poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 20:24, PRINCE JANEK napisał:

Heh raczej nie, nawet jakby tak było to od razu by go na Brygadzistę zdegradowali. Takie
prawo, każdy stopień po kolei, a nie od razu z Obywatela na sam szczyt ;]

aha no to dziękuję tak sie tylko pytałem pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 15:52, hagen321 napisał:

nareszcie mam status Brygadzista długo na to czekałem.no to teraz na delegata i wyżej.

To sobie troszkę poczekasz ;p dłuuga droga przed Tobą kolego forumowiczu. Ale trwaj dalej a nuż któregoś dnia spełni się twoje marzenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:06, mlynar911 napisał:

> nareszcie mam status Brygadzista długo na to czekałem.no to teraz na delegata i
wyżej.
To sobie troszkę poczekasz ;p dłuuga droga przed Tobą kolego forumowiczu. Ale trwaj dalej
a nuż któregoś dnia spełni się twoje marzenie ;]



no mam nadzieje że kiedyś będe własnotytułowcem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:17, hagen321 napisał:

no mam nadzieje że kiedyś będe własnotytułowcem .

Po Tobie widząc to szybko zrezygnujesz ,albo będziesz czekać z 2 lata ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:26, mlynar911 napisał:

> no mam nadzieje że kiedyś będe własnotytułowcem .
Po Tobie widząc to szybko zrezygnujesz ,albo będziesz czekać z 2 lata ;p


Też tak sobie obiecałem ,dojade tylko do Delegata i dam sobie spokój z gramem, a własny tytuł... Coś tak właśnie widzę że Własnotytułowcy jakoś mało się udzielają w tematach poza ich specjalizacją, i chyba właśnie o to chodzi, by pissać o tym o czym się lubi, choć wątpię by parokroc nie zdarzyło im się zaszpamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:26, mlynar911 napisał:

> no mam nadzieje że kiedyś będe własnotytułowcem .
Po Tobie widząc to szybko zrezygnujesz ,albo będziesz czekać z 2 lata ;p



a niby dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wiesz, w pewnym sensie można powiedzieć, że przespałem ;P No cóż, nie wiem jak to wyglądało wcześniej - ja tylko grzecznie zwróciłem temu userowi uwagę ;) No pewnie, że nie ;) Status czasami jest naciągany i nie słuszny ;)

Dnia 01.04.2008 o 19:39, YahooPL napisał:

Co do pytania z poprzedniej strony to jakbym doszedł kiedyś do Własnotytułowca to zatsanawiałbym
się między "I am What I am" lub "Zasłużony". Na razie ten pierwszy jest bardziej znośny
bo drugi raczej niewiele ma wspólnego z prawdą :)

Pierwszego używasz , na każdym kroku ;) A drugi jest IMO taki pasujący dla kogoś z CDP etc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:29, Wintesun napisał:

Też tak sobie obiecałem ,dojade tylko do Delegata i dam sobie spokój z gramem, a własny
tytuł... Coś tak właśnie widzę że Własnotytułowcy jakoś mało się udzielają w tematach
poza ich specjalizacją, i chyba właśnie o to chodzi, by pissać o tym o czym się lubi,
choć wątpię by parokroc nie zdarzyło im się zaszpamować.

Bo już są troche na forum i nie piszą 20 postów dziennie. Piszą kiedy mają wolne kiedy im się chce. Np, jak ktoś ma już staż 2 letni to troche się odechciewa pisać ;p Ja tam na razie pisze i nie wiem ,ale mysle ,że jeszcze sporo to potrwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2008 o 16:29, Wintesun napisał:

Też tak sobie obiecałem ,dojade tylko do Delegata i dam sobie spokój z gramem, a własny
tytuł... Coś tak właśnie widzę że Własnotytułowcy jakoś mało się udzielają w tematach
poza ich specjalizacją, i chyba właśnie o to chodzi, by pissać o tym o czym się lubi,
choć wątpię by parokroc nie zdarzyło im się zaszpamować.

Dlaczego chcesz sobie dać spokój z gram? Ja tu hcyba będę do końca mojgo życia, lubię pisać w temacie o deskorolce, tam czuję się najlepiej. Lubię też przesiadywać w "wase rysunki i ich oceny".Ja się nie udzielam w tematach po za swoją specjalizacją bo po po ostu się na nich nie znam i nie interesuje się nimi więc po co zaśmiecać forum, chyba , że chcę się coś spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:27, Aragloin napisał:

Przed chwilą przeczytałem w pełni regulamin. Uświadomił mi dlaczego nie mogę od dawna
awansować.



no dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:28, hagen321 napisał:

> Przed chwilą przeczytałem w pełni regulamin. Uświadomił mi dlaczego nie mogę od
dawna
> awansować.


no dlaczego????

A na przykład pisownia. No i odpowiadanie na bezsensowne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o mnie statystyki zapomniały :D Pewnie już dla nich nie istnieję :) Za dużo tego Delegata już mam :D 13 miesięcy to chyba długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:31, Vytrix napisał:

A o mnie statystyki zapomniały :D Pewnie już dla nich nie istnieję :) Za dużo tego Delegata
już mam :D 13 miesięcy to chyba długo :P

No chyba. W końcu awansowałem po degradzie na przodownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:29, Aragloin napisał:

> > Przed chwilą przeczytałem w pełni regulamin. Uświadomił mi dlaczego nie mogę
od
> dawna
> > awansować.
>
>
> no dlaczego????
A na przykład pisownia. No i odpowiadanie na bezsensowne posty.



no to zmień sposób wypowiadania się na forum ja też myślałem że nie moge awansować bo mam 1 degrada ale właśnie wczoraj awansowałem na Brygadziste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:27, Aragloin napisał:

Przed chwilą przeczytałem w pełni regulamin. Uświadomił mi dlaczego nie mogę od dawna
awansować.

A powiedz mi jak system sprawdza jak piszesz i czy dopisujesz się do bezmyślnych tematów? System daje awans po odpowiednim okresie systematycznego pisania. A to czy piszesz jak dziecko nie nauczone języka poslkiego i odpowiadasz na niepotrzebne posty to tylko Twoja kultura i Twoje rozumowanie. To pierwsze pomaga Cie zrozumieć a to drugie przybliża do degradzika.

@hagen
Tnij posty. A pozatym co ma zmiana sposobu wypowiadania się do awansu? Przeczytaj co napisałem wyzej. A degrad nie zmienia progu punktowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:31, Vytrix napisał:

A o mnie statystyki zapomniały :D Pewnie już dla nich nie istnieję :) Za dużo tego Delegata
już mam :D 13 miesięcy to chyba długo :P

Wcale nie tak długo ;) Ja byłem delegatem 22 miesiące.
Przyznaję, że mało piszę, ale zaglądam codziennie - więcej czytam, niż piszę. Zaglądając codziennie czasami mam w miesiącu 0-3 posty. Ale ja już się napisałem na starym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się