Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekło pierwsze nagranie z Whore of the Orient

24 postów w tym temacie

Łał. Ta pierwsza scenka z pościgiem - wygląda na to, że kończymy kogoś gonić, gdy faktycznie go potrącimy i złapiemy, a nie (jak w większości gier), gdy dobiegniemy do punktu X i odpali się cut-scenka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale jednak, gra drewniana jak sosnowy las. Mało płynności oraz stare mechanizmy. Puki
> nie wprowadzą jakiej innowacji to będzie to kolejny średniak.

Brzozowy las;p Pozatym 200 tys zielonych australijczycy mogli dac mi a nie im , bardziej pewnie bym to sporzytkowal;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 13:59, deathmarti napisał:

Ale jednak, gra drewniana jak sosnowy las. Mało płynności oraz stare mechanizmy. Puki
nie wprowadzą jakiej innowacji to będzie to kolejny średniak.


Jesteś świadom że to demo pokazowe jakiejś wersji pre-alpha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł mi się podoba ale nie widziałem tam "Whore" Orientu oczywiście :x

Jeszcze dodam że nie wiem co za debile pracują w firmach gdzie pokazuje się gameplaye z alpha. Sorki ale to bardziej może zniechęcić niż zachęcić ;/ Jak już powinny być elementy gameplayu z dziennikami dev. No żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> > Jesteś świadom że to demo pokazowe jakiejś wersji pre-alpha?

Skoro jest to demo pokazowe to powinno być na pokaz, czyli same bajery i inne wyje**ne w kosmos rzeczy, a ja niestety nie widzę nic nadzwyczajnego.

Poza tym trzeba czekać jak się gra rozwinie, z największego shitu można zrobić coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 15:06, deathmarti napisał:

Skoro jest to demo pokazowe to powinno być na pokaz, czyli same bajery i inne wyje**ne
w kosmos rzeczy, a ja niestety nie widzę nic nadzwyczajnego.


Nie powinno ich być bo to nie pokaz dla graczy, to demo do wewnętrznego użytku żeby pokazać, zapewne potencjalnym inwestorom, możliwości technologiczne silnika i idee na jakich operuje gra. Idealne animacje, cutscenki, wybuchy i inne pierdoły nikomu nie są do tego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jaki tytul gry... jakby napisac go tutaj po polsku to normalnie bany by sie posypaly
> :P

Pewnie u nas będzie w dystrybucji "Upadła kobieta z orientu" ;-)
Co do pokazanego filmiku - nieco drętwy ten nasz bohater, ale otoczenie (świat) ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ale jednak, gra drewniana jak sosnowy las. Mało płynności oraz stare mechanizmy.
> Puki
> > nie wprowadzą jakiej innowacji to będzie to kolejny średniak.
>
> Brzozowy las;p Pozatym 200 tys zielonych australijczycy mogli dac mi a nie im , bardziej
> pewnie bym to sporzytkowal;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 20:35, kaczek93 napisał:

Przez moment to wyglądało jak Assassins Creed w czasach obecnych :)


Ta sama myśl przyszła mi do głowy ;-)

BTW. Już widzę ten polski tytuł - Whore of the Orient: Jawnogrzesznica Orientu ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 19:13, QST07 napisał:

"Ladacznica orientu"

"Rozpustnica/Grzesznica Orientu"
Na pewno ktoś kto by tłumaczył tytuł na polski rynek miałby ciekawą rozkminę jak to zrobić aby nie brzmiało z jednej strony niecenzuralnie a z drugiej komicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować