Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe szczegóły o Dragon Ball Z: Battle of Z, nowe screenshoty.

14 postów w tym temacie

Wygląda jak gówno i wygląda na to że jest tylko do Freezera i kompletnie nie ma nic wspólnego z serią, gdzie walki nigdy nie toczyły się grupowo tylko 1v1, i to była moc, a nie ten crap tutaj. Najlepsze Dragon Ball''e były na PS2 i GBA, obecna generacja to jedno wielkie nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosen, coś słabo oglądałeś. Fakt, że większość najważniejszych walk tyczyła się 1v1, ale to głównie jako ostateczna potyczka, wcześniej były walko 1v* (tutaj w zależności od przeciwnika). I były też potyczki grupowe, np. z "dziećmi" Cella.
Oczywiście tutaj raczej będą mieszane walki, nie mające wiele wspólnego z serią, ale tutaj chodzi tylko i wyłącznie o zabawę, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarałem się nową grą w uniwersum DBZ, przynajmniej do momentu jej zapowiedzi, która mnie rozczarowała. Cieszę się, że to nowa "marka" a nie kontynuacja którejś z istniejących, ale nie tego się spodziewałem. Chciałbym czegoś w stylu Hero Mode z UT, tylko ze znacznie lepszym systemem walki i większą ilością postaci. Nie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dajcie spokój. Ta część może wyjść tylko na dobre serii gier spod znaku DB. Uwielbiam anime i tak pewnie będzie do końca moich dni, znam je na pamięć , nie tylko z serialu ale też z gier ,bo w każdej części było przypominane. Jeżeli tu chcą wykombinować coś nowego co będzie zupełnie odbiegać od historii, to dlaczego nie? W Wiedźminie 2 jakoś to nikomu nie przeszkadzało, że dwójka pokazywała wymyślone wydarzenie , które nie miały miejsca w książkach, a jakoś wszystkim się gierka podobała, także ja bym tego nie skreślał ,bo potencjał jest ,zobaczymy jak go wykorzystają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gosen, coś słabo oglądałeś. Fakt, że większość najważniejszych walk tyczyła się 1v1,
> ale to głównie jako ostateczna potyczka, wcześniej były walko 1v* (tutaj w zależności
> od przeciwnika). I były też potyczki grupowe, np. z "dziećmi" Cella.
> Oczywiście tutaj raczej będą mieszane walki, nie mające wiele wspólnego z serią, ale
> tutaj chodzi tylko i wyłącznie o zabawę, nic więcej.

Cell Jnr''y były 1v1 x 7, a nie 4v4... Nigdy nie było klepania jak na ustawkach kiboli, gdy dochodziło do ważnych walk. Zabawa zabawą, ale skoro jest marka DBZ to wymagam DBZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkim Gurcjan. Mnie się Wiedźmin 2 nie podobał. Dużo słabszy od Wiedźmina 1:) Kiedyś już o tym pisałem w temacie, o Wiedźminach na forum. A co do anime i Dragon Ball. Stare dzieje. Kiedyś jeszcze za czasów RTL i serii Dragon Ball, która tam leciała siedziało się przed TV i oglądało serie.:) Nie mam doświadczenia wielkiego w grach tego typu, ale myślę, że ta gra nie ukaże się na PC, tylko na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 11:45, Gosen napisał:

Cell Jnr''y były 1v1 x 7, a nie 4v4... Nigdy nie było klepania jak na ustawkach kiboli,
gdy dochodziło do ważnych walk. Zabawa zabawą, ale skoro jest marka DBZ to wymagam DBZ.


Już tyle wyszło gier z DB a w nich jedna i ta sama historia więc miła będzie odmiana . A zawsze można sobie włączyć Free Battle i pobić się z kompem kanonicznie .
Co do gry to nie lubię grać online ale poczwórna kamehameha vs someone chyba mnie przekona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować