Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins zerwie z Games for Windows Live!

15 postów w tym temacie

Niby kontrowersje, ale DLC się łatwiej kupowało, bo można było punkty kupić gdziekolwiek (B:AC było jedyną grą do której kupiłem wszystkie i nie żałowałem kasy, mimo, że normalnie ich nie kupuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batmany są na Steam-ie, co nie zmienia sytuacji, ze na GfWL przyjemniej bije się osiągnięcia, niż na Steam-ie. No, ale nie każdy tłucze gry na 100% osiągnięć, także mogą być zdania podzielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 08:26, NemoTheEight napisał:

Niby kontrowersje, ale DLC się łatwiej kupowało, bo można było punkty kupić gdziekolwiek
(B:AC było jedyną grą do której kupiłem wszystkie i nie żałowałem kasy, mimo, że normalnie
ich nie kupuje).


Łatwiej? Ja kupiłem HQR na Steamie i minęło trochę czasu zanim się dowiedziałem jak zainstalować dodatek, tyle było kombinowania... Skoro kupiłem go na Steamie to powinien automatycznie się podpiąć i ściągnąć, a nie jakieś instalki z GfW ściągać. Dla mnie to dobra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 12:15, Henrar napisał:

Nareszcie to badziewie umiera. Szkoda tylko, że większość gier nie dostanie
patchy usuwających ten wymysł od MSu.

Jak ja bym chciał zremasterowanego "Gears of War" bez GfWL i Steam-only. :) Pomarzyć zawsze można... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Można się było spodziewać, na PC już żadna gra tego mieć nie będzie, chyba, że od Microsoftu
> coś.

Gry Microsoftu też odchodzą od GFWL, Age of Empires II HD używa steamworka nie GFWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować