Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EverQuest Next zapowiedziany i wygląda na to, że doczekaliśmy się czegoś rewolucyjnego

61 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Grafika w pełni oparta na voxelach (a nie na wielokątach), możliwość destrukcji otoczenia, zawartość tworzona przez graczy. Mamy screenshoty, filmy, informacje prasowe i wszystko inne, by wszyscy mogli zacząć piszczeć. A do tego EverQuest: Landmark do tworzenia nowej zawartości. Obie gry w formie Free-to-Play.

Przeczytaj cały tekst "EverQuest Next zapowiedziany i wygląda na to, że doczekaliśmy się czegoś rewolucyjnego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu next-genowe (graficznie) MMO. Wygląda świetnie IMO, styl też fajny.

Natomiast... Niewiele więcej można powiedzieć. Z brakiem klas itp. już inne MMO eksperymentowały. Jestem zaciekawiony, ale czekam na więcej info. Choć na pewno zagram, choćby żeby zwiedzić piękny świat.

Martwi mnie tylko F2P. Planetside 2 nie ma idealnego modelu płatności...

BTW, do bety zapisałem się bez problemu. Po wpisaniu danych odesłało mnie na europejską stronę gry i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiałbym bardziej na to, że to pierwsze dynamiczne MMO.
Każda z postaci nie opiera się już o model "Agresywny/nieagrywny" i zasięg widzenia, po wejściu w który zostaniemy zaatakowani. Patrząc po informacji prasowej, niemal nic nie jest "statyczne" i ustalone z góry. Podoba mi się. Mocno mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ... otóż kiedy wchodzę na stornę europejską ever quest to mogę się zarejestrować do bety czyli stworzyć nowe konto w soe czy co to tam jest. Może mi ktoś powiedzieć cóż mam czynić gdy owe konto już posiadam ? ;) Czy może gdy je posiadam to jestem automatycznie zapisany do bety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ww3pl - z oficjalnego FAQ :)

"EverQuest Next will join our family of free-to-play games. Learn more about SOE''s free-to-play games here. We will announce plans for optional in-game purchases via the EverQuest Next Marketplace and Station Cash in the future".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać stronę do logowania się na europejskie konta SOE? Sprawdzę, czy mogę zalogować się na niej na swoje konto stworzone na potrzeby EQ:N. Jeśli nie, to będzie znaczyło, że musisz po prostu założyć nowe konto.

@Zdenio
Dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 13:28, Zdenio napisał:

http://www.everquest-next.co.uk/

Przy czym strona ta działa dosyć dziwnie. Nie chce się odpalać bezpośrednio z linka.
Przenosi nas tam dopiero, gdy tutaj: https://www.everquestnext.com/beta-registration
- się zarejestrujemy albo zalogujemy z kontem Sony.

Tyle to ja wiem - zarejestrowałem się już wcześniej. Termosol twierdzi, że takie konto już posiada, więc widocznie założył je wcześniej na innej stronie - i o tę stronę prosiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha ;P No, ale widzę, że kolega mówi ogólnie o koncie SOE, która posiada. A posiadając konto SOE można się po prostu zalogować w miejscu rejestracji do bety. Ja użyłem danych z konta, które założyłem na potrzeby Planetside 2 i przyjęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 13:35, Zdenio napisał:

Aha ;P No, ale widzę, że kolega mówi ogólnie o koncie SOE, która posiada. A posiadając
konto SOE można się po prostu zalogować w miejscu rejestracji do bety. Ja użyłem danych
z konta, które założyłem na potrzeby Planetside 2 i przyjęło.


EDIT: @Termosol - Więc po prostu w oknie rejestracji (w https://www.everquestnext.com/beta-registration) nie klikaj "Create new...", tylko zaloguj się danymi z DCUO i PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 13:18, Martius0 napisał:

Co tam robi tauren z głową lwa?


Prawdopodobnie to, co robił w Everquestach przed premierą W3 i WoWa. ^^

Zapowiedzi EQN są fajne, jak każda zapowiedź. Co z tego wyjdzie - zobaczymy. Nie wszystko, co opisane, mnie przekonuje (możliwość nieograniczonego niszczenia terenu sprawiłaby, że po tygodniu świat byłby wielką równiną; z drugiej strony, wybieranie konkretnych fragmentów do niszczenia brzmi średnio).

Poza tym jestem dziwny, nie znam się na grach i ciągle spędzam czas przy jakże słabym GW2, więc do niczego nowego na razie mi się nie śpieszy specjalnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe. Pytanie ilu narzekaczy na model F2P zaraz przyleci... MMO wygląda ładnie, nawet bardzo.

@TigerXP C''mon TOR nie jest taki zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować