Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jutro poznamy szczegóły dotyczące multi w Call of Duty: Ghosts

16 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2013 o 15:04, juri777 napisał:

sillnik gry byłby bardzo dobry... 5 lat temu.

Gra się w gry, nie w silniki. Idąc tym tokiem myślenia, to Titanfall będzie crapem na 1/10, bo używa Source''a, który ma przecież już 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 15:06, Dared00 napisał:

> sillnik gry byłby bardzo dobry... 5 lat temu.
Gra się w gry, nie w silniki. Idąc tym tokiem myślenia, to Titanfall będzie crapem na
1/10, bo używa Source''a, który ma przecież już 10 lat.


No tak, ale jesli po wystrzeleniu dziesieciu rakiet i rzuceniu 5 granatow, wszystkie kwiatki i krzesla stoja niewzruszone, to jednak zaczyna sie zwracac uwage na ten silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > sillnik gry byłby bardzo dobry... 5 lat temu.
> Gra się w gry, nie w silniki. Idąc tym tokiem myślenia, to Titanfall będzie crapem na
> 1/10, bo używa Source''a, który ma przecież już 10 lat.

Idąc tym tropem to nigdy by gier w 3D nie było bo gra się w gry a nie silnik. Silnik to nie tylko wizualne fajerwerki ale i nowe możliwości gameplayowe. A pomijając już całą resztę to to co robią ludzie od CoDa to zwykłe lenistwo i maksymalizowanie zysków po najmniejszej lini oporu oparte tylko o markę i hype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > sillnik gry byłby bardzo dobry... 5 lat temu.
> Gra się w gry, nie w silniki. Idąc tym tokiem myślenia, to Titanfall będzie crapem na
> 1/10, bo używa Source''a, który ma przecież już 10 lat.
Wiem że używa Source''a i nie mam nic przeciwko ale chodziło mi o to, że jak na nowy silnik(który podobno jest na konsole PS5 i XboX Two) to całość wygląda troszkę staro. Jak juz robią nowy silnik to niech to bd nowy a nie odrobinę rozwinięty stary. Wiem że podobnie jet z FB3 ale on przynajmniej ma jakis postęp w stosunku do 1 czy 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Intersuje mnie wielkosc map, destrukcja otoczenia, maksymalna liczba graczy na mapie
> , wybor broni.

to tak
- mapy małe (klaustrofobiczne) ale to przecież cod, taki styl rozgrywki
-destrukcja otoczenie standardowo brak
-a tu raczej rewolucji także nie będzie
-hmm czyżby to co ostatnio z lekko poprawionymi teksturami + z 5 nowych.
Tak czy tak jutro zobaczymy co z tego wyrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować