poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

No to staty są wreszcie zaktualizowane... Pewnie znowu zacznie się wyścig szczurów w wykonaniu niektórych forumowiczów. ;)
Grunt, że Vilmar dotrzymał słowa - dobra robota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno ale mam. Czemu na gramsajcie jest napisane że na forum jestem od 486 dni a w tych statach jest napisane ze od 59 dni i ta druga liczba jest chyba realna? Czemu tak jesyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:47, citekmaniak napisał:

Jedno ale mam. Czemu na gramsajcie jest napisane że na forum jestem od 486 dni a w tych statach
jest napisane ze od 59 dni i ta druga liczba jest chyba realna? Czemu tak jesyt.


Też to zauważyłem... Najwyraźniej musi być to jakiś bug, ale biorąc pod uwagę fakt, że gramsajty są od niedawna i dopiero ostatnio zostały zakończone betatesty, to możemy to chyba wybaczyć, czyż nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:49, Cossack777 napisał:

> Jedno ale mam. Czemu na gramsajcie jest napisane że na forum jestem od 486 dni a w tych
statach
> jest napisane ze od 59 dni i ta druga liczba jest chyba realna? Czemu tak jesyt.

Też to zauważyłem... Najwyraźniej musi być to jakiś bug, ale biorąc pod uwagę fakt, że gramsajty
są od niedawna i dopiero ostatnio zostały zakończone betatesty, to możemy to chyba wybaczyć,
czyż nie? ;)


W sumie możemy tylko niech to naprawią. Fajnie że staty zaktualizowali, dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy o sobie z nich. Grats dla vilmara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:47, citekmaniak napisał:

Jedno ale mam. Czemu na gramsajcie jest napisane że na forum jestem od 486 dni a w tych statach
jest napisane ze od 59 dni i ta druga liczba jest chyba realna? Czemu tak jesyt.


Na gramsajtach liczony jest czas od założenia konta na gram.pl, na statystykach czas pobytu liczy się od pierwszego posta, stąd są chyba te różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:51, cinus` napisał:

> Jedno ale mam. Czemu na gramsajcie jest napisane że na forum jestem od 486 dni a w tych
statach
> jest napisane ze od 59 dni i ta druga liczba jest chyba realna? Czemu tak jesyt.

Na gramsajtach liczony jest czas od założenia konta na gram.pl, na statystykach czas pobytu
liczy się od pierwszego posta, stąd są chyba te różnice.


Jeżeli masz rację to nareszcie wiem dlaczego jest tak a nie inaczej. Dobrze wiedzieć co te cyferki oznaczają. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 01:01, balduran2 napisał:

Nie wiem czy już wiecie ale statystyki zostały zaktualizowane. Ostatnia aktualizacja 04.02.2007
00:56.

No już napisalem o tym pare minut temu. fajnie że znowu są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszyscy się cieszą , że mamy zaktualizowane staty. ;-) Hip Hip Hura... :-D

Sodolis>> Gratulacje awansu na delegata ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 08:28, michu96 napisał:

Pewnie wszyscy się cieszą , że mamy zaktualizowane staty. ;-) Hip Hip Hura... :-D


Ja się nie cieszę bo w sumie nie ma z czego. jak zaczynałem moją przygodę z tym forum to pisałem by mieć wysoki status. Teraz piszę bo poznałem fajne osoby z którymi miło mi się rozmawia. Właśnie po to jest forum a nie po to by nabijać sobie staty. Jak będę chciał se ponabijać staty to se zagram w RPG. Mam brygadzistę i to mi starczy. Już w ogóle bym mógł nie awansować a nadal bym się udzielał na tym forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Doszedłem do tego samego wniosku, a natchnęły mnie do tego właśnie staty, tak popatrzyłem ile to ja przeciętnie literek wrzucam w post i mnie przeraziło to trochę, myślałem, że jednak trochę więcej i postanowiłem w końcu przestać pisać takie durne kruciutkie posty bo to nie ma większego sensu. Takie "spamowe" tematy są dobre na początek, ale chyba z czasem każdy dochodzi do podobnych wniosków co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwłacza mi to że w tematach w których najczęściej się udzielam jest "Słowna Zabawa". Przydałoby się to wymazać bo w tym momencie ludzie wyrabiają sobie o mnie złą opinię czego osobiście nie chcę. Sam nie wiem dlaczego tam piszę :) Ale to się da naprawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:03, YahooPL napisał:

Uwłacza mi to że w tematach w których najczęściej się udzielam jest "Słowna Zabawa". Przydałoby
się to wymazać bo w tym momencie ludzie wyrabiają sobie o mnie złą opinię czego osobiście nie
chcę. Sam nie wiem dlaczego tam piszę :) Ale to się da naprawić :P


Tak wiesz mam podobne odczucia jeśli chodzi o mnie, tylko w moim przypadku, jest to Historyjka Gothic, ot chciałem szybko awansować na przodownika i tak jakoś się posypało. Ale trzeba ciężko pracować i naprawiać niechlubne statystyki. I przez pracę nie rozumiem spamowania na innych tematach tylko po prostu pisanie sensownych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:43, Moras1990 napisał:

Ja już dosyć długo jestem Delegatem

Długo? Toż to dopiero 4 miesiące. Ja siedziałem na Przodowniku 355 dni. Hehe, gram.pl zepsuło mi okazję do świętowania, nie dobiłem do okrągłej rocznicy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się