Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto V - wyczekiwany gameplay trailer już dostępny!

94 postów w tym temacie

To sobie pogracie miejscami 19 kl/s. Konsole tego nie uciągną a jeśli tak to kosztem cieni, tekstur itd a to co widzicie jest nieźle podrasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już o swoich wrażeniach napisałem całkiem sporo na GSie. Jakbym to przekleił wyszedłby kilometrowy post :D

Ale krótko - będzie genialne jeżeli gra jeżeli wszystko będzie wyglądało tak, jak wygląda na trailerze. Po prostu must-have na 90% w dniu premiery na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po gametrailerze biorę w ciemno :D! tylko jak gram.pl da w końcu! darmowego kuriera... Bo u konkurencji nie dość, że taniej to kurier free...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 16:17, Gumisiek2 napisał:

Ciekawi mnie tylko, jak to możliwe, że w 3:15 Franklin strzela ze zwykłego pistoletu
jak z karabinu maszynowego.

Nie znam się za bardzo na broni, ale to chyba coś w stylu pistoletu maszynowego, jak G18.

Swoją drogą, jestem wzruszony. 16 lat historii, kilkanaście odsłon, różne platformy i silniki, i nareszcie, na zakończenie bieżącej generacji konsol, dostajemy animację przeładowania, której nie powstydziłaby się pierwsza Mafia. Jestem pod głębokim wrażeniem.

A na poważnie, świetna sprawa. Zobaczyłem wszystko, co chciałem zobaczyć. Ta gra będzie tym, czego po niej oczekiwałem- połączeniem ogromu San Andreas z technologią IV, do tego ze świetnym, kalifornijskim klimatem. Brawo R*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 19:00, xxbartxx napisał:

W Online z tego co pokazali to wiele się nie zmieniło od rozgrywki wieloosobowej w GTA
VC

W VC było multi?

Poza tym tu nic nie pokazali, przecież pani powiedziała, że dopiero pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W Online z tego co pokazali to wiele się nie zmieniło od rozgrywki wieloosobowej
> w GTA
> > VC
> W VC było multi?
>
> Poza tym tu nic nie pokazali, przecież pani powiedziała, że dopiero pokażą.

Fanowskie było i do VC i do SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordę...
Specjalnie na grę nie czekałem (IV mnie nieco zawiodła, epizody były ciut lepsze) ale po tym co zobaczyłem jaram się jak zapałka w stogu siana !
Ja to chcę na PC ! TERAZ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug doniesien osob, ktore mialy okazje juz pograc na E3, przeskoki na inne postacie nie trwaja tak szybko, wieeec... wstrzymalbym sie do premiery gry i filmikow, bo albo to poprawili znacznie, albo ktos tu sie niecnie bawil przyspieszaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się zdaje, że gameplay wygląda jak z wersji na PC z racji tego celowania do przeciwników jakoś za szybko machał po tych targetach i dość precyzyjnie hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 20:30, Galhali napisał:

Czy tylko mi się zdaje, że gameplay wygląda jak z wersji na PC z racji tego celowania
do przeciwników jakoś za szybko machał po tych targetach i dość precyzyjnie hmm...

Nope, pojawiają się guziki z PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay wygląda spoko, tak jako zwykle to bywa z tą serią.
Graficznie... jest MEGA, znowu zrobilem bląd i się naczytałem komentarzy jakie to ps3 i xbox360 juz słabe itd. więc się bałem, że może być lipnie, choc i tak nie zwracam szczególnej uwagi na oprawę, ale jetem miło zaskoczony, że grafa jest bardzo ładna :) Nie użyłbym słowa "zacofana" względem reszty dzisiejszych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 17:45, Cygi napisał:

http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_%28series%29
http://en.wikipedia.org/wiki/Saints_Row_%28series%29

Genres: Action-adventure, open world

W obydwóch.

Ja wiem, że fani SR nie mogą znieść, że GTA jest lepszą serią i bardziej zasłużoną serią,
ale żeby od razu ich nie porównywać, bo "to inne gry"?

Takim samym tokiem myślenia to nie powinniśmy porównywać VC z SA, bo "inne klimaty"...



Chcesz porównać jakże dojrzałe GTA z szalonym i absurdalnym Saint''s Row? Nie wiem w czy GTA jest lepsze: w tym, że jest bardziej realistyczne? Rotfl, Saint''s Row nie ma być tró grą o ganstach tylko serią z przymrużeniem oka. Poza tym, nie wiem po co linki do wikipedii, skoro stwierdziłem, że to i jest ten sam gatunek, ale zupełnie różne produkcje. Jak już mówiłem, mają zupełnie inny klimat, sposób prowadzenia historii, humor oraz kreację świata. Dla mnie to wystarcza, aby ich nie porównywać, bo to gry przeznaczone do zupełnie innych odbiorców, z dwóch różnych światów. Równie dobrze mógłbyś porównać wódkę i mleko, bo przecież oba są cieczami, które można wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować