Zaloguj się, aby obserwować  
Kogamin

Grą 2006 roku według was będzie...

161 postów w tym temacie

Dobry temacik. Wszyscy typują HOMM 5 i GOTHIC 3. Wedłóg mnie także te gry będą hitem, ale nie przesądzajmy tego do końca. Rok 2006 nadal trwa !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jedna z tych
(ja stawiam na Crysis)
po prawej moja ocena od 1 do 100%
1-Crysis--------------------------------------------------(100%)
2-Command & Conquer Tiberium Wars--------------(95%)
3-FEAR Extraction Point-------------------------------(95%)--jeśień 2006
4-Prey----------------------------------------------------(98%)
5-Gothic 3------------------------------------------------(96%)
6-Dark Messiah------------------------------------------(94%)
7-CellFactor----------------------------------------------(95%)
8-Neverwinter Nights 2---------------------------------(85%)--Jeśień 2006
9-Fallout 3------------------------------------------------(90%)--oile wyjdzie czekam już ponad rok
10-Unlear Tournament 2007---------------------------(89%)--Jeśień 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes V, Oblivion...
a z tych które jeszcze nie wyszły toNewrvinter Nights 2, Dark Messiah of Might and Magic, Gotjic 3, Wiedźmin (?), Crysis...

A może będzie jakaś niespodzianka jeszcze? Liczę na to, pod warunkiem, że pojdzie na moim sprzęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał Crysis...tylko i wyłacznie na kompa...może F.E.A.R. ale za krótki...TR: Legend odpada raczej...Heroes też...NWN 2 mogą dużo zdziałać...ale jescze Witcher ale to nie wiem czy 2006 czy 2007..

Ja mogę powiedzieć jaka gra będzie rządzić na konsole w 2007 ...to będzie Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tymi grami będą : Gothic III EK (mam nadzieję że niedługo wyjdzie), WoW The Burding Crusade
i są: HEROES OF MIGHT AND MAGIC V LIMITOWANA EDYCJA KOLEKCJONERSKA ! (uwielbiam H5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 16:43, Kogamin napisał:

Chciałem tylko abyście sie podzielili nadziejami na najlepszą grę


No to niech bedzie Dunke Nukem FOREVER :D :D :D Jak sie pojawi (a kraza takie plotki) to bedzie premiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 albo NWN2. HoM&M5 jest świetny a nawet genialny ale w moich oczach dyskwalifikuje go problem z odpaleniem gry i problemy na multiplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOTHIC III 100%. HEROES V może, ale dużych szans nie ma. NWN2 ma dość duże szanse. No i może jak wyjdzie w tym roku NFS Carbon to może też być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO z największymi szansami startują Gothic III i Neverwinter Nights 2.Dlaczego? Znane poprzedniczki,dużo osób wciąż gra w Gothici,a na necie pełno graczy NWN.
Myślę,że świetną grą może okazać się Spore.Super pomysł,jeśli realizacja też będzie dobra to jest szansa na hit.
Osobistą nadzieją darze Rise of Nations:Rise of Legend. Lubię twórczość Leonarda,a w Alinach miały być podobno stworzenie z arabskiej mitologii (dżiny itd.),prawda?

Z obecnych na rynku największe szanse mają Heroes V i Oblivion.Wszędzie piszą o największych premierach roku itd.

A Witcher to chyba 2007 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować