poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 22:19, Mgr.baton napisał:

Dobra powiem doładnie o co biega... Nie jestem fanem statystyk.... Przed wczoraj zerknąłem
na moje statystyki i były 33 posty... dzisiaj czy tam wczoraj po aktualizacji nadal były 33
wiec było po aktualizacji..
Więc przed i po jest tyle samo


Spokojnie ;-) Statystyki mają charakter czysto informacyjny. Nic się nie stanie, jeżeli nie będą aktualizowane. Zresztą jeżeli chodzi ci o awansowanie to mogę cię uspokoić - moderatorzy i CDP mają własne, wewnętrzne statystyki i tam na pewno masz policzone te 20 postów ;-)
Pozdrawiam i przypominam, że Vilmar to też człowiek - najwidoczniej ma ważne sprawy na głowie i nie może na razie zająć się to sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nie jestem na tym forum po to żeby mieć pod nikiem napisane "sekretarz" czy jakeś inne... Jestem żeby podzielić się z użytkownikami poglądami i jakimiś swoimi spostrzeżeniami..
O statystyki pytam z ciekawości bo może trochę jeszcze nie wiem jak to działą... Ale skoro jest ok to ok..Nie martwię się..
Ale dziękuję za pomoc i rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:08, gloody napisał:

Nie jest to takie trudne. Nie myśl o degradzie tylko pracuj na Delegata. Lepiej na tym wyjdziesz
;)


Dokładnie, bo cel uświęca środki i może byc kiepsko :P Poza tym wzbijanie się na drabinke statusów jest analogicznie dłuższe, po jakimś czasie i tak już ludzie zaczynają pisac nie dla statusu bo się dłuży czas a i techniki spamerskie są zablokowane i nie wpływają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Awans? No ciekawe jak długo tym razem się utrzymam na pozycji Brygadzisty, a może i awansuje jeszcze wyżej? Szczerze? Nie liczy się dla mnie stopień, bardziej cenie jakość postów moich jak i innych użytkowników niż ich staż na forum, bądź tytuł.

pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:19, donaan napisał:

oj nie życze ci żebyś dostał hehe to jest z nienacka jak się nie spodziewasz ;p

rozumiem wchodzisz na forum z myślą że jesteś brygadzistą ( to w moim przypadku :P) a tu buch degrad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:42, darth 16 napisał:

> oj nie życze ci żebyś dostał hehe to jest z nienacka jak się nie spodziewasz ;p
rozumiem wchodzisz na forum z myślą że jesteś brygadzistą ( to w moim przypadku :P) a tu buch
degrad :(


Ja tak miałem :( teraz byłbym zapewne brygadzistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się