Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

Karta płatnicza jest po to, aby można było z konta gracza pobrać opłatę za nastepny miesiąć grania :/
Karty pre-paid nie były dostepne od początku, weszły dopiero później po to, aby gracze nie posiadający karty płatniczej mogli spokojnie przedłużać ważność konta. Jest to pomysł raczej na resztę świata, bo w USA karty płatnicze to codzienność a nie żadne "nowoczesne takie tam" ;) Więc nikt z Blizzarda nie będzie teraz zmieniał klienta konta specjalnie na okres udostepniania wersji Trial.

Zresztą, można wpisać numer karty z posta powyżej. Weryfikacja numeru karty trwa do miesiąca, więc nic się nie stanie, jeśli wpisze się numer wygenerowany. Jeśli chcecie przedłużyć konto pre-paidem, przed końcem ważności konta zmienia sie płatność na pre-paid i po krzyku. Ogólnie stosowana praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się już wypełnić i wysłać formularz, ale od jakiejś godziny czekam na maila, które nie dochodzi. Spróbowałem jeszcze raz, ale to także nie dało efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:07, palpatine napisał:

Karta płatnicza jest po to, aby można było z konta gracza pobrać opłatę za nastepny miesiąć
grania :/


Błąd. Po skończeniu 10-dniowego traila żadna opłata za następny miesiąc grania pobrana zostać nie może i nie zostanie - do zmienienia konta testowego w normalne, pełnoprawne konto, takie z którego będą mogły być później pobierane opłaty, potrzebne jest zarejestrowanie pełnej gry unikatowym kodem, który znajduje się w każdym pudełku WoW-a. Inaczej się nie da, z tego co mi wiadomo Blizzard nie daje jeszcze możliwości kupienia gry 100-procentowo online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:32, raziel997 napisał:

WOW i tak jest miernu
Ta cukierkowa grafika wzmaga u mnie wymioty

Polecam Lineage 2

Pod każdym względem przebija WOW''a

Zapraszam na serwer Hindemith


hmm ja gralam w lineage 2 i dla mnie zdecydowanie ciekawszy jest WoW - jak widac to rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa :)
Ja już maila wysłałem tereaz tylko czekam na odpowiedź :P
Szkoda że dopiero teraz Blizzard poszedł po rozum do głowy i wypuścił triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:32, raziel997 napisał:

Polecam Lineage 2
Pod każdym względem przebija WOW''a


np pod względem liczby grających osób.... tak o minus 10 razy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 18:15, Domek napisał:

Błąd. Po skończeniu 10-dniowego traila żadna opłata za następny miesiąc grania pobrana zostać


Oczywiście tak jest, niedopowiedzenie z mojej strony. Chodziło mi o sam fakt wymagania karty płatniczej do stworzenia konta, bo wszyscy wiecznie pytają "dlaczego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile tak mniej/więcej przyszło wam czekać na tego maila?(o ile w ogóle sie doczekaliście) bo mi już 4 godzinka leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:43, Domek napisał:

Numer karty jest jednak wymagany jako standardowa część procedury
zakładania konta WoW. Ale z karty nie jest pobierana żadna opłata, można więc wprowadzić numer
dowolnej karty płatniczej, nawet Visy Electron nieobsługującej teoretycznie płatności online.


Z tym bym uważał. Z karty nie jest nic ściągane, jednak nie radziłbym podawać numeru karty nie działającej. Czemu? Prawdopodobnie Blizzard będzie próbował sprawdzić czy karta jest prawidłowa i czy da się z niej pobrać pieniądze (blokada niewielkiej sumy na koncie z tego co słyszałem). Jeżeli się okaże że karta jest nieprawidłowa - dostęp do gry może zostać zablokowany. Podanie trzykrotnie błędnego numeru karty może zakończyć się blokadą konta. Kiedyś nie było takiego ograniczenia - co więcej po podaniu numeru karty, która miała służyć do wprowadzenia opłaty na następny miesiąc - konto było aktywne do momentu gdy Blizzard połapał się że karta jest nieprawidłowa. Znam osobe która robiła tak przez cały miesiąc (nie będę podwał imienia). Później system weryfikacji karty zmienił się i ta osoba nie mogła już tak robić. Natomiast dopiero niedawno (styczeń) - Blizzard wyegzekwował karę za to oszukiwanie (co więcej, podobno kazali mu podesłać ksero dowodu osobistego :P).

Dlatego odradzam wpisywania numeru jakiejkolwiek karty którą nie da się za WoWa płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kilka razy, udało sie wtedy gdy czekałem cierpliwie na zaakceptowanie zgłoszenia, pokazał sie ekran że przyjeli i key odrazu wylądował w mojej skrzynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechce nikogo zniechęcać ale jak dla mnie Wow sie niczym nie wyróżnia od innych gier, jest bardzo podobny do np. Silikroad , nie wie mjak inni ale ja zagralem 4 dni i już nei ma mzamiaru wracać:/
P.S nawet E-maila nie moge zmienić, ga dla ludzi znających perfect angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka to różnica czy numer będzie fake czy nie? Przecież mogłbym wpisać numer karty sąsiada i co wtedy? Kasy mu nie pobiorą napewno więc jak oni to sprawdzą? A wogóle tam jest tyle zgłoszeń, że pewno ich nie zdąrzą w 10 dni posprawdzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi powiedziec, ile wazy klient i czy obslugiwane sa download managery (jak chocby ten standardowy z Opery)? Mam lacze 320 kb/s :-(... a chcialbym zobaczyc, co tez w tej grze niby takiego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 19:54, Michal256 napisał:

Dlatego odradzam wpisywania numeru jakiejkolwiek karty którą nie da się za WoWa płacić.


Głowy za to nie dam, ale mi zadziałało, jakiś miesiąc temu poradziłem to samo kumplowi, który kupił WoW-a i tez nie miał problemu. Teraz korzysta już z mBankowej eKarty i wszystko jest ok.

Przy podawaniu tego numeru nic nie jest "sprawdzane" (jedynym sposobem na takie "sprawdzenie" byłoby jedynie faktyczne pobranie pieniędzy). A później można przecież subskrypcję anulować i po skończeniu się darmowego okresu (albo i wcześniej) podać numer "działający" albo pre-paida.

Tutaj mamy do czynienia w ogóle z czymś zupełnie innym, bo chodzi o konto 10-dniowe, testowe. Także ja osobiście bym się nie martwił i grał. Ale to tak zupełnie prywatnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie? Czy wogóle komuś przeskoczyła ta stronka dalej? Czy jak to wygląda... Mi pisze, że e-mail został wysłany, ale na tym się kończy? Nie powinno mi przeskoczyć do downloadu, a potem do wpisania tego kodu z e-maila? Jeżeli komuś się udało to proszę o odpowiedź, może moglibyście się tam dla mnie zalogować i podać mój e-mail, to przyszedłby mi ten kod ;/ Bo już 3 adresy email podawałem, zawsze pisze że wysłano, ale od 16 nic mi nie przyszło ;/

Czekam na kogoś komu się udało i już pobiera WoWa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 19:54, Michal256 napisał:

Prawdopodobnie Blizzard będzie próbował sprawdzić czy karta jest prawidłowa
i czy da się z niej pobrać pieniądze (blokada niewielkiej sumy na koncie z tego co słyszałem).


Gdyby Blizzard praktykował takie rzeczy, miałby BARDZO duże nieprzyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 20:29, Wiecha14 napisał:

Ja mam pytanie? Czy wogóle komuś przeskoczyła ta stronka dalej? Czy jak to wygląda... Mi pisze,
że e-mail został wysłany, ale na tym się kończy? Nie powinno mi przeskoczyć do downloadu, a
potem do wpisania tego kodu z e-maila? Jeżeli komuś się udało to proszę o odpowiedź, może moglibyście
się tam dla mnie zalogować i podać mój e-mail, to przyszedłby mi ten kod ;/ Bo już 3 adresy
email podawałem, zawsze pisze że wysłano, ale od 16 nic mi nie przyszło ;/

Czekam na kogoś komu się udało i już pobiera WoWa...

Nikomu chyba jeszcze nie przysłali... podejrzewam, że na maila z linkiem do downloadu można poczekać nawet do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować