Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piraci w Assassin`s Creed mają sens? Według Ubisoftu - jak najbardziej

22 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Twórcy serii Assassin's Creed czwartą część postanowili przenieść w realia pirackie. Wśród części zagorzałych fanów decyzja ta wzbudziła konsternację, ale Ubisoft twardo broni swej decyzji.

Przeczytaj cały tekst "Piraci w Assassin's Creed mają sens? Według Ubisoftu - jak najbardziej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie pomysł się jak najbardzie podoba. AC już dawno mi się przejadl, a tu wreszcie jakiś
> powiew świeżości.
Pewnie grając w najnowszego AC będę się czuł jak w dopracowanym Risenie.Cały czas czekam,aż Assassin będzie Murzynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobili w realiach piratów ponieważ ten okres historyczny nie odbiega za bardzo od realiów w AC III, więc nie musieli za bardzo gmerać przy mechanice rozgrywki. Było to dla nich po prostu prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie grając w najnowszego AC będę się czuł jak w dopracowanym Risenie.Cały czas czekam,aż
> Assassin będzie Murzynem
Aveline w AC: Liberation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem jak najbardziej na tak. Nie wiem czemu asasyni mieliby nie pasowac do klimatow karaibskich (bo niby do rewolucji amerykanskiej albo do wspolczesnosci pasuja). Jak juz napisano, dobrych gier o piratach jest za malo, a AC IV zapowiada sie bardzo zacnie. Jesli poziom swobody bedzie rzeczywiscie taki, jak tworcy obiecuja, to bedzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie grając w najnowszego AC będę się czuł jak w dopracowanym Risenie.Cały czas czekam,aż
> Assassin będzie Murzynem

Gry od PB są tak specyficzne, że raczej ciężko będzie znaleźć jakiekolwiek cechy wspólne oprócz pirackiego realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 16:55, Damianuss1 napisał:

Osobiście w ogóle nie biorę pod uwagę, że jest to kolejna odsłona serii AC. Czekam na
grę z piratami.


Dokladnie. Mogliby w ogole darowac sobie kwestie asasynskie i skupic sie tylko na piratach (tworzac nowa marke). Na pewno by na tym nie stracili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >Twórcy serii Assassin''s Creed czwartą część postanowili przenieść w realia pirackie.
> Czwartą? Nie szóstą?
Brotherhood oraz Revelations są kontynuacjami historii Ezio''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma to jak najbardziej sens, wystarczy poczytać o piratach, tych prawdziwych a nie filmowych, toi były pierwsze społeczności głoszące równość, demokratyczne ideały, sprzeciwiały się staremu porządkowi, nierówności. Ideałami przypominali mocno assasynów, a że historie piszą zwycięzcy czyli wredni templariusze) dzisiaj znamy ich głównie od strony gwałtownych rabusiów. Ale co tam płaszcz i szpada pełna gębą pasuje do AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 16:15, Driftwood napisał:

Gry od PB są tak specyficzne, że raczej ciężko będzie znaleźć jakiekolwiek cechy wspólne
oprócz pirackiego realiów.


Tyle, że " Risen 2 " jest słabą grą o piratach ( przynajmniej dla mnie ) i kolejny AC może naprawić wszystkie błędy dzieła PB
mi tylko nie pasuje kolejny numerek: AC IV - to powinno być po prostu AC Black Flag i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dokladnie. Mogliby w ogole darowac sobie kwestie asasynskie i skupic sie tylko na piratach
> (tworzac nowa marke). Na pewno by na tym nie stracili...

Też myślę że to było by lepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować