poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Qrczę. Siedzę na przodowniku już od ponad miesiąca i nic, żadnego awansu. A przydałby się już. Szkoda, może jutro nastąpi ten dzień. Póki co gratuluje każdemu kto awansował na stopień na który czekał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:17, Paweł 321 napisał:

Jakoś nie sądzę,żeby siię nad nami zlitowali :D (zaczekali).

Ujmę to tak: W "Pokemonach" [:|] na Gameboyu choćby - maxymalny poziom poka to setny [liczbą: 100] level. A później expa się zdobywa, ale nic to nie daje. Pojął aluzję ;)
Po WT już nic raczej nie będzie, więc statusem ich kiedyś dogonimy. Z liczbą postów to trudniej. Ale dla chcącego [spamującego]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:22, Liqid napisał:

Pojął aluzję ;)


Tak :D

Dnia 04.04.2007 o 22:22, Liqid napisał:

Po WT już nic raczej nie będzie, więc statusem ich kiedyś dogonimy. Z liczbą postów to trudniej.


To się jeszcze okaże,bo można dostać degradzika. Z postami w zupełności się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiązania do Japońskiej gry, Liqid dałeś czadu xP . Ale tak patrzę i patrzę, widzę, że przestałem spamować, w tym miesiącu mam dopiero 30 postów. Uważam też, że mój awans się bynajmniej przez to nie opóźni, bo siedzę na ircu. A skoro na ircu, to i forum jest włączone, czasem walnę sobie jakiegoś posta (na pewno nie bezmyślnego ! ;)). Tak patrząc extremalnie, to może delegat się już pojawić za miesiąc, jak nie wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:18, awesome napisał:

Qrczę. Siedzę na przodowniku już od ponad miesiąca i nic, żadnego awansu. A przydałby się już.
Szkoda, może jutro nastąpi ten dzień. Póki co gratuluje każdemu kto awansował na stopień na
który czekał. :)

Na brygadzistę po miesiącu awansowali tylko najlepsi :) Albo się spręż, albo poczekaj jeszcze z tydzień - dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba poczekam, chociaż im dłużej czekam tym mniej mnie ten status obchodzi. Bo widze ile trzeba bedzie pracowac zeby delegatem byc. A mi sie nei chce tyle czasu czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak chyba jest: jeśli koniecznie chcesz awansować, przy każdym nowym poście patrzysz z nadzieją na napis nad awatarem.. i nic ;P Ja na początku się tak przejmowałem, ale po półrocznym żywocie na Przodowniku zupełnie mnie statusy przestały obchodzić i wręcz nużyć.. i wtedy awansowałem ;)
Wg. mnie w ogóle te statusy psują trochę prawdziwą ideę forum, bo jest to przecież miejsce dyskusji, wymiany poglądów, komentowania itd. A tak mamy mnóstwo spamu, bałaganu (i tak na gram.pl wszystko się to jakoś prężnie trzyma ;) ). Owszem, jest to dodatkowa "atrakcja", urozmaicenie ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 23:35, Cieniek napisał:

To tak chyba jest: jeśli koniecznie chcesz awansować, przy każdym nowym poście patrzysz z nadzieją
na napis nad awatarem.. i nic ;P Ja na początku się tak przejmowałem, ale po półrocznym żywocie
na Przodowniku zupełnie mnie statusy przestały obchodzić i wręcz nużyć.. i wtedy awansowałem
;)
Wg. mnie w ogóle te statusy psują trochę prawdziwą ideę forum, bo jest to przecież miejsce
dyskusji, wymiany poglądów, komentowania itd. A tak mamy mnóstwo spamu, bałaganu (i tak na
gram.pl wszystko się to jakoś prężnie trzyma ;) ). Owszem, jest to dodatkowa "atrakcja", urozmaicenie
ale bez przesady...

Tak ale może to dzięki właśnie tym statusom kilkaset ludzi tu jest i gram.pl im się nie nudzi???
Bo moim zdaniem jest tak w dużym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 23:19, awesome napisał:

Chyba poczekam, chociaż im dłużej czekam tym mniej mnie ten status obchodzi. Bo widze ile trzeba
bedzie pracowac zeby delegatem byc. A mi sie nei chce tyle czasu czekac.


Taaaa, ja już dawno uświadomiłem sobie, że nie obchodzą mnie żadne statuty, piszę bo chcę ;) A, że mieć Delegata czy Przewodniczącego trzeba być z 400 dni na forum i pisać regularnie, ale po co, przecież niby rangi niczym się nie różnią, tylko podpisem pod nickiem ;)

Zobaczysz, w końcu awans nadejdzie niespodziewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 08:19, Doktor14 napisał:

Tak ale może to dzięki właśnie tym statusom kilkaset ludzi tu jest i gram.pl im się nie nudzi???

Kilkaset? Chyba 20 tysięcy (oczywiście bardziej aktywnych jest ze 2 tysiące) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 20:20, pan m. napisał:

Kończę?Skończyłem!Teraz udzielam się już tylko w niebieskich,biało-niebieskich,pomarańczowych,biało-pomarańczowych.A
z tych to tylko ten.

Nie wierzę,wreszcie zrozumiałeś że to samo zło,gratulację dla tego pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:18, awesome napisał:

Qrczę. Siedzę na przodowniku już od ponad miesiąca i nic, żadnego awansu. A przydałby się już.
Szkoda, może jutro nastąpi ten dzień. Póki co gratuluje każdemu kto awansował na stopień na
który czekał. :)


tak - ja czekałem - i spadłem =P
teraz poczekamy razem :D
czemu - a to taka głupota była *]
teraz znów czekać i pisać mądrze X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 09:44, stiffyone napisał:

teraz znów czekać i pisać mądrze X)

A przedtem nie pisałeś ?
Chyba im wyższy stopień powinno się pisać mądrzej :]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 09:46, Super gość napisał:

> teraz znów czekać i pisać mądrze X)
A przedtem nie pisałeś ?
Chyba im wyższy stopień powinno się pisać mądrzej :]


Jak to nie - napisałem zresztą znów - czyli co??
Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne słowo "znów" powiązałeś jedynie ze słowem "czekać" . Ja to powiązałem też z "pisać mądrze" i wyszło mi "znów pisać mądrze" Nie porozumienie... :]
Nie odpisuj na ten post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:06, Sephirath napisał:

Ja chcę do września wejść w Sekretarza, ciekaw jestem na ile mi to wyjdzie ;P


Wymagający jesteś ;) Ja, jeśli chodzi o ramy czasowe dałem sobie czas do końca roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się