Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Far Cry 4 już za rogiem?

22 postów w tym temacie

Nie za wcześnie? Far Cry 3 jest ogromny, ma masę contentu. Naprawdę wprowadzą tyle nowości, że będzie warto od razu łapać za 4? To nie AC, tutaj drastycznie nie zmienią okresu historycznego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdzieś wyczytałem, że rozważali przeniesienie FC w jakieś rejony arktyczne, ale to by
> nie miało sensu :D.
Czemu nie miałoby sensu, właśnie fajnie by było :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby to monotonne po jakimś czasie. Ja rozumiem jakieś obszary "zimowe" jak w TheHunter czy tereny jak Syberia lub Alaska, coś w ten deseń pewnie byłyby OK, ale arktyczne śniegi szybko by się znudziły graczom jak pyzata buźka księżyca w The Moon Project.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzyłbym sobie w następnym FC wskaźnika głodu, i fajna by też była umiejętność rozpalania ogniska. Szczególnie jeśli akcja działaby się na rejonach Arktycznych jak sugerujecie wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Życzyłbym sobie w następnym FC wskaźnika głodu, i fajna by też była umiejętność rozpalania
> ogniska. Szczególnie jeśli akcja działaby się na rejonach Arktycznych jak sugerujecie
> wyżej ;)
Wskaznik glodu, rozpalanie ogniska , zmeczenie - jestem na tak.
Lokacje nastepnej gry widzialbym gdzies na Syberii, surowy klimat, tajga, tundra, rozlegle tereny do eksploracji, gory, rzeki, jeziora, mnostwo dzikich zwierzat.
Arktyka by sie za szybko znudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Syberia, to w okolicach Tunguski. Zawsze mogłyby się pojawić jakieś tajemnicze siły. Ale podobne klimaty już były w pierwszym Crysisie. Zamrożona wyspa to było mistrzostwo świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Życzyłbym sobie w następnym FC wskaźnika głodu, i fajna by też była umiejętność rozpalania
> ogniska. Szczególnie jeśli akcja działaby się na rejonach Arktycznych jak sugerujecie
> wyżej ;)
Zmeczenie, wskaznik glodu, rozpalenie ogniska - jestem na tak.
Zamiast Arktyki widzialbym Syberie. Rozlegly teren do eksploracji, tajga, tundra, gory , rzeki, jeziora, mnostwo dzikich zwierzat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gdzieś wyczytałem, że rozważali przeniesienie FC w jakieś rejony arktyczne, ale
> to by
> > nie miało sensu :D.
> Czemu nie miałoby sensu, właśnie fajnie by było :).

Dość ciekawy pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójka była baaardzo dobra, luźna, nie nachalna - nie często widzi się tak udane sandboxowe FPSy. Wszystkie aktywności dawały wiele frajdy i swobody a sama fabuła była wyreżyserowana w ciekawy sposób. Mimo wieliu, wielu błędów dawała ogromną frajdę nie narzucając żadnej presji na gracza odnośnie kolejności działań. Tego samego chce w czwórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 był świetny ale kulał w warstwie fabularnej która nie była dobra (poza postacią Vaas''a której potencjał nie został w pełni wykorzystany i tak) więc mam nadzieję, że Far Cry 4 zachowa wszystkie świetne elementy otwartego świata ewentualnie je rozwinie i przedstawi lepszą, bardziej logiczną i spójną fabułę albo w ogóle pozbędzie się fabuły na rzecz jakiegoś mało istotnego tła fabularnego i skupi się bardziej na aspektach sandboxowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gdzieś wyczytałem, że rozważali przeniesienie FC w jakieś rejony arktyczne, ale
> to by
> > nie miało sensu :D.
> Czemu nie miałoby sensu, właśnie fajnie by było :).
I polowałbyś na eskimosów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę za wcześnie jak na kontynuacje. FC3 był w produkcji kilka lat i to się opłaciło. Teraz będą odgrzewać nadal jadalnego i smacznego kotleta, po drodze odcinając kupony. Wyeksploatują markę, jak to zrobili swego czasu z Assassin''s Creedem. Lepiej, żeby dali czas producentowi na stworzenie kolejnej świetnej gry, niż liczyć na szybki zarobek i zrobić Far Cry''a 3.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Far Cry 4 chciałbym powrotu do korzeniu czyli coś ala Far Cry 1 czyli Far Cry 4 + potworki z 1 byłoby po prostu super do dzisiaj pamiętam jak się z nimi męczyłem na wysokim poziomie trudności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 12:08, Demagol napisał:

Byłoby to monotonne po jakimś czasie. Ja rozumiem jakieś obszary "zimowe" jak w TheHunter
czy tereny jak Syberia lub Alaska, coś w ten deseń pewnie byłyby OK, ale arktyczne śniegi
szybko by się znudziły graczom jak pyzata buźka księżyca w The Moon Project.


Zimowe obszary byłyby fajne do tego pora dnia i nocy plus sandbox no i dłuższa kampania bo ta z FC 3 była super ale trochę zbyt krótka, rzeczy które były do robienia jak np polowania itd nie wymuszały tego u gracza i bez nich też się spokojnie dało grę przejść, do tego ten banalny poziom trudności, nawet na najwyższym było za łatwo, już ze zwierzyną miałem większy problem niż z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może Ubisoft weźmie się za jakiegoś RPG-a. Byłbym szczęśliwy.

Ubisoft nie umie robić RPG''ów, niech lepiej robią gry akcji na których się znają niżeli mają spaskudzić gatunek jakimś marnym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 13:01, mateusz1122 napisał:

Ja w Far Cry 4 chciałbym powrotu do korzeniu czyli coś ala Far Cry 1 czyli Far Cry 4
+ potworki z 1 byłoby po prostu super do dzisiaj pamiętam jak się z nimi męczyłem na
wysokim poziomie trudności;)


Szczerze to oby nie, bo FC był dobry do momentu, kiedy lawinowo pojawiały się mutanty. Potem jakoś się zrobiła z tego rąbanka na dwa typy broni. Ja bym wrócił albo w klimaty FC2 albo też, jak koledzy sugerują, gdzieś w zimowe klimaty albo też górskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować