poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 20:11, Vilmar napisał:

Sorry Winnetou, nie mówiłem o podlizywaniu się, tylko o przekupstwie. Rozedrzyj worek z kapuchą,
to pogadamy ;)

Grabisz sobie Vilmar :P. Już nie mówię o pogadankach ircowych, tam to kilku nas, a tu caaałe forum widzi Twą pazerność :P... i materializm :P... i jaki Ty fuj i niedobry jesteś :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2006 o 20:28, Marrbacca napisał:

Grabisz sobie Vilmar :P. Już nie mówię o pogadankach ircowych, tam to kilku nas, a tu caaałe
forum widzi Twą pazerność :P... i materializm :P... i jaki Ty fuj i niedobry jesteś :P:P:P


Cicho byś siedział, bo sam mu płacisz.
Btw co Wy myslicie, że ja osiem i pół tysiąca postów napisałem?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:30, Budo napisał:

Cicho byś siedział, bo sam mu płacisz.
Btw co Wy myslicie, że ja osiem i pół tysiąca postów napisałem?
:D

Ja cicho? Ja płacił? I to Vilmarowi? Za jakieś statystyki? Po moim trupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:30, Budo napisał:

Cicho byś siedział, bo sam mu płacisz.
Btw co Wy myslicie, że ja osiem i pół tysiąca postów napisałem?
:D


Ja myślę, że tak. Lunatykujesz w nocy. Wstajesz z łóżka i piszesz jakieś posty typu: "awohdoasdclk eeeee". A potem ktoś je usuwa, chyba, że korzystasz z tematów na 400 stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:11, Vilmar napisał:

> A btw fajny awatar pasuje do ciebie.

Tyle to ja wiem ;)

> No nieźle a teraz liczed na 100 postów więcej :D

Sorry Winnetou, nie mówiłem o podlizywaniu się, tylko o przekupstwie. Rozedrzyj worek z kapuchą,
to pogadamy ;)


Rada dla Wuja Sama pogromcy Winnetou. Jeśli już o szmal chodzi to wystaw to na allegro to znczy: 100 postów po 100 zł :D Wszyscy tak robią - sprzedawane są konta w grach, pięniądze wirtualna za prawdziwe, itemy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 23:20, barteg napisał:

Kurde blade mam gdzies te statusy i juz.!

- Po prostu nie trzeba wysylac wszystkiego co sie napisze. Znam to po sobie - pisze czasami posty, czytam, czytam, widze ze to straszna glupota i nie wysylam ;) Kto wie ilu degradow udalo sie uniknac dzieki temu ? ;]
A poza tym, jak na statusach przestalo Ci zalezec pewnie szybciej beda leciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi -czemu Lucas The Great (ekipa cdp/gram.pl) ma status brygadzisty - w statsach sprawdźcie (popatrzcie kiedy ja to piszę); może to błąd i za jakiś czas będzie po staremu?

o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 01:50, Martimat napisał:

o co chodzi?

- Z tego co wiem tak byc powinno, by ludzie nie pisali do osob zaangazowanych np. tylko w pisanie artykulow w sprawach zwiazanych ze sklepem. Ot, tak jest od jakiegos czasu i to zabieg celowy a nie blad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderator to koleś który czuwa nad tym co piszemy.
Zamyka tematy, usuwa brzytkie posty itp

//Oczywiście ma on SUPER uprawnienia i nie każdy może Nim być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:41, Sir Jedi napisał:

//Oczywiście ma on SUPER uprawnienia /ciach/

Super uprawnienia? No dobra, ma dużo większe uprawnienia od nas, normalnych userów, ale ma za to mniejsze uprawnienia od pracowników CDP. Ale tak, można je nazwać super- uprawnieniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak w sumie to jakie uprawnienia ma pracownik CDP?
no rozumiem, że jest super-fajny, bo to w sumie ''jego'' forum, ale czy może coś Więcej-niż-Mod ?
chyba może sobie jeszcze przypiąć na trwałe jakiś wątek - Akashi zrobił tak z Medievalem i Gothiciem 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>No dobra, ma dużo większe uprawnienia od nas, normalnych userów, ale ma

Dnia 04.12.2006 o 20:06, Liqid napisał:

za to mniejsze uprawnienia od pracowników CDP.

Jakie duże uprawnienia masz na myśli ?? Jak jesteś delegatem to od razu nie znaczy , że masz większe możliwości. Oczywiście przyjmuje , że te zdanie mówiłeś z sarkazmem ale mogę się mylić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2006 o 20:09, Azrathel napisał:

no rozumiem, że jest super-fajny, bo to w sumie ''jego'' forum, ale czy może coś Więcej-niż-Mod


Oprócz tego, że może przypiąć jakiś temat to ma władzę na moderatorami, tzn. chyba może "zwolnić" moderatora jeśli mu np. podpadnie. No i ma fajną niebieską czcionkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne sporo większe, może na przykład powoływać moderatorów.
Poza tym wydaje mi się, że Pracownik CDP to odpowiednik admina na innych forach - te same uprawnienia. [ tak mi się wydaje]. Tak, może na stałe przypinać wątki - moderatorzy tego nie mogą...

deih
Nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi w tym drugim zdaniu... . Każdy normalny user [od wywrotowca po sekretarza] ma takie same możliwości - dodawanie postów oraz tematów. Modzi oraz Pracownicy CDP mogą posty edytować, przypinać, usuwać oraz zamykać tematy. CDP-owcy sprawują władzę nad mo[r]dkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się