Zaloguj się, aby obserwować  
Lukol1

Icewind Dale II

1960 postów w tym temacie

Hehe, to znowu ja ;) Teraz moim problem jest to, że nie mogę pójść dalej z tej lokacji w Upadłym lesie gdzie jest driada. Jedyne co mogę zrobić to wrócić do lokacji z namiotem Limhy. Jakiś błąd? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 09:07, Czibaku napisał:

Hehe, to znowu ja ;) Teraz moim problem jest to, że nie mogę pójść dalej z tej lokacji w Upadłym
lesie gdzie jest driada. Jedyne co mogę zrobić to wrócić do lokacji z namiotem Limhy. Jakiś
błąd? O_o

Masz tutaj opis tej lokacji z mapką - teraz powinno być dobrze :)
http://icewind.cdprojekt.com/default.asp?id=iwd2/solucja/upadlylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 11:19, paweusz napisał:

> Hehe, to znowu ja ;) Teraz moim problem jest to, że nie mogę pójść dalej z tej lokacji
w Upadłym
> lesie gdzie jest driada. Jedyne co mogę zrobić to wrócić do lokacji z namiotem Limhy.
Jakiś
> błąd? O_o
Masz tutaj opis tej lokacji z mapką - teraz powinno być dobrze :)
http://icewind.cdprojekt.com/default.asp?id=iwd2/solucja/upadlylas



Yo ziomy, macie moze KOD na diament ?? Bo za cholerę drugiego nie mogę znaleźć żeby Oswald mogl naprawic statek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 11:41, Jakubo napisał:

Yo ziomy, macie moze KOD na diament ?? Bo za cholerę drugiego nie mogę znaleźć żeby Oswald
mogl naprawic statek :(

Nie używam kodów, ale nie sądzę, żeby był kod na diament :/ Po rozbiciu się ststku Oswalda jeden leżał na podłodze w statku... Można też kupić, choć nie pamiętam u kogo, chyba u tego szefa kultu wilkołaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 11:55, paweusz napisał:

> Yo ziomy, macie moze KOD na diament ?? Bo za cholerę drugiego nie mogę znaleźć żeby Oswald

> mogl naprawic statek :(
Nie używam kodów, ale nie sądzę, żeby był kod na diament :/ Po rozbiciu się ststku Oswalda
jeden leżał na podłodze w statku... Można też kupić, choć nie pamiętam u kogo, chyba u tego
szefa kultu wilkołaków.



taaak, ze statku wziolem, a wilkolaka dednolem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 13:43, Jakubo napisał:

> > Yo ziomy, macie moze KOD na diament ?? Bo za cholerę drugiego nie mogę znaleźć żeby
Oswald
>
> > mogl naprawic statek :(
> Nie używam kodów, ale nie sądzę, żeby był kod na diament :/ Po rozbiciu się ststku Oswalda

> jeden leżał na podłodze w statku... Można też kupić, choć nie pamiętam u kogo, chyba u
tego
> szefa kultu wilkołaków.


taaak, ze statku wziolem, a wilkolaka dednolem :(


Chyba jakiś diament zostanie po którymś z druidów jak ich zabijesz, lae nie jestem pewnien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dokładnie to jest w Andorze. Jak wyjdziesz na górną półkę to na prawo od wejścia są takie jakby skrytki. W jednej z nich jest diament. Najlepiej jest je podświetlić altem bo inaczej trudno będzie je zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi moze odpowiedzieć na to pytanie? Bardzo madry moderator wkłąda wszystko do jednego worka do tego nawt nie kawpił się aby przenieść mój post... Oby wiecej takich ludzi którzy zamiast pomagać szkodzą...

oto link do pytania
http://www.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=8655&a=1


WYSKAKUJE MI TAKI KOMUNIKAT, nie wiem co roibić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 17:51, Szczpiorex napisał:

ktoś mi moze odpowiedzieć na to pytanie? Bardzo madry moderator wkłąda wszystko do jednego
worka do tego nawt nie kawpił się aby przenieść mój post... Oby wiecej takich ludzi którzy
zamiast pomagać szkodzą...

oto link do pytania
http://www.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=8655&a=1


WYSKAKUJE MI TAKI KOMUNIKAT, nie wiem co roibić


to jest błąd instalacyjny gry, wada zawartości płytki lub systemu operacyjnego.. jezeli uzywasz Windows XP to jest bardzo prawdopodobne ze bedzie jakis problem.. nie chce robic antyreklamy ale moim zdaniem wszystko chodzi gorzej na XP niz na poprzednich wersjach Windowsa (np. ME).. sprobuj odpalic gre u jakiegos kolegi ktory ma ME lub 98 albo odinstaluj usun pliki gry i zainstaluj ponownie.. jezeli to nie pomoze to skontaktuj sie ze sprzedawca (zareklamuj w sklepie ze nie dziala?)

Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 16:56, mathewmw napisał:

/.../

Dokładnie to jest w Andorze. Jak wyjdziesz na górną półkę to na prawo od wejścia są takie jakby
skrytki. W jednej z nich jest diament. Najlepiej jest je podświetlić altem bo inaczej trudno
będzie je zobaczyć.


ja w grze znalazlam 4 diamenty ale to bylo na poziomie bardzo latwy.. na normalnym znalazlam 3 wiec na pewno gdzies jest tylko nie szukasz dokladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 11:55, paweusz napisał:

> Yo ziomy, macie moze KOD na diament ?? Bo za cholerę drugiego nie mogę znaleźć żeby Oswald

> mogl naprawic statek :(
Nie używam kodów, ale nie sądzę, żeby był kod na diament :/ Po rozbiciu się ststku Oswalda
jeden leżał na podłodze w statku... Można też kupić, choć nie pamiętam u kogo, chyba u tego
szefa kultu wilkołaków.



szefa wilkołakow lepiej zabic i wziac mu ten diamencik.. a kod na diament oczywiscie jest.. tylko ze nie dziala (przynajmniej u mnie) ]

ale jak cos to mozna sprobowac:
ctrlaltdelete:createitem("[nazwa przedmiotu]",[liczba])

Diamond 00GEM26

czyli tam trzeba wpisac ("Diamond",a tu albo ilosc diamentow albo 00GEM26)
P.S. to są zera an nie literki ''O'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może jakieś przykłady? bo u mnie pod xp działa bez problemu wszystko, icewindy też.
ps gry na infinty enigme (czyli icewind 2 też) podobno (osobiscie nie sprawdzałem) nie współpracują z nowszymi detonatorami (aktualnie nazwya sie to bodajrze forceware, chodzi tu o sterowniki od nvidi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 17:51, Szczpiorex napisał:

ktoś mi moze odpowiedzieć na to pytanie? Bardzo madry moderator wkłąda wszystko do jednego
worka do tego nawt nie kawpił się aby przenieść mój post...

Na tym forum nie ma obecnie takiej możliwości. Dlatego pytanie należy powtórzyć (skopiować) w innym temacie.
ps. Poza tym (jak widać) zbyt szybko piszesz bo w złych momentach zaskakuje Ci prawy alt i zamieniają się klawisze. To nie jest czat i można to robić sporo wolniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
A propo poziomów: Spróbuj zagrać na trybie Serce Furii. Wrogowie są kilka razy bardziej wytrzymali i silniejsi.Czasami są problemy w walce z głupimi goblinami, ale mimo to gra się zarombiście. Polecam ten tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam nastepujacy problem:/ Mam Windowsa XP i przy uruchamianiu IWD2 i tworzac nowa postac i ustalam jej wyglad to w tym momecie wychodzi do windowsa:/ taka sama jest sytuacja gdy wczytam gotowa druzyne i wejde do ekwipunku (tam gdzie jestpokazany wyglad postaci w malym okregu) takze wychodzi do windowsa. Pomocy !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 00:42, ozzzie napisał:

Witam ja mam nastepujacy problem:/ Mam Windowsa XP i przy uruchamianiu IWD2 i tworzac nowa
postac i ustalam jej wyglad to w tym momecie wychodzi do windowsa:/ taka sama jest sytuacja
gdy wczytam gotowa druzyne i wejde do ekwipunku (tam gdzie jestpokazany wyglad postaci w malym
okregu) takze wychodzi do windowsa. Pomocy !!! pozdrawiam

Hmm, no niestety muszę spytać czy masz oryginalną grę, bo mnie się to jeszcze nie zdażyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety nie :/ ale to napewno nie jest wina tego ze to jest wersja jaka jest. Bo znalazlem w necie post z takim samym problemem ale tam tego nie rozkminili :/ a jakies 2 lata temu gralem i tez mialem xp. Nieiwem, moze jakis inny zainstalowany program koliduje z IWD2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:03, ozzzie napisał:

niestety nie :/ ale to napewno nie jest wina tego ze to jest wersja jaka jest. Bo znalazlem
w necie post z takim samym problemem ale tam tego nie rozkminili :/ a jakies 2 lata temu gralem
i tez mialem xp. Nieiwem, moze jakis inny zainstalowany program koliduje z IWD2??

E, że tak powiem, to jest forum CD-Projectu, polskiego wydawcy Icewind dale, skoro masz pirata, to lepiej już się tym nie chwal, bo mogą cię nawet zgłosić na policję, a z pewnością wyrzucić z forum... Nie mogę ci w tym przypdaku pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować