poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

No to ja ci złożę gratulacje za awans na brygadzistę.Życzę ci też abyś wytrwało do delegata lub przewodniczącego.Może nawet uda ci się awansować na sekretarza;)Ja cierpliwie czekam na swojego brygadzistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przypomniały mi się 2 śmieszne WT. Jeden to; ''Ojciec dyrektor'', zaś następny to ''Przewodniczący Andrzej L. (albo sam Andrzej, czy razem z nazwiskiem), ten drugi to dla tych którzy polubili rangę ''przewodniczącego'' :P. Oczywiście oba tytuły wolne, kto pierwszy ten lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:15, patrYX93 napisał:

''Przewodniczący Andrzej L. (albo sam Andrzej, czy razem z nazwiskiem), ten drugi to dla tych którzy
polubili rangę ''przewodniczącego'' :P.


Ech, gdybym miał nicka "Andrzej L.", to byłoby w sam raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety tytuł "przewodniczący Andrzej L." nie wypali...Kiedy mamy WT możemy wpisać sobie tytuł zawierający tylko 18 znaków."Ojciec dyrektor" natomiast zawiera już prawidłową liczbę znaków.Ja planuje na WT (chociaż pewnie nie będę go miał) tytuł "Paladyn" (7 znaków) lub "Runiczny Wojownik" (17 znaków).Mimo wszystko bardziej podoba mi się ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:29, Master J napisał:

Niestety tytuł "przewodniczący Andrzej L." nie wypali...Kiedy mamy WT możemy wpisać sobie tytuł
zawierający tylko 18 znaków."Ojciec dyrektor" natomiast zawiera już prawidłową liczbę znaków.Ja
planuje na WT (chociaż pewnie nie będę go miał) tytuł "Paladyn" (7 znaków) lub "Runiczny Wojownik"
(17 znaków).Mimo wszystko bardziej podoba mi się ten drugi.

Oj to chyba jeszcze trochę sobie poczekasz ;)
Jak na mój gust - jakiś rok :P
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja - jak za rok zdobędę WT - wpiszę sobie "Arcymag Wody". Do tego czasu wątpię by Gothic mi się znudził. Ale zawsze będę miał coś w zanadrzu, a nóż ktoś mi podwędzi pomysł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:38, szerszeń45 napisał:

Ja - jak za rok zdobędę WT - wpiszę sobie "Arcymag Wody".


Ten tytuł tak Ci średnio będzie pasował do nicku. ;P
A ja sobie dam (obstawiam połowę 2008r.)... "Szalona szynka", ew. "Mad Ham". Zgadnij czemu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:41, Adham napisał:

Ten tytuł tak Ci średnio będzie pasował do nicku. ;P

Ja ogólnie nie pasuję do otoczenia. :P Kto normalny wpisałby się przy rejestracji jako szerszeń ? ;-)
Mhm ... może Królowiec ? (pamiętacie tę reklamę Kitkata ? ;))

Dnia 03.04.2007 o 20:41, Adham napisał:

A ja sobie dam (obstawiam połowę 2008r.)... "Szalona szynka", ew. "Mad Ham". Zgadnij czemu?
;)

Taaa... ciężko się domyślić. :P Zwłaszcza patrząc w podpis. :) Ale oczywiście ja nie mam nic przeciwko. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:46, szerszeń45 napisał:

Ja ogólnie nie pasuję do otoczenia. :P Kto normalny wpisałby się przy rejestracji jako szerszeń
? ;-)

Hm... Pozwolę sobie nie odpowiadać na to pytanie. xD

Dnia 03.04.2007 o 20:46, szerszeń45 napisał:

Mhm ... może Królowiec ? (pamiętacie tę reklamę Kitkata ? ;))

Pamiętamy. Słaba była. ;P Ustaw sobie "Krwiopijca" i będzie dobrze. :P

Dnia 03.04.2007 o 20:46, szerszeń45 napisał:

Taaa... ciężko się domyślić. :P Zwłaszcza patrząc w podpis. :) Ale oczywiście ja nie mam nic
przeciwko. :):):)

No, o to mi chodziło. ;) Tzn. o zgodę twórcy. :P To już 50% sukcesu - teraz jeszcze tylko trzeba awansować... Może jakieś +2 gratis za zasługi, ew. bycie delegatem ponad pół roku? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:50, Adham napisał:

Hm... Pozwolę sobie nie odpowiadać na to pytanie. xD

Wielkie dzięki. ;) To było retoryczne pytanie :)

Dnia 03.04.2007 o 20:50, Adham napisał:

Pamiętamy. Słaba była. ;P Ustaw sobie "Krwiopijca" i będzie dobrze. :P

Eee... tam mnie się podobała. :P jakaś głębsza głupota w niej była, ale sympatyczna.
A "Krwiopijca"... mhm ... też sympatyczne. :) Się zastanowię, to pewnie i tak wyniknie w momencie awansu :P

Dnia 03.04.2007 o 20:50, Adham napisał:

No, o to mi chodziło. ;) Tzn. o zgodę twórcy. :P

Kein Problem ;)

Dnia 03.04.2007 o 20:50, Adham napisał:

To już 50% sukcesu - teraz jeszcze tylko trzeba
awansować... Może jakieś +2 gratis za zasługi, ew. bycie delegatem ponad pół roku? ;-)

Tere-fere. Tez byłem pół roku na delegacji. Tu "zasługa" jest definiowana jako "aktywne i częste udzielanie się" ;-) Zatem do roboty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile najwięcej można być przodownikiem ? Bo już ( Nieraz) jest nudno na forum.Chciałbym awansować na brygadziste z zresztą każdy by chciał poziom wyżej (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10000 lat i więcej:P To zależy ,ja zostałem brygadzistą po trzech miesiącach:)

PS:Co za różnica czy będzie ci pisało pod nickiem przodownik czy brygadzista:):D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudno ? Z powodu statusu ? Nie słyszałem głupszego stwierdzenia od ponad roku ;-)
Nie martw się statusem. Tutaj raczej niewiele on znaczy. Jest raczej wymierną aktywności i długości spędzonego czasu na forum. Oraz przestrzegania regulaminu, nie ma co - co fakt to fakt.

Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie ile to czasu zajmuje polecam przestudiować statystyki innych gramowiczów o wyższym statusie niż przodownik. Przyjmiesz sobie jako-tako orientację ile to może trwać. Od siebie dodam, że na Brygadzistę awansuję się jeszcze dość prędko. ;-) Zatem udzielaj się dalej. Awans jest pewnie bliżej niż się Ci zdaje. Aczkolwiek nic ciekawego - prócz samej zmiany nazwy statusu z przodownika na brygadzistę - nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się