poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

no chyba żartujesz.
Podaj nick jakiegoś delegata który cię nie szanuje to go ochrzanie:P
JA mu dam zaczynać do niższych od siebie rangą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo źle świadczy o takich delegatach ;-)
Ale dla Ciebie mam radę. Myślisz, że z wyższą rangą będziesz bardziej lubiany ? To nie prawda. Możesz być i sekretarzem, ale nie wszyscy muszą Cię darzyć za to sympatią na forum.
Ja znam kilku fajnych Obywateli, robotników i przodowników np. z gramIRCa i jakoś nie przeszkadza mi to, że mają niski status. Jest to uwarunkowane, że są jeszcze w miarę nowi na forum, c o nie znaczy jakimi są forumowiczami.

Chyba rozumiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih ?????? o_O
Daj dokładnego linka, bo nie mogę uwierzyć. Deiha znam dość dobrze i o to bym go nie podejrzewał.
Mam nadzieję, że to nie jest historyjka wyssana z palca ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 21:02, dambialko napisał:

Ile najwięcej można być przodownikiem ? Bo już ( Nieraz) jest nudno na forum. Chciałbym awansować na
brygadziste z zresztą każdy by chciał poziom wyżej (:


Najwięcej? Ile zechcesz. Ja byłem nim przez równe 355 dnia, ale to tylko dlatego, że miałem dość długą przerwę od forum. Nie wiem czy ktoś siedział na Przodowniku dłużej niż ja ;-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 18:11, Stwór napisał:

Wszystko przez moje lenistwo:) No i kilka wyjazdów które opóźniły awans;)


To chyba aż tak mocno nie opóźniły. Co ja mam powiedzieć, jak coś mi się takiego zrobiło od września roku Pańskiego ubiegłego, że do stycznia czy tam do którego innego miesiąca nic nie pisałem prawie? Bite 4 miesiące w plecy ...
Wszystko mnie już teraz wyprzedza ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh teraz to mnie zrzuciło prawie z krzesła ... Nawet nie wiem czy kiedykolwiek odpowiadałem na Twojego posta. Jak tak to podaj link do tego posta. A poza tym każdy forumowicz jest równy na forum nie ma takiego czegoś jak wywyższanie się ( no dobra parę osób to robi ..) więc nie wiem skąd się wzięło przypuszczenie , że to akurat ja Ciebie atakuję...Szczerze to prawie wcale Cię nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 10:57, deih napisał:

/.../ A poza tym każdy forumowicz jest równy na forum nie ma takiego czegoś jak wywyższanie się ( no dobra
parę osób to robi ..)

Może raczej palcem nie pokazujmy ;)
A ty powinieneś się deiś cieszyć, że taką ładną reklamę twojego sajta zrobił, a nie marudzisz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2007 o 18:38, edeń napisał:

Hmmmmm.... kiedyż to ja awansuje?? :)

Nie,nie tak.Musisz mówić to z wiekszym przejęciem i żalem wtedy to podziała :) A zresztą kogo w dzisiejszych czasach obchodzi ranga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2007 o 14:04, ko?nik napisał:

Może raczej palcem nie pokazujmy ;)

Właśnie bo to niekulturalne i w ogóle :P..

Dnia 04.04.2007 o 14:04, ko?nik napisał:

A ty powinieneś się deiś cieszyć, że taką ładną reklamę twojego sajta zrobił, a nie marudzisz

A no właśnie przed chwilą patrze na Top50 a tam jestem w rankingu! Serio...Muszę podziękować temu forumowiczowi , którego rzekomo przezywam czy tam obrażam ;]. Ale reklama nie ma co naprawdę niezła bo na jednym z najbardziej znanych tematów ;).

boduczek---------> No jest wiele osób pazernych na rangę a niektórzy nawet sądzą , że są one prawdziwe :P. Na przykład obywatel na forum ma większe prawa w prawdziwym życiu niż sekretarz...ach ci ludzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no,zależy.Kogoś może.Heh,dawno nie byłem na forum,patrze w statsy a tu 3 własnotytułowców:)Gratki dla Human-Ghost,A-Cis i KrzysztofMarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 08:57, GeoT napisał:

Wszystko mnie już teraz wyprzedza ... ;)


Nie dość że mało pisałem to miałem 2 tygodniowe przerwy.. Bo powinienem już dawno awansować.. A teraz marudze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:05, pan m. napisał:

Nie no,zależy.Kogoś może.Heh,dawno nie byłem na forum,patrze w statsy a tu 3 własnotytułowców:)Gratki
dla Human-Ghost,A-Cis i KrzysztofMarek.

Zalezy od tego czy ktoś jest tu tylko dla statusu czy po coś więcej :) Mas zrację dawno nie pisałes w Słownej Zabawie i Historyjce (zaraz pewnie to nadrobisz :P ) niby Cię długo nie było a dużo się do Ciebie w ilości postów nie zbliżyłem,a co do WT to przegapiłes kulminacyjny moment na gram.pl ;D
PS.I jak tam twoja refleksja nad pisaniem w spamerskich tematach? Kończysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:12, HiroshiTakubo napisał:

Powinno się tak robić, że jak ktoś się masowo wpisuje w tematach typowo spamerskich to otrzymanie
rangi wyższej trwało dłużej...W ogóle, troche głupkowate są te tematy...


Tak, może i powinno, lecz co do rang odpowiedzialny jestsystem naliczania punktów, powiedź, skąd ma wiedzieć czy to jest temat spamerski ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2007 o 16:13, piotrek-heroes napisał:

Tak, może i powinno, lecz co do rang odpowiedzialny jestsystem naliczania punktów, powiedź,
skąd ma wiedzieć czy to jest temat spamerski ;)

Skąd?Z tego czy ten temat coś wnosi czy komuś pomaga rozwiązać jego problem itp.Takie tematy nie trudno poznać.Ale widze że coraz więcej osób zaczyna rozstawać się z tym tematami czyżby jakaś przemiana duchowa gramowiczów :) Mam nadzieję że tak i wierze że doczekam kiedy tem temat zamkną z powodu braku ilości postó wpływających ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:13, piotrek-heroes napisał:

> Powinno się tak robić, że jak ktoś się masowo wpisuje w tematach typowo spamerskich to
otrzymanie
> rangi wyższej trwało dłużej...W ogóle, troche głupkowate są te tematy...
Tak, może i powinno, lecz co do rang odpowiedzialny jestsystem naliczania punktów, powiedź,
skąd ma wiedzieć czy to jest temat spamerski ;)
Pozdrawiam

No racja, ale to bądź co bądź drażni...jak się patrzy że np. historyjka ma juz prawie 1200 stron...spam jakich mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumówki spamem nie są - przecież to "gry" prawda? Chociaż mogłoby ich nie być (znaczy - kulty jak Słowna Zabawa albo tego typu niech będą, ale Quiz XXX to już szlag trafia :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się