Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts w przedsprzedaży wyraźnie gorszy od Black Ops II

13 postów w tym temacie

Osobiście postawiłem już tylko na nową generację konsol. Nie chcę już brać gier na obecne geny. Jeśli ta sama gra wychodzi na nextgeny to wybór jest prosty choćbym miał czekać i z pół roku na jej premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 09:23, Piotrek54321 napisał:

Czyżby wreszcie CoD się znudził i chylił się ku tendencji spadkowej?


Nie, facet ma rację. Po prostu sporo osób ma ten problem, że nie wie, czy kupi next-gena, a jeśli tak, to którego. Dlatego wielu graczy wstrzymuje się z pre-orderem i zamówi CoDa chwilę przed premierą bądź po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COD się sprzedaje, bo właściwie nie ma istotnej konkurencji - Battlefield 3/4 są praktycznie bezsprzecznie lepsze, ale trzeba mieć solidny Pc/konsolę, żeby swobodnie się nimi pobawić. Rzesze posiadaczy low-endowych komputerów muszą sobie wmówić, że wolą COD''a - ot, syntetyczne szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 10:26, Greg_Ciezak napisał:

COD się sprzedaje, bo właściwie nie ma istotnej konkurencji - Battlefield 3/4 są praktycznie
bezsprzecznie lepsze, ale trzeba mieć solidny Pc/konsolę, żeby swobodnie się nimi pobawić.
Rzesze posiadaczy low-endowych komputerów muszą sobie wmówić, że wolą COD''a - ot, syntetyczne
szczęście.

Przecież COD sprzedaje się głównie na Konsolach, nie na PC, czyli identycznie ja BF.
@polskiniko
Nadal jest dwa razy więcej preorderów niż przy premierze BO 1, więc po prostu część graczy zastanawia się czy kupić na nowe konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> COD się sprzedaje, bo właściwie nie ma istotnej konkurencji - Battlefield 3/4 są praktycznie
> bezsprzecznie lepsze, ale trzeba mieć solidny Pc/konsolę, żeby swobodnie się nimi pobawić.
> Rzesze posiadaczy low-endowych komputerów muszą sobie wmówić, że wolą COD''a - ot, syntetyczne
> szczęście.
Mam komputera który ciągnie BF3 nawet na ultra detalach i jakoś i tak mówie że COD jest o wiele lepszy niż BF, jak dla mnie BF to syf w którym banda gimbusów siedzi i campi ze snajperkami po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 09:23, Piotrek54321 napisał:

Czyżby wreszcie CoD się znudził i chylił się ku tendencji spadkowej?


Mówią, że nadzieja umiera ostatnia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 11:26, Raiden22 napisał:

> COD się sprzedaje, bo właściwie nie ma istotnej konkurencji - Battlefield 3/4 są
praktycznie
> bezsprzecznie lepsze, ale trzeba mieć solidny Pc/konsolę, żeby swobodnie się nimi
pobawić.
> Rzesze posiadaczy low-endowych komputerów muszą sobie wmówić, że wolą COD''a - ot,
syntetyczne
> szczęście.
Mam komputera który ciągnie BF3 nawet na ultra detalach i jakoś i tak mówie że COD jest
o wiele lepszy niż BF, jak dla mnie BF to syf w którym banda gimbusów siedzi i campi
ze snajperkami po kątach.



Raiden22
Tutaj ewidentnie się mylisz, mówiąc " banda gimbusów ". Osobiście nazwałbym to że masz inne poglądy niż inni gracze, nie każdy lubi fife, nie każdy lubi CoD''a, nie każdy BF''a, NFS''a itd. Obrażając graczy " gimbusami ", którzy grają inną grę niż Ty. To tak samo jakbym nazwał Cie pedałkiem, bo grasz w simsy, a ja gram w Playboya. Więc następnym razem spójrzmy na grę, a nie na ludzi którzy w nią grają. Jeżeli chodzi o BF/CoD to są inne gry i osobiście się dziwie dlaczego ludzie je porównują. Gram jedną serie i drugą, każda z tych gier daje mi inną przyjemność, przyjemość pozytywną z gry. Cieszę się, że gram w gry, które się tak bardzo różnią, a jeżeli mi się coś nie podoba to opisuje co mi się w grze nie podoba, a nie w Trybie Multi. Na Tryb multi ma też wpływ od tego do jakiego serwera wbijemy i z jakimi ludźmi będziemy musieli grać i jaki jest ten rodzaj. Multi mamy duże mapy, małe mapy, różne warunki zwycięstwa, nie tylko strzelanki tutaj opisuje.

Dzięki Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > COD się sprzedaje, bo właściwie nie ma istotnej konkurencji - Battlefield 3/4 są
> praktycznie
> > bezsprzecznie lepsze, ale trzeba mieć solidny Pc/konsolę, żeby swobodnie się nimi
> pobawić.
> > Rzesze posiadaczy low-endowych komputerów muszą sobie wmówić, że wolą COD''a - ot,
> syntetyczne
> > szczęście.
> Mam komputera który ciągnie BF3 nawet na ultra detalach i jakoś i tak mówie że COD jest
> o wiele lepszy niż BF, jak dla mnie BF to syf w którym banda gimbusów siedzi i campi
> ze snajperkami po kątach.
>
lepiej być gimbusem biegającym wokół dwóch słupów na mapie o powierzchni jednego budynku w bfie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować