Zaloguj się, aby obserwować  
Isil

Sesja - temat ogólny

314 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2007 o 19:46, Isil napisał:

elo studenty:)jak tam sesja? ja zaczynam jutro:/zaczyna sie miesięczny maraton...tylko 5.egzamów,więc
może nie będzie tak źle:p Powodzenia!

Wzajemnie Powodzenia życzę, moja (licząc Zerówki) zaczyna się w Piątek i ciągnie się tak gdzieś do końca Czerwca. Też 5 egzaminów, ale nie licząc "Historii Literatury Brytyjskiej" żaden mnie jakoś szczególnie nie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sesja zaczyna się za 2 tyg., a 6 czerwca mam zerówkę z towaroznawstwa używek, względnie ujdzie, ale później już same shity, chyba sobie coś oszczędzę na wrzesień :) choć nie będę miał nic przeciwko, jeżeli się uda za 1 razem zdać, jakoś czym bliżej końca studiów, tym mniejsza chęć do nauki, jeszcze tylko jako taki zapał został do laborków i badań, no ale może człowiek po wakacjach wróci naładowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16.06 - geografia polityczna
27.06 - historia starożytna powszechna
Im bliżej tym głupszy się czuję. Że o zaliczeniach z łaciny i statystyki nie wspomnę...

Powodzenia, cokolwiek macie w grafiku. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:46, Isil napisał:

elo studenty:)jak tam sesja? ja zaczynam jutro:/zaczyna sie miesięczny maraton...tylko 5.egzamów,więc
może nie będzie tak źle:p Powodzenia!


Ja zaczynam mój maraton 4 (w poniedziałek)... Czeka mnie pięć egzaminów... Mam nadzieję, że uda mi się wszystko zaliczyć w terminie (bo 21 czeka mnie wyjazd do Grecji :)) Na razie ważą się losy kilku zaliczeń - jeszcze w piątek koło z badań operacyjnych (laborki)

Więc wszystkim powodzenia! (Sobie też ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Powodzenia z sesją wszystkim życzę, u mnie 4 egzaminy od połowy czerwca do 7 lipca... nie znam jeszcze dokładnie terminów... jedna zerówka przed sesją, a trzy w sesji, muszę wszystko pozdawać na 4 i 5 w pierwszych terminach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 12:28, Budo napisał:

muszę wszystko pozdawać na 4 i 5 w pierwszych terminach ;]


Kujon. ;-D
Hehe ambitnym trzeba być. Ja też zamierzam... wszystko pozdawać. ;-]
Do 14 lipca czekają mnie cztery potężne egzaminy. Pierwszy w sobotę. Jakoś tak niezbyt inteligentnie się czuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak wszyscy przed egzaminem niezbyt ineligentni... a potem pisza wypracowania na milion stron :P
Ale Ty masz sesję ciągłą chyba to inna baja, ja mimo wszystko wole raz a dobrze, przynajmniej czujesz że żyjesz jak tydzień nie śpisz xD

btw masz jeża? I zamierza wszystko zdać w pierwszym terminie? lol zdolny
//dobra już zmieniam xD//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 12:35, Budo napisał:

Ale Ty masz sesję ciągłą chyba to inna baja, ja mimo wszystko wole raz a dobrze, przynajmniej czujesz że żyjesz jak tydzień nie śpisz xD


Ja to nie wiem jak można nie spać, tylko się uczyć. Prawdziwy student - uczy się dwa razy w roku, tak? ;-)
Wole jednak codziennie po pare godzin, ale przez dłuższy okres czasu. :-)

Dnia 31.05.2007 o 12:35, Budo napisał:

btw masz jeża? I zamierza wszystko zdać w pierwszym terminie? lol zdolny


Haha..
Jeż ma doktorat z nauk politycznych i robi teraz habilitację z prognozowania wzrostu głupoty polskich polityków. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sesji tylko dwa egzaminy ale za to z fizyki i chemii organicznej, a więc szykuje się porządna jazda. Z drugiej strony egzaminy mam 19 i 26, a na chwilę obecną zaliczyłem już wszystkie laborki, ćwiczenia i całą resztę i właściwie mógłbym już spokojnie chodzić tylko po wpisy. Więc mam czas na naukę. No i jeszcze teraz ten 4-dniowy weekend... Muahaha, ta sesja nie zapowiada się aż tak źle! Największy problem to egzamin z fizy, bo 16 mam urodzinki (20 na karku, koniec bycia nastolatkiem), 17 będę powolutku dochodził do siebie, a 18 się pouczę. A może trochę wcześniej się za to zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, widzę optymistyczne głosy :) Ja mam 9 egzaminów (niektóre trochę łatwiejsze, ale zawsze egzaminy). Zaczynam już jutro o 8.00, a jak przed chwila poczytałem przykładowe pytania, to stwierdzam, że długa noc przede mną :D Rozwój myśli ekonomiczno-finansowej, tych głąbów filozofów domorosłych było od zatrzęsienia :/ Kolejny egzamin już we wtorek rano, a następny - dodatkowy, egzamin LCCI z angielskiego - we wtorek o. 15.00 :] Później kilka dni wytchnienia, akurat PS2 przyjdzie pocztą, to się rozerwę ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha - zapomniałem dodać, że powinienem zdać wszystko od razu, bo we wrześniu nie stawię się na sesję poprawkową - jadę na Erasmusa do Francji, trochę mi to szyki psuje, ale postaram się jak mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O widzę, że już na ten semestr jedziesz- ja planuję na poprzedni, egzaminy językowe zdałem, wiec teraz trzeba wybrac adres i odwalić całą reszte. Ale faktycznie poprawki nie wchodzą tutaj w grę, życze powodzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:43, Budo napisał:

O widzę, że już na ten semestr jedziesz- ja planuję na poprzedni, egzaminy językowe zdałem,
wiec teraz trzeba wybrac adres i odwalić całą reszte. Ale faktycznie poprawki nie wchodzą tutaj
w grę, życze powodzenia ;]

Chciałem na wiosenny semestr, ale dowiedziałem się, że jechałbym wtedy sam, a na zimowy z taką jedną laską pojadę ^_^
A z poprawkami rzeczywiście będzie kłopot - najwyżej jakiś warunek wezmę :D

PS planujesz chyba na NASTĘPNY, a nie poprzedni :) Jaki kraj wybrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie bede wypowiadac bo nie zdaje matury itp ale zycze wam powodzonka wszystkim razem i kazdemu z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 18:49, Quatre napisał:

PS planujesz chyba na NASTĘPNY, a nie poprzedni :) Jaki kraj wybrałeś?


No o następny chodziło ;]
Troche jestem nie z tej bajki przez te zaliczenia i nie wiem co piszę ;]
Hiszpania albo Włochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:58, ZóL2 napisał:

Ja tam sie nie bede wypowiadac bo nie zdaje matury itp ale zycze wam powodzonka wszystkim razem
i kazdemu z osobna.


Heh, to nie wątek o maturze ale o egzaminach na studiach :P
A za życzenia nie dziękujemy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w tej sesji mam tylko jeden egzamin - z Postępowania Cywilnego. Mało? W sumie tak, ale pod koniec czerwca/na początku lipca czeka mnie obrona pracy licencjackiej.
Tak więc nie ma lekko!

Z drugiej strony, lepsze to niż kilka egzaminów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam słychać w sesji? :) Ja już jestem na półmetku, pięć egzaminów za mną, jeden już wiem, że zdałem. Można powiedzieć, że teraz to już z górki mam ^_^ Pochwalcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Póki co mogę się pochwalić tym, że mam pozaliczane wszystkie przedmioty nieegzaminacyjne, co jest niezłym osiągnieciem bo sie ludzie jeszcze dwa tygi będa z poprawkami męczyć. Sesję zaczynamy za dwa tygi, ale już w przyszłym mamy pierwszy egzam, co ciekawe nie zerówke, tylko normalny pierwszy termin. Także wszystkie cztery przede mną, ale jestem dobrej mysli jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urodzony optymista :) Ja też zawsze rodzicom mówię, jak mnie przyłapią na półdniowej sesji grania podczas sesji, że nie ma co się martwić, wszystko się zda :D

Co wy macie sesję w lipcu?? Ja już pod koniec czerwca kończę na szczęście, ale od pierwszego trwa :/ Dziś zdobyłem zaliczenie przedmiotu, z którego zdałem w zeszły wtorek egzamin :D Nadal niewiele z tego umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować