Zaloguj się, aby obserwować  
Lukol1

Icewind Dale II

1960 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2006 o 09:43, paweusz napisał:

Chciałem się spytać czy Trials of the luremaster rozszerza Serce zimy...Można to ściągnąć z
oficjalnej strony ID, ale nigdy z tego nie korzystałem-proszę o krótki opis.


to jest do ID1 więc nie wiem czemu tu to piszesz, to jest osobna historia, ale można się do niej dostać z z tej wiochy co starujemy w Serce Zimy, nie będe dawać krótkiego opisu ale powiem że opłaca się to zassać i zagrać:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała seria Icewind Dale jest jakaś taka dziwna.W Baldura bardzo fajnie mi sie grało ale Icewind jakiś taki mało wciągający był.Nie za bardzo przypadł mi do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 12:27, siwymaster napisał:

> Siema, jak otworzyć komnatę Orii w świątyni Auril na poziomie poniżej?

do 2 kapłanek są klucze a do jednej(mistrzyni wyzwań) nie ma, same się otwierają jak zostaniesz
mistrzem wyzwań:):D

taa byłoby fajnie, pokonałem te potwory w sali wyzwań i to nic nie dało drzwi dalej są zamknięte do jasnej......
już sam nie wiem, czy ja muszę wszystkie 10 poziomów przejść żeby te drzwi się otwarły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no hej mam pytanie . zaczelam grac jakos nie dawno i zacholere nie moge wpasc na to czy jak ci zabija postac top czy da sie ja wskrzesic albo ozywic czy po prostu musze stworzyc nowa ktora bedzie znowu taka slaba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 16:28, Devona napisał:

no hej mam pytanie . zaczelam grac jakos nie dawno i zacholere nie moge wpasc na to czy jak
ci zabija postac top czy da sie ja wskrzesic albo ozywic czy po prostu musze stworzyc nowa
ktora bedzie znowu taka slaba?

musisz iść do świątyni w której kapłani wskrzeszą postać za odpowiednią opłatę ;) lub kazać to zrobić Twemu kapłanowi/druidowi jeśli oczywiście ma takie zaklęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:14, Devona napisał:

dzieki wielkie! czase, czuje sie jak jakies dziecko bladzace po ciemku :PPPPP pozdrawiam

nie ma za co :) , to czysta przyjemność nieść pomoc potrzebującym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehheh dobrze wiedziec ze sa jeszcze tacy ludzie na siwecie ktozy niosa pomoc biednym dziewczynom w potrzebie na polu walki :)))) moze mi jeszcze podpowiesz jak sie zabija ogniste trole raz a pozadnie bo mnie strasznie wkurzaja ( grrrrrrr) ciagle mi zabija bohaterki albo takie cienkie sa one jeszcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 21:30, Devona napisał:

hehheh dobrze wiedziec ze sa jeszcze tacy ludzie na siwecie ktozy niosa pomoc biednym dziewczynom
w potrzebie na polu walki :)))) moze mi jeszcze podpowiesz jak sie zabija ogniste trole raz
a pozadnie bo mnie strasznie wkurzaja ( grrrrrrr) ciagle mi zabija bohaterki albo takie cienkie
sa one jeszcze :/


Tłuc, tłuc, tłuc ile wlezie :) A jak już padnie na ziemię i będzie leżał, to dobić czymś lodowatym (Lodowa lanca, Stożek zimna, lodowe strzały do łuku...) lub kwasem (Kwasowa strzała Melfa, Kula z witriolem, kwasowe strzały do łuku...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: nie moge przejść przez te cholerne lasy Feeanuru czy jakieś tam, a w dodatku jestem w tym namiocie gdzie była ta babka z tym swoim "synkiem" olbrzymem, którzy porywali te dzieci, jak wyjde na zewnątrz to ta babka ze swoja armia mnie leją na kwaśne jabłko. jeżeli możecie to napiszcie mi jak wygrac tą bitwe, czy moze lepiej próbować uciec? jesli pamietacie to napiszcie tez droge przez te lasy. PLZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 22:21, dyrdup napisał:

Mam problem: nie moge przejść przez te cholerne lasy Feeanuru czy jakieś tam, a w dodatku jestem
w tym namiocie gdzie była ta babka z tym swoim "synkiem" olbrzymem, którzy porywali te dzieci,
jak wyjde na zewnątrz to ta babka ze swoja armia mnie leją na kwaśne jabłko. jeżeli możecie
to napiszcie mi jak wygrac tą bitwe, czy moze lepiej próbować uciec? jesli pamietacie to napiszcie
tez droge przez te lasy. PLZ

opis przejścia upadłego lasu :
Zakątek B - Stojące Kamienie: północny-wschód, płn, wsch, wsch, płd-wschod, płn-wchod, płd-wschod, płn-zach, płd-wschod
Zakątek C - Staw: płn-wschod, płn, wschod, wschod, płd-wschod, płn-wschod, płd-wsch, płn-zach, płd-wsch, wschod
Zakątek D - Polana Wyjściowa - południowy-wschód
Zakątek E - Driada - płn-wsch, pólnoc, wschod, wschod
Zakątek F - Wąski Pieniek - północny-wschód
Zakątek G - Siedlisko Pająków - płn-wschod, płn, wsch, wschod, zachod
Zakątek H - Strumień - północny-wschód, płn, wsch, wsch, płd-wschod, płn-wchod, płd-wschod, płn-zach, płd-wschod, wsch, wsch, płn-wsch, płn-zach
Zakątek I - Kryjówka Wilka - Północny-zachód
Zakątek J - Szeroki Pieniek - północny-wschód, płn, wsch, wsch, płn-wschod
Zakątek K - Nawrót - północny-wschód, płn, wsch, wsch, płd-wschod
Zakątek L - Drzewo Błędnych Ogników - północny-wschód, płn, wsch, wsch, płd-wschod, płn-wchod, płd-wschod, płn-zach, płd-wschod, wschod, wschod, płn-wsch, płn-zach, płn-zach, płn-wsch, , płd-wsch
Wyjście - płd-wsch, płn-wschod
Wyjście z lasu zawsze można znaleźć idąc na południowy-zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:08, Don Lizak napisał:

Czy można importować drużynę z IWD+HoW+TotL do IWDII ?


nie można, moze to prowadzić do zawieszenia się gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 22:21, dyrdup napisał:

Mam problem: nie moge przejść przez te cholerne lasy Feeanuru czy jakieś tam, a w dodatku jestem
w tym namiocie gdzie była ta babka z tym swoim "synkiem" olbrzymem, którzy porywali te dzieci,
jak wyjde na zewnątrz to ta babka ze swoja armia mnie leją na kwaśne jabłko. jeżeli możecie
to napiszcie mi jak wygrac tą bitwe, czy moze lepiej próbować uciec? jesli pamietacie to napiszcie
tez droge przez te lasy.



Zabij czarownicę i uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej zabilem w podmroku wszystkie dridery itp, i pogadalem z malevolrnem czy jakos tak, on sie gdzies teleportowal, i GDZIE JA MAM TERAZ DALEJ ISC?? dalej nic nie ma, a nie bede sie wracal do klasztoru kruka !!!
POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podmrok

Część pierwsza
61 Golemy stają się groźne, gdy zabierzemy się za skarb pośrodku. Tu czeka nas jeszcze spotkanie z duergerami.

Część druga
62 Zawieramy przymierze z Malavonem i wypełniamy jego żądania. Na zachodzie tej lokacji znajdziemy sklep.

Część trzecia
63 Przekonujemy siostrę Malavona do spotkania z bratem.
64 Zabijamy mistrzynię transmutacji i przeszukujemy pomieszczenie. Klikamy na laboratorium oznaczone znakiem zapytania i wykorzystujemy wszystkie jego możliwości.
65 Podajemy golemowi wyprodukowaną substancję, a następnie traktujemy go błyskawicą. Różdżkę błyskawic nabywamy u Malavona. Golem będzie szedł za nami i walczył.
66 Serwujemy truciznę Sercu Viciscamery, do której dobiegamy możliwie szybko. Znajdziemy ją na południowym wschodzie jaskini z kokonami.
67 Wracamy do Malavona, a następnie udajemy się pod okrągłe parzyste drzwi, by stoczyć tam walkę.

Część czwarta
68 Generatory błyskawic traktujemy kwasem i ogniem, by zmniejszyć ryzyko obrażeń w walce bezpośredniej.
69 Szybko zmierzamy ku środkowi labiryntu i zabijamy Starszy Mózg w słoiku. Wyjście znajdziemy na północy.

Część piąta
70 Walczymy z Marsjaszem i Mirabel. Spotykamy Oswalda i wraz z nim udajemy się do Kuldahar.

Może to ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować