Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 to gra TPP czy FPP? Taka i taka jednocześnie!

33 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Wśród wielu niewiadomych na temat Cyberpunk 2077 mogliśmy wymieniać sposób chłonięcia gry. Otwarty świat produkcji CD Projektu RED będziemy obserwować oczami bohatera (po raz pierwszy w historii studia) czy zza jego pleców (jak w przypadku Geralta z Wiedźminów)? Teraz już wiemy.

Przeczytaj cały tekst "Cyberpunk 2077 to gra TPP czy FPP? Taka i taka jednocześnie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 10:21, XanTyp napisał:

Geralt z Wiedźminów? o.O

Nie znasz Wiedźminów? Tożto legendarna grupa raperska której przewodził sam Papa Vesemir, wiekowy raper który rapował zanim rapowanie w ogóle zaistniało. Było o nich głośno bo porwali jedną nastolatkę i próbowali ją wytrenować na raperkę bo sami od ciągłego imprezowania nabawili się impotencji

... Sorry sorry, Joke XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może być tak, że po prostu Cyberpunk będzie korzystał z tego, co stworzył Deus Ex: Human Revolution. Mam tylko jedną nadzieję - aby nie wyszła z tego ładna kopia, bo gracze to zauważą na pewno. Rozwiązania rozwiązaniami, ale tego się obawiam. Co nie zmienia faktu, że na Cyberpunk 2077 czekam niecierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 10:21, XanTyp napisał:

Geralt z Wiedźminów? o.O


Można to rozumieć na dwa sposoby:
- Geralt z "organizacji" Wiedźminów, jeden z kilku wiedźminów polujących na potwory,
- "Z Wiedźminow" może też oznaczać gry; wyszły już dwie gry z serii, a trzecia jest zaplanowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 10:27, Hubi_Koshi napisał:

Nie znasz Wiedźminów? Tożto legendarna grupa raperska której przewodził sam Papa Vesemir,
wiekowy raper który rapował zanim rapowanie w ogóle zaistniało. Było o nich głośno bo
porwali jedną nastolatkę i próbowali ją wytrenować na raperkę bo sami od ciągłego imprezowania
nabawili się impotencji

... Sorry sorry, Joke XD

Matka wie, że ćpiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 10:30, Eff3ctiv3 napisał:

Matka wie, że ćpiesz? :D

"Ćpasz" jakby co. Za stary jestem na takie zabawy, w moim wieku powąchanie kwiatków daje takiego kopa że aż laska się w powietrzu kręci XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 10:31, Hubi_Koshi napisał:

> Matka wie, że ćpiesz? :D
"Ćpasz" jakby co. Za stary jestem na takie zabawy, w moim wieku powąchanie kwiatków daje
takiego kopa że aż laska się w powietrzu kręci XD

"ćpiesz", bo to tekst z takiego filmiku na youtubie :D
Jak jesteś ciekaw, to sobie wpisz ten tekst i powinno Ci znależć :)
Co do newsa, żeby offtopu nie było xD, to powinni zrobić tak, jak jest w skyrimie, że możesz sobie przełączać pomiędzy kamerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saints Row: Wieśmin Ediszyn. Wiesiek lata z wielkim, fioletowym dildo za elfami... Aw... Coś naprawdę mnie głowa boli dzisiaj.

(sorry... skojarzyło mi się to jakoś dziwnie XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a niech to, dwie perspektywy!

wcale nie jak w nowych falloutach

@muradin_07 - deus ex human revolution wymyślił dwie perpektywy? ja rozumiem, że grasz od przypadku do przypadku, ale się uspokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 10:41, Eff3ctiv3 napisał:

"ćpiesz", bo to tekst z takiego filmiku na youtubie :D
Jak jesteś ciekaw, to sobie wpisz ten tekst i powinno Ci znależć :)
Co do newsa, żeby offtopu nie było xD, to powinni zrobić tak, jak jest w skyrimie, że
możesz sobie przełączać pomiędzy kamerami.

Ach taki myk

@Muradin_07
No worries widzę że nie jako jedyny mam nastrój do schizów z rana. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 10:46, Ostrowiak napisał:

@muradin_07 - deus ex human revolution wymyślił dwie perpektywy? ja rozumiem, że grasz
od przypadku do przypadku, ale się uspokój


Nie chodzi mi o wymyślenie dwóch perspektyw, tylko o to, aby Redzi nie wpadli na pomysł zrobienia czegoś podobnie wyglądającego. Oznacza to tylko, że mam nadzieję, iż wezmą to zrobią w swoim stylu jaki sobie założyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"No to może być tak, że po prostu Cyberpunk będzie korzystał z tego, co stworzył Deus Ex: Human Revolution."

cytat z klasyka

jaki dorobek na tym polu ma Deus Ex? TPP przy kryciu się na osłonach? nie on pierwszy taką koncepcję wystosował, a do pełnej duoperspektywy dużo wody brakuje

wybierasz grę, która zaledwie polizała powierzchnię zjawiska (z osobistych powodów wiadomych) i wyrażasz nadzieję, że Cyberpunk z niej nie zaczerpnie - no chyba jakaś kpina, czerpać z takiego "dorobku"


gdzie te czasy, gdy w Space Rangers 2 można było przejść z izometryki do TPP i FPP zwyczajnie kółkiem myszy kręcąc, teraz wzorem jest mechanika przyklejania się do murków (której w klasycznych skradankach nie było, i dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie po prostu źle wyraziłem to, co chciałem wyrazić. Chodzi mi nadal o to, że jednak gracze będą pamiętać - aa... to podobna rzecz była w DE:HR. W sumie to to samo, nic nowego. Tak samo jak było z każdą grą, w której był system osłon podobny do tego w Gears of War. Ostatecznie później Spec Ops: The Line był po prostu średniakiem, bo wykorzystywał to, co już nie raz się pojawiło. I nie mówię o czerpaniu z dorobku całości, tylko mówię o tym co niektórzy będą mieli w głowie grając w dany tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować