Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier na Ouya "znacznie lepsza niż oczekiwano"

7 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Zarabianie na Ouya idzie dużo lepiej niż oczekiwaliśmy – powiedziała szefowa projektu, Julie Uhrman. – Potrzeba czasu, by zbudować coś, na co tradycyjne konsole miały dziesięciolecia. Uważam, że jeszcze za wcześnie wyrokować, jak ogółem poradzi sobie ta platforma.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier na Ouya "znacznie lepsza niż oczekiwano"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie testowałem ale dla mnie to kolejna popierdółka do nie wiadomo czego? Jak będę chciał pograć w gry na androidzie to użyję telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony zrobienie gry na to coś wiele nie kosztuje, z drugiej nie lepsze są telefony :? Te nowsze można podłączyć do telewizora :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości mogli podać, jakiej sprzedaży oczekiwali, skoro sprzedaż 1400-1900 sztuk jest "znacznie lepsza niż oczekiwano".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te miliony pod koniec roku.
Taka produkcja, musiałaby się sprzedać o jakieś 4800% lepiej niż najlepiej zarabiająca produkcja obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 18:48, elmartin napisał:

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te miliony pod koniec roku.
Taka produkcja, musiałaby się sprzedać o jakieś 4800% lepiej niż najlepiej zarabiająca
produkcja obecnie.


Jakieś dowody na twoje obliczenia ?

>Z ciekawości mogli podać, jakiej sprzedaży oczekiwali, skoro sprzedaż 1400-1900 sztuk jest "znacznie lepsza niż >oczekiwano".

Myślę że nie oczekiwali za dużo bo od razu wiadomo było że będą problemy z Preorderami(chodzi o wysyłkę konsol).
Ciekaw jestem ich sklepu jakie sa warunki wystawiania gier.

A tak od siebie ogólnie to ta konsola ma jedna zaletę w porównaniu z graniem na androidzie.Otóż programiści muszą zrobić grafikę tylko na 1 rozdzielczość, a reszta konsoli to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować