poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 22:16, PsychoMan napisał:

To jest skandal, pojawiasz się na forum później niż ja,

Tylko dwa miesiące później :)

Dnia 17.03.2007 o 22:16, PsychoMan napisał:

po drodze zaliczasz degrada

Nie po drodze tylko zanim się pojawiłem na forum :)
i pierwszy zostajesz przewodniczącym! Ktoś powinien coś z tym zrobić! Ehh, gdzie się podziały te czesy

Dnia 17.03.2007 o 22:16, PsychoMan napisał:

gdzie "czy się stoi, czy się leży, sekretarz się należy ". Dawniej (gdzieś tak przedwczoraj
;)) było lepiej...

Oj nie przesadzaj ;) Ja tam bardziej się dołuję takimi gramowiczami, którzy po napisaniu 872 postów stają się Przewodniczącymi... :/

Dnia 17.03.2007 o 22:16, PsychoMan napisał:

PS. Gratuluję awansu :)

Dzięki :)

P.S. Nie odpisałeś mi nic w temacie o broken world... Nie znasz odpowiedzi czy ci się zapomniało...? ;) (odpisz tam ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 18:32, Klimos napisał:

To co obowiązuje teraz, to jedna wieka nie wiadoma. Według oficjalnych informacji, system jest
analogiczny. Co może to oznaczać? Na przykład to, że czasy między postami są krótsze lub dłuższe.
Albo, że punkty są przydzielnae w zupełnie innym sposobem. Aczkolwiek równie dobrze system
może być identyczny.


Poszedłem w kierunku waszych rad - całą dobę przesiedzenie na gram.pl, post co drugą godzinę i dzisiaj już zrównaliśmy się w statucie drogi Klimos''ie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kolejny? Ile razy ja mam dziękować i załamywać się, patrząc na napis pod moją ksywką? ;P
Gratulacje i oczywiste pytanie w tym momencie - gdzie zamierzasz spędzić delegację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 09:53, s2nto napisał:

Poszedłem w kierunku waszych rad - całą dobę przesiedzenie na gram.pl, post co drugą godzinę
i dzisiaj już zrównaliśmy się w statucie drogi Klimos''ie. :)


Gratulacje :)

Mnie jakoś to zaczęło denerwować, skoro tajemnica statusów została rozszyfrowana, to teraz będzie coraz więcej Delegatów, Przewodniczących i Sekretarzy :/
Obecnie każdy nabija ten punkty odkąd wiadomo jak zdobyć status. Niedługo będą sami Delegaci i powyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2007 o 10:09, piotrek-heroes napisał:

Mnie jakoś to zaczęło denerwować, skoro tajemnica statusów została rozszyfrowana, to teraz
będzie coraz więcej Delegatów, Przewodniczących i Sekretarzy :/


Dlatego z moich obliczeń wynika, że ten temat zostanie zamknięty za jakieś 3k postów, a właściwie sam się zamknie. Czemu? Bo najprawdopodobniej pojawi się taki bug jak ze Słowną Zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 10:09, piotrek-heroes napisał:

Mnie jakoś to zaczęło denerwować, skoro tajemnica statusów została rozszyfrowana, to teraz
będzie coraz więcej Delegatów, Przewodniczących i Sekretarzy :/

Zauważ, że posta z wyciągeim z regulaminu pisałem pół roku temu to raz. Dwa, na starym forum regulamin był ogólnodostępny, więc każdy kto stamtąd przychodził na gram.pl wiedział co jest grane.

Dnia 18.03.2007 o 10:09, piotrek-heroes napisał:

Obecnie każdy nabija ten punkty odkąd wiadomo jak zdobyć status. Niedługo będą sami Delegaci i powyżej ;)

Niektórzy są tutaj dla samej idei pisania i wymiany zdań z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 10:13, Luke Shadow napisał:

Dlatego z moich obliczeń wynika, że ten temat zostanie zamknięty za jakieś 3k postów, a właściwie
sam się zamknie. Czemu? Bo najprawdopodobniej pojawi się taki bug jak ze Słowną Zabawą.

>

To wtedy, jak w przypdaku Słownej Zabawy, ktoś stworzy taki sam i działający temat ( który też się zamknie jeśli dobrze obliczyłeś i tak w kółko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2007 o 10:22, lukmistrz napisał:

To wtedy, jak w przypdaku Słownej Zabawy, ktoś stworzy taki sam i działający temat ( który
też się zamknie jeśli dobrze obliczyłeś i tak w kółko)


Ale skoro tajemnica statusów została rozszyfrowana to nie będzie powodu, by otwierać cześć drugą. Tak, wiem... I tak ktoś otworzy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 10:24, Luke Shadow napisał:

Ale skoro tajemnica statusów została rozszyfrowana to nie będzie powodu, by otwierać cześć
drugą. Tak, wiem... I tak ktoś otworzy. ;P


Zawsze się znajdzie powód, żeby napisać coś w tym i nowym temacie. Szczególnie w przypadku Obywateli. :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 09:58, Cossack777 napisał:

pytanie w tym momencie - gdzie zamierzasz spędzić delegację? :)

Ja już od trzech miesięcy siedzę na Wyspach Bergamutach... ale tu jest strasznie, same koty w butach, omal nie potrąciła mnie mrówka, która niosła osła, z drzewa spadły na mnie złote jajka, i kura samograjka, a jabłka są w czapkach (gronostajowych)... Najbardziej jednak przeraził mnie wieloryb stary, co nosi okulary i słoń z trąbami dwiema... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam recepte na to żeby nie mieć nerwów z powodu braku awansu na brygadziste: po prostu potraktuje przodownika jako przewodniczącego bo to mój wymarzony status.
a tak zycze wszystkim ''''starym przodownikom'''' awansu co mnie sie zdarzy za 10 lub 12m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zycze wszystkim ''''starym przodownikom'''' awansu co mnie sie zdarzy za 10 lub

Dnia 18.03.2007 o 15:23, bukuć napisał:

12m.


A dlaczego jesteś taki pewny? Ja na awans czekałem ok. 2 miesiące i się nie doczekałem, awans to kwestia przypadku, nie da się tego przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 15:23, bukuć napisał:

mam recepte na to żeby nie mieć nerwów z powodu braku awansu na brygadziste: po prostu potraktuje
przodownika jako przewodniczącego bo to mój wymarzony status.
a tak zycze wszystkim ''''starym przodownikom'''' awansu co mnie sie zdarzy za 10 lub
12m.

Skąd wiesz o tym że będziesz Brygadzistą za 10 lub 12m. Gdzie się tego dowiedziałeś, z jakiego źródła to wiesz?? Ja na awans na Brygadziste czekałem dwa miesiące. Pozatym nikt nie wie kiedy dostanie awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 15:39, Luke Shadow napisał:


> A dlaczego jesteś taki pewny? Ja na awans czekałem ok. 2 miesiące i się nie doczekałem,
awans
> to kwestia przypadku, nie da się tego przewidzieć.

Wytłumacz mi w takim razie jak Bumber to przewidział. :)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=24916


Musiał mieć wieelki fart. Może i mi się uda ;-)

Od tego posta zostaję Brygadzistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 15:39, Luke Shadow napisał:

Wytłumacz mi w takim razie jak Bumber to przewidział. :)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=24916


O ile się nie mylę to Bumber awans swój zauwazył na gramircu zanim na forum napisał pierwszego posta z nowym statusem, mógł też ewentualnie to zauważyć na swoim gramsajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2007 o 15:42, cinus` napisał:

O ile się nie mylę to Bumber awans swój zauwazył na gramircu zanim na forum napisał pierwszego
posta z nowym statusem, mógł też ewentualnie to zauważyć na swoim gramsajcie ;)


Eh, dzięki. Nie pomyślałem o tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 15:39, Luke Shadow napisał:

Wytłumacz mi w takim razie jak Bumber to przewidział. :)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=24916


I tam, ja to lepiej zrobiłem... ;) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=24575 - z tym, że chodzi o sam PS tego posta.
Ja to ot tak napisałem... Z krzesła spadłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się