poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2007 o 19:53, Sephirath napisał:

Mówię wam, jutro w temacie o stroblonach będą screeny - zakochacie się jak ja :)


Wolne żarty. Screeny? Jutro?!? Co to ma być - dawkowanie szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 19:55, Blake' napisał:

Witam , nazywam sie arek, na dole jakis pan moderator bodo napisal ze zamyka temat i zaraz
bedzie post... Mozecie mi wytlumaczyc co to oznacza ?

To znaczy, że założyłeś temat niezgodny z regulaminem, dlatego temat został zamknięty :)
A "zaraz będzie post" oznacza, że szykuje się duża akcja degradowa - kilka osób dopisało się niepotrzebnie do Twojego tematu i w poście będzie informacja o degradach.
Zresztą - zobaczysz w praktyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 19:57, fanfilmu.pl napisał:

A "zaraz będzie post" oznacza, że szykuje się duża akcja degradowa - kilka osób dopisało się
niepotrzebnie do Twojego tematu i w poście będzie informacja o degradach.
Zresztą - zobaczysz w praktyce :)


zaras zaras czy to oznacza ze w praktyce dostaja degradacje czy jak ? I czy moge miec inny napis niz obywatel tam pod moim nickiem ? faniefilmu dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 20:01, Blake' napisał:

zaras zaras czy to oznacza ze w praktyce dostaja degradacje czy jak ?

Akurat żaden degrad się nie trafił.
Degradacja - obniżenie statusu. Za co można to dostać - poczytaj w regulaminie :)
http://forum.gram.pl/forum_regulamin.asp

Dnia 17.01.2007 o 20:01, Blake' napisał:

I czy moge miec inny napis niz obywatel tam pod moim nickiem ?

Możesz. Pisząc posty zbierasz punkty, za punkty dostajesz statusy. Nie każdy post = punkt, a ilość potrzebnych punktów na dany stopień nie jest znana :)
Lista statusów: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=1896
A, i jeszcze możesz dostać degrada (patrz wyżej), wtedy też będzie inny stopień, ale tego Ci nie życzę. :P

Dnia 17.01.2007 o 20:01, Blake' napisał:

faniefilmu dzieki za pomoc :)

Proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 20:01, Blake' napisał:

zaras zaras czy to oznacza ze w praktyce dostaja degradacje czy jak ? I czy moge miec inny
napis niz obywatel tam pod moim nickiem ? faniefilmu dzieki za pomoc :)

Degrada nie dostałeś, jak tak patrzę na tamten temat to widzę, że nikt nie dostał degrada.
Inny status pod nickiem będzie kiedy będziesz się udzielał na forum. Pisał (nie spamował) posty.
Ewentualnie inny status dostaniesz po degradacji (nie życzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką wątpliwość..wszystko ładnie, pięknie, te stroblony,irc, ale czy przypadkiem nie szykuje się nowe forum? Mam nadzieję że nie..przecież jak powstanie nowe forum to będzie cały czas zakładanie tematów, gier forumowych ...istne szaleństwo.. i tyle postów z fajnymi informacjami będzie musiało zostać napisane jeszcze raz..mam nadzieję że to tylko moje obawy i proszę kogoś nieźle poinformowanego (np. kogoś z ekipy gram) by rozwiał moje watpliwości...bo jednak chcę by pozostało to, stare forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 20:17, konrad16061990 napisał:

A ja mam taką wątpliwość..wszystko ładnie, pięknie, te stroblony,irc, ale czy przypadkiem nie
szykuje się nowe forum?


Niby dlaczego? Nie mamy jeszcze żadnego własnotytułowca, a już ma być nowe forum? Z tego co słyszałem, daawno, daawno temu, za kilkoma firewallami było Stare Forum z wizytówkami (ale się rymło :). Wizytówki miały pojawić się też na tym forum, jednak do dzisiaj ich nie ma. Tak więc, niedawno CDP postanowiło wprowadzić stroblony, które mają szanse zająć miejsce wizytówek i, jak sam widzisz, wzbudzają póki co wiele entuzjazmu.

>Mam nadzieję że nie..

Ja też. Młody jestem, dopiero brygadzista ze mnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 20:27, Luke Shadow napisał:

Niby dlaczego? Nie mamy jeszcze żadnego własnotytułowca, a już ma być nowe forum?


Nie tylko o to chodzi..np. gram mogło by jakoś dać te "stare" rangi na nowe forum, ale dawnych postów już nie...i to by był dla mnie bardzo zły pomysł..a dlaczego mogliby to zrobić? Np. z powodów technicznych, dla bajeru, czegokolwiek:) Więc dalej mam wąty..ale dzieki za poparcie tego ,by zmian nie było..Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siubidubidub nie tam to tu sie spytam:P
"Hmm tak mnie zastanawia, czemu niektorzy uzytkownicy sa pouczani o tym, ze: propagowanie piractwa, linki do gier itp. sa zakazane (oczywiscie nielagelne), jezeli ktos sie pyta np o napisy? bedac w anglii chcialem kupic sobei kolekcje filmow almodovara za ok10-15funtow, po powrocie wole ogladac filmy z napisami chocby dlatego, ze z angielksiego ein wsyztkie slowa wylapuje, przeciez to chyba nei jest piractwo? mam ogrinalny film i chce pobrac do niego napisy, nie mowiac juz o aspektach prawnych samego pobirania, co jest raczej tamatem na watek piractwo:)"

i tak z calej plejady rang podoba mi sie najbardziej wywrodowiec i wrog ludu:P wiec co mi tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 08:57, Sephirath napisał:

Obiecałem to macie :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=473

Oto link do mojego posta ze screenami z Gramsajtów :) Podaję tylko link, żeby cennego miejsca
gram.pl nie zapychać durnymi screenami ;)

Proszę przyjaciele :D


łął super stary ! Ja tesz moge miec taki blog ? I mozna tam pisac jak mi idzie na forum ! Fajny blog !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Moderatorzy tez powinni mieć stopnie było by fajnie i dla zwykłych forumowiczów i dla moderatorów samych np. Młody moderator, Moderator Najemnik, Moderator Stary Wyga, Moderator Władca. To oczywiście śmieszna koncepcja ale stopnie dla moderatorów to fajny pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 12:28, Bosper napisał:

Jak dla mnie Moderatorzy tez powinni mieć stopnie było by fajnie i dla zwykłych forumowiczów
i dla moderatorów samych np. Młody moderator, Moderator Najemnik, Moderator Stary Wyga, Moderator
Władca. To oczywiście śmieszna koncepcja ale stopnie dla moderatorów to fajny pomysł :P


a ja moge byc obywatelem najemnikiem albo mlodym obywatelem ? :D Bo jestem mlody i wolalbym to niz obywatel taki stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem dla mnie moderator to moderator. Jest ich na tyle mało na tym forum, że raczej nie ma sensu wprowadzać czegoś takiego jak specjalne statusy dla nich. Poza tym im samym też by się chyba to nie podobało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 12:39, Blake' napisał:

a ja moge byc obywatelem najemnikiem albo mlodym obywatelem ? :D Bo jestem mlody i wolalbym
to niz obywatel taki stary.



Możesz być:
Stopień -3 -------------- Wróg Ludu - Banita
Stopień -2 -------------- Wywrotowiec - Upadły
Stopień -1 -------------- Bumelant - Splamiony
Stopień 0 -------------- Obywatel - Paź
Stopień 1 -------------- Robotnik - Giermek
Stopień 2 -------------- Przodownik - Rycerz
Stopień 3 -------------- Brygadzista - Lord
Stopień 4 -------------- Delegat - Baron
Stopień 5 -------------- Przewodniczący - Hrabia
Stopień 6 -------------- Sekretarz - Książę
Stopień 7 -------------- Własny tytuł - Własny tytuł :)

Czytaj przypięte posty.
Wyższy stopień dostajesz awansując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 13:02, Blake' napisał:

to czemu tamten facet muwil o moderatorze starym wydze ?


On proponował nowy pomysł, ale coś takiego na razie nie istnieje, nawet gdyby istniało to dotyczyłoby moderatorów a nie nas.
Nas dotyczą rangi które podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się