Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins - kolejny czarny charakter ujawniony

10 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Mroczny Rycerz, jak to zwykle bywa w grach z serii Arkham, znów będzie miał pełne ręce roboty. Do grona tych, którzy będą chcieli uprzykrzyć mu życie, właśnie dołączył kolejny typ spod ciemnej gwiazdy.

Przeczytaj cały tekst "Batman: Arkham Origins - kolejny czarny charakter ujawniony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Szalony Kapelusznik jest postacią... szaloną ;) Może być, jego teksty są dosyć zabawne. Tylko boli mnie, że ta odsłona ma tak dużo kopiuj/wklej z Arkham City. Mam nadzieję, że to tylko taki wypełniacz przed kolejną konkretną odsłoną stworzoną przez Rocksteady. Ech, fajnie byłoby zagrać w Batman Beyond :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmmm - a moze jeszcze Króliczek Wielkanocny? .... Człowiek Zagadka, Pingwin i te inne uszly, ale Szalony Kapelusznik? ..... Dobrze, ze go Nolan nie wstawil do filmu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był już w Arkham City, więc nie rozumiem tej nagonki. Czarny charakter jak każdy inny, a i charyzmę ma niezłą. Godny następca Stracha na wróble (oczywiście Strach jest lepszy, ale na bezrybiu...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mmmm - a moze jeszcze Króliczek Wielkanocny? .... Człowiek Zagadka, Pingwin i te inne
> uszly, ale Szalony Kapelusznik? ..... Dobrze, ze go Nolan nie wstawil do filmu ....
Kapelusznik jest bardzo ciekawą postacią, geniusz który pracował w firmie Brusa, ogarnięty obsesją na punkcie Alicji -dziwak, osobowość schizotypowa..cud ,miód !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 21:57, Kraju napisał:

Godny następca Stracha na wróble (oczywiście Strach jest lepszy,
ale na bezrybiu...).


Prawdopodobnie Starch też się pojawi w grze, więc nie ma co płakać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 21:46, Dragoon84 napisał:

ale Szalony Kapelusznik?


Ta postać jest częścią galerii bandziorów Batmana od 1948 roku. Trochę za późno ci się zebrało na jęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować