Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2006 o 14:43, Domek napisał:

> Jak to nie wymaga podania numeru karty. Ja nie mogę się zarejestrować bo właśnie nie mam
karty
> kredytowej,a jest wymagana :/ Albo coś robię nie tak albo nie wiem co jest grane.

Yup, moja pomyłka - przepraszam. Numer karty jest jednak wymagany jako standardowa część procedury
zakładania konta WoW. Ale z karty nie jest pobierana żadna opłata, można więc wprowadzić numer
dowolnej karty płatniczej, nawet Visy Electron nieobsługującej teoretycznie płatności online.


No to dzieki juz sobie pogralem :( tylko sie wku....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:45, Harmegidon napisał:

> oj nie bluznij, w 10 dni sporo idzie pozwiedzac. a jak masz w co grac to czego sie nawet
zastanawiasz
> nad instalacja? to juz mi wyglada na ewidentne czepialstwo :)
To było tylko taka dopiska że mam w co grać. A po za tym łaszenie się na 10 dni grania to poniżenie.

nadol91
A ty z tym, że ci gra chodzi bez klucza to lepiej się schowaj.

oki <gafa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:44, nadol91 napisał:

no mnie też sie nie otwiera, a chciałem sprawdzić to demko ;(;(;(


Trudno mi powiedzieć na czym polega problem, u mnie jest wszystko OK. Może nie masz flasha zainstalowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:46, Domek napisał:

> no mnie też sie nie otwiera, a chciałem sprawdzić to demko ;(;(;(

Trudno mi powiedzieć na czym polega problem, u mnie jest wszystko OK. Może nie masz flasha
zainstalowanego?

nie no mam najnowszego, pojawia mi się tylko szara stronka i nic więcej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:45, Johnny1 napisał:

No to dzieki juz sobie pogralem :( tylko sie wku....!!!


Naprawdę nie masz nikogo znajomego, albo w rodzinie, kto miałby najzwyklejszą w świecie kartę płatniczą, taką, którą dają do każdego pierwszego lepszego konta bankowego? :| Możesz wpisać jej numer bez żadnego ryzyka, bo nawet *gdyby* Blizzard chciał coś z niej pobrać, to i tak nie da rady (z polskich banków transakcje internetowe za pośrednictwem zwykłego Electrona umożliwia bodaj jedynie Inteligo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:48, Johnny1 napisał:

U mnie to samo szara strona i koniec :[[

coś musi być nie tak z tą stronką, u nie których się otwiera a u innych nie :|:|:|:| ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MUsze obdzwonic cala rodzine... ale co mam zrobic aby sobie pograc??? poweidzcie krok po kroku, i jak ktos moze to niech zamiesci link w komentarzu BARDZO PROSZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:49, nadol91 napisał:

> U mnie to samo szara strona i koniec :[[
coś musi być nie tak z tą stronką, u nie których się otwiera a u innych nie :|:|:|:| ????


zainstaluj macromedia flash 8 i bedzie dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:45, nadol91 napisał:

aaa??? co trzeba zrobić aby mieć wyższy status niż "obywatel" ?????????????


Nie pisać dużymi literami, nie nadużywać wykrzykników ni pytajników, nie chwalić się nielagalnymi sposobami rozgrywki, nie spamić(ować), pisać początki zdań z dużej litery, dbać o interpunkcję, nie robić offtopu i na koniec odwiedzić ten temat ---> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=11424.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:50, Arkadiusz napisał:

> > U mnie to samo szara strona i koniec :[[
> coś musi być nie tak z tą stronką, u nie których się otwiera a u innych nie :|:|:|:| ????


zainstaluj macromedia flash 8 i bedzie dzialac

hehe dzieki bo wiesz ja mam Macromedia Flash 10 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:52, DragonLord napisał:

> aaa??? co trzeba zrobić aby mieć wyższy status niż "obywatel" ?????????????

Nie pisać dużymi literami, nie nadużywać wykrzykników ni pytajników, nie chwalić się nielagalnymi
sposobami rozgrywki, nie spamić(ować), pisać początki zdań z dużej litery, dbać o interpunkcję,
nie robić offtopu i na koniec odwiedzić ten temat ---> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=11424.

Ok. Od teraz będę dbał o interpunkcję. Ale jeszcze jedno - kto ingeruje w to jaki mam status, tzn. kto to nadzoruje i kto to zmienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 14:55, nadol91 napisał:

> > aaa??? co trzeba zrobić aby mieć wyższy status niż "obywatel" ?????????????
>
> Nie pisać dużymi literami, nie nadużywać wykrzykników ni pytajników, nie chwalić się nielagalnymi

> sposobami rozgrywki, nie spamić(ować), pisać początki zdań z dużej litery, dbać o interpunkcję,

> nie robić offtopu i na koniec odwiedzić ten temat ---> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=11424.

Ok. Od teraz będę dbał o interpunkcję. Ale jeszcze jedno - kto ingeruje w to jaki mam status,
tzn. kto to nadzoruje i kto to zmienia ?

a i co to jest offtop?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować