poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ja nadal bije na przewodniczącego. W sumie ta przerwa w odświeżaniu była dobra, bo wcześniej miałem mniej postów jako delegat (względem brygadzisty), a teraz już jest przewaga delegata. Mój szatański plan zdobycia własnego tytułu powinien się udać za jakieś 666 lat, no może za 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 12:42, patrYX93 napisał:

Docenaim pracę vilmara.... szkoda, że od niedawna jestem na forum, bo może już bym był robolem;)

Spokojnie jeszcze trochę wysiłku i będziesz tym ,,robolem'''' ;D
PS.tnij posty po zajmują dużo miejsca:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się strasznie ciesze że nie ma na forum napisane za ile postów jest jaki status. Teraz jak przyjdzie nowy status to będzie niespodzanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki...Z jednej strony to może i dobrze, dla tych, którzy po prostu czasami zobaczyć ile napisali postów itd. z czystej ciekawości, ale z drugiej strony będą one napędzały cały spam, jak to kiedyś było [100+ postów w Słownej Zabawie to była normalka;P A 200 też nie było dużym zaskoczeniem...]

Mimo wszystko dziękuję Vilmarowi, bo odwalił kawał dobrej roboty:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No muszę się tu z Tobą zgodzić. Ja tak statystyki sprawdzam mniej więcej co 100 postów i w jakich tematach mam najwięcej. Ale spam i tak na tym forum nie ma prawa bytu bo na status to nie wpływa. Właśnie za to kocham to forum. Swoją drogą to Vilmar jest przykładem na to że przez zwykłe forum i niezwykłe umiejętności można osiągnąć naprawdę dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:44, boduczek napisał:

Bardzo ciekawe spostrzeżenia,ale z tym pro evo to nie zachowałeś się najlepiej.To tak jak byś
się z ciebie ktoś naśmiewał.nie powiem że pro evo był święty ale zły też nie był.Co prawda
często spamował i spotkała go za to kara.Ale nie należy się cieszyć/rozpowiadać cudzym nieszczęściem:)
Wielki Sprawiedzliwy,Obrońca Pokrzywdzonych :)


Ja się wcale nie naśmiewam. Po prostu zamieściłem informacje o jego nowym statusie, bo on sam nie mógł :)
Ale tak na serio to poczułem ulgę, gdy zobaczyłem, że dostał bana. Nie mam zamiaru tego ukrywać, bo wg mnie z jego obecności na forum nic dobrego nie wniknęło. Szczerzę wątpię, aby zrezygnował na dobre z tego forum.

Juz zaczynam powoli żałować, że statystyki znowu się pojawiły. Wyścig szczurów znów się rozpoczął i liczba krótkich i bezsensownych postów diametralnie wzrosła. Mam nadzieje, że to kiedyś się zmieni, przynajmniej odrobinę zmniejszy.

YahooPL

Dnia 04.02.2007 o 12:44, boduczek napisał:

Ale spam i tak na tym forum nie ma prawa bytu bo na status to nie wpływa.


Szkoda, że nie wszyscy o tym wiedzą. Niektórzy pisza po 50 postów na godzinę, a później sie dziwią, że mają już 1000 postów i ciągle tylko robotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie: Jeżeli odhaczę "freestyle" to czy tematy przypięte z tejże kategorii zostaną usunięte z mojej listy przypiętych tematów? Bo to znacznie umiliłoby mi życie bez niektórych tematów:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:40, patrYX93 napisał:

chyba przestanę pisac, bo ledwo co zacząłęm a juz pierwsze miejsce w rankingu... pozostaje
jedynie utrzymac tą pozycję to może ktoś zauważy, że jakoś tam się poświęcam na pisanie:)))


Zapewniam Cię, że już chyba każdy, a przynajmniej większość forumowiczów dostrzegła twoje ciężkie starania o status robotnika. :P Uważaj tylko żebyś nie popełnił błedu, jaki popełniło już bardzo dużo użytkowników - chcieli zdobyć wyższy status aż za bardzo. Jak nie trudno zgadnąć zdobyli inny status... w dół.
Na zakończenie powiem, że "wypadek" z pro evo wcale mnie nie dziwi. :P
I jeszcze rada, a właściwie dwie, na przyszłość: staraj się unikać pisania kilku postów pod rząd i tnij cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:08, Immortal 1 napisał:

Mam jedno pytanie: Jeżeli odhaczę "freestyle" to czy tematy przypięte z tejże kategorii zostaną
usunięte z mojej listy przypiętych tematów? Bo to znacznie umiliłoby mi życie bez niektórych
tematów:]


Tak zostaną usunięte i znikną. Co do przypiętych tematów to CD Projekt mógłby już odpiąć te dwa białe tematy bo już mi sie znudziło patrzenie na nie i dodatkowo zabierają drogocenne miejsce na stronie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 13:08, Luke Shadow napisał:

Na zakończenie powiem, że "wypadek" z pro evo wcale mnie nie dziwi. :P


wreszcie dali mu bana? jeee!
ale coś mnie chyba ominęło - kiedy i gdzie to się stało? jakiś link może? <słodkie oczki Azry>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yahoo nie wie co mówi. Przypięte tematy, obojętnie z jakiej są kategorii zawsze pozostaną przypięte, nawet gdy wyłączysz pokazywanie danej kategorii. W każdym momencie możesz włączyć znowu pokazywanie wszystkich kategorii i przypiąć następne tematy.

Wiele razy było o tym mówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:08, Immortal 1 napisał:

Mam jedno pytanie: Jeżeli odhaczę "freestyle" to czy tematy przypięte z tejże kategorii zostaną
usunięte z mojej listy przypiętych tematów? Bo to znacznie umiliłoby mi życie bez niektórych
tematów:]

Nie nie zostana usunięte, jeśli najpierw przypniesz te które Cię interesuja, a później odznaczysz freestyle.

YahooPL nie wprowadzaj w błąd kolegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za odpowiedź, już odhaczam;D
A co do Pro Evo, to i tak pewnie wróci, ale w nieco odmienionej formie i ze statusem obywatel;D O ile będzie miał pomysł na jakiś nowy nick...[Pro Evo 2?;D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 13:12, Azrathel napisał:

wreszcie dali mu bana? jeee!
ale coś mnie chyba ominęło - kiedy i gdzie to się stało? jakiś link może? <słodkie oczki
Azry>


Szczegółów nie znam, dowiedziałem się dopiero przed chwilą z postu roba006. A oto ten post. :P
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=26095

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:17, Immortal 1 napisał:

Dzięki wam za odpowiedź, już odhaczam;D
A co do Pro Evo, to i tak pewnie wróci, ale w nieco odmienionej formie i ze statusem obywatel;D
O ile będzie miał pomysł na jakiś nowy nick...[Pro Evo 2?;D]


Na pewno wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:13, PolishWerewolf napisał:

Proszę Cię bardzo Azra.


a, dziękuję, dziękuję Wilku.
no, nareszcie coś z Nim zrobiono. przynajmniej mamy miesiąc wakacji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:12, boogie85 napisał:

YahooPL nie wprowadzaj w błąd kolegi...


Sorry ale tak mi się wydawało :P

Wreszcie pro evo dostał bana ??? Widze że chciał mieć popularnego gramsajta i trochę za dużo zaproszeń wysłał :) Dobrze ... Od razu milej się będzie użytkowało forum. Ah mam nadzieję, że kiedy wróci (co na pewno nastapi) będzie odmieniony w pozytywnym tego słowa znaczeniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co dostał bana ech no to sobie chłopak nagrabił był wywrotowcem teraz ban. Teraz przyjdzie pod nowym nickiem ech nielubie takich forumowiczow jesli ma sie konto to ma sie jedno a nie 5 :/.Dla niego liczył sie tylko status :( Szkoda mi takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 13:07, rob006 napisał:

Ja się wcale nie naśmiewam. Po prostu zamieściłem informacje o jego nowym statusie, bo on sam
nie mógł :)

No jak dostał bama to raczej nie mógł i nie bedzie mógł w najbliższym czasie lub wogóle.

Dnia 04.02.2007 o 13:07, rob006 napisał:

Ale tak na serio to poczułem ulgę, gdy zobaczyłem, że dostał bana. Nie mam zamiaru tego ukrywać,
bo wg mnie z jego obecności na forum nic dobrego nie wniknęło. Szczerzę wątpię, aby zrezygnował
na dobre z tego forum.

A dlaczego tak sądzisz?

Dnia 04.02.2007 o 13:07, rob006 napisał:

Juz zaczynam powoli żałować, że statystyki znowu się pojawiły. Wyścig szczurów znów się rozpoczął
i liczba krótkich i bezsensownych postów diametralnie wzrosła. Mam nadzieje, że to kiedyś się
zmieni, przynajmniej odrobinę zmniejszy.

Ja tez mam taką nadzieję,ale w śród nowych użytkowników jest to prawie nie możliwe,ale może kiedyś.Kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się