Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ci źli kontra ci dobrzy na zwiastunie Need for Speed: Rivals

25 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Z tym, że tutaj podział na dobro i zło wcale nie jest taki oczywisty. Są scigający się szaleńcy i są policjanci, ale obie grupy łączy więcej niż dzieli. Anioły nie złapią diabłów - słyszymy w nagraniu.

Przeczytaj cały tekst "Ci źli kontra ci dobrzy na zwiastunie Need for Speed: Rivals" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście z wielką niecierpliwością czekam na nowego NFS choć gralem parę dni temu i ukończylem NFS:The Run to dużo było kur....nia! był naprawdę irytujacy model jazdy.(chcialem kupić NFS: Most Wanted ale spinam się by do końca roku zakupić PS4 oczywiście razem z NFS Rivals i The Division jeśli "The Division wyjdzie również w tym roku ) w NFS Rivals model jazdy mam nadzieję, że zostanie poprawiony (w porównaniu do The Run) bo naprawdę mam wielką ochotę na dobrego NFS w stylu "bandit and law "! tęsknię za NFS III był jednym z najlepszych NFS! mam nadzieję ze tutaj bedzie podobnie i mnie niezawiedzie :)
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie odpuściłem NFS''y - u znajomego grałem w nowe Most Wanted, Hot Pursuit oraz Run. Dla mnie model jazdy jest w nich fatalny (nawet na padzie, na klawiaturze to się grać nawet nie da a jeśli chodzi o G27 - chyba nie muszę komentować ^^ ). Nie podoba mi się w nich też sporo innych rzeczy. W sumie to ostatnio nie kupuję w ogóle gier od EA... Wszystko potrafią zwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NUDY, NUDY NUDY Kiedy oni wrócą do podstaw ?? To znaczy do samochodów które znajdują się w zasięgu normalnego człowieka (150''000 zł). chętnie pośmigał bym sobie takim I30 I20 Astrą a nawet może byc golf byle by nie było tych burżuazjyjnych aut którymi jeżdża znajomi kruliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 13:26, mobinio napisał:

NUDY, NUDY NUDY Kiedy oni wrócą do podstaw ?? To znaczy do samochodów które znajdują
się w zasięgu normalnego człowieka (150''000 zł). chętnie pośmigał bym sobie takim I30
I20 Astrą a nawet może byc golf byle by nie było tych burżuazjyjnych aut którymi jeżdża
znajomi kruliczka


Podstawy to było właśnie jeżdżenie "burżuazyjnymi" autami. Ogarnij The Need for Speed z 1995 roku.

A co do wideo, to mam takie odczucie że autor artykułu mocno się spóźnił, bo to wideo zostało pokazane na E3, jeśli dobrze pamiętam, a jedyne co je łączy z Teaserem to Ferrari F12 i Koennigsegg Agera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podstawy to było właśnie jeżdżenie "burżuazyjnymi" autami. Ogarnij The Need for Speed
> z 1995 roku.
>
> A co do wideo, to mam takie odczucie że autor artykułu mocno się spóźnił, bo to wideo
> zostało pokazane na E3, jeśli dobrze pamiętam, a jedyne co je łączy z Teaserem to Ferrari
> F12 i Koennigsegg Agera.

Na E3 była z kolei wersja minutowa. EA rozbudowuje jeden zwiastun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie ten Rivals, tylko rzeczy, których wymagam u dobrego nfs:
-Duuuuuuuże możliwości tuningu, jak u2
-Model jazdy jak z porshe unleashed
-Mogą być burżuazyjne auta, nawet są wymagane, minimum takie jak tier 3 z carbona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 13:29, PokerMorda napisał:

Podstawy to było właśnie jeżdżenie "burżuazyjnymi" autami. Ogarnij The Need for Speed
z 1995 roku.

Niestety dla większości NfS zaczynają się od Underground więc ich nie przekonasz że początki były inne. Tak samo ta cała tęsknota za tuningiem. Fakt grzebanie w aucie było fajne ale jednak to wyścigi drogimi furami są rdzeniem serii. Ale ostatnio najczęściej słyszę krzyki tęsknoty za U2 które imo miało jednak kiepskie uczucie mocy samochodów jak i tuning był aż do przesady (raczej za dużo stylingu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Podstawy to było właśnie jeżdżenie "burżuazyjnymi" autami. Ogarnij The Need for
> Speed
> > z 1995 roku.
> Niestety dla większości NfS zaczynają się od Underground więc ich nie przekonasz że początki
> były inne. Tak samo ta cała tęsknota za tuningiem. Fakt grzebanie w aucie było fajne
> ale jednak to wyścigi drogimi furami są rdzeniem serii. Ale ostatnio najczęściej słyszę
> krzyki tęsknoty za U2 które imo miało jednak kiepskie uczucie mocy samochodów jak i tuning
> był aż do przesady (raczej za dużo stylingu)

Ale wiesz, wiele rzeczy staje się lepsze, jeżeli się je w dużej mierze zmodyfikuje. Dla przykładu: Pierwszy wiedźmin został bardzo ciepło przyjęty, jednak drugi otrzymał większe zainteresowanie, mimo, że system walki został tam zbudowany prawie od zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 21:25, Sir_Raphael napisał:

Ale wiesz, wiele rzeczy staje się lepsze, jeżeli się je w dużej mierze zmodyfikuje. Dla
przykładu: Pierwszy wiedźmin został bardzo ciepło przyjęty, jednak drugi otrzymał większe
zainteresowanie, mimo, że system walki został tam zbudowany prawie od zera

Wiesz wiedźmin to chlubny przypadek, ale niestety większość rzeczy które modyfikują na życzenie speców od marketingu(tych gości powinno się wysyłać do obozów pracy i kazać całe dnie grać w zmienione przez nich potworki) i sami twórcy którzy produkują grę w zasadzie na zamówienie kompletnie bez pomysłu i polotu. Jeśli by przyjrzeć się historii serii NFS niestety też tak było że seria zaczęła już raz pożerać własny ogon i U1 był naprawdę miłą zmianą po mocno przeciętnym HP2. Tylko że tak samo było potem jak seria osiągnęła ponownie szczyt z Most Wanted (nie liczę ProStreet bo dla mnie to raczej experyment ala Shift) po którym był jeszcze Carbon który miał tyle samo świetnych pomysłów co kiepskich i tragiczny Undercover. Znowu serie wskrzesiło nadejście imo bardzo udanego HP tylko że teraz EA z przerwą na ciekawy The Run wydaje kolejne części które bardziej przypominają duże dodatki do HP niż nowe gry(pomijam zmiany silnika na nowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować