poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2007 o 21:48, Ktomasz2 napisał:

Pisze codziennie przynajmniej 10 postów.
Word up- Gratuluje rzodownika. Kto sie założy, że wybije sie na brygadziste szybciej ode mnie?

Wiesz można pisać 10 postów dziennie, a ktoś napisze 1 i będzie miał tyle samo znaków ;) Ja już wiem, że na siłę nic napiszę, bo zbytnio zbytnio ciekawego nie wymyślę. Jak już coś pisze to staram się sensownie i dosyć długo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam 5 miechów na delegata i jakoś nie płacze :P. Mnie tam nie obchodzi kto jaki ma status. Ludzi się ocenia po tym co piszą a nie po tym jaki mają status :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 22:11, Saref napisał:

Ja tam czekam 5 miechów na delegata i jakoś nie płacze :P. Mnie tam nie obchodzi kto jaki ma
status. Ludzi się ocenia po tym co piszą a nie po tym jaki mają status :P.

To chyba logiczne i nikt chociaż odrobinę inteligenty nie będzie brał rangi jako wskaźnik uznania... Nawet jeśli ktoś tak robi to po prostu proponuję przemilczeć jego ...ekhem... infantylność...
PS. Ja czekam na delegata już 1 miesiąc z kawałkiem, wprost skandal ^_*...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 22:17, HiroshiTakubo napisał:

> Ja tam czekam 5 miechów na delegata i jakoś nie płacze :P. Mnie tam nie obchodzi kto jaki
ma
> status. Ludzi się ocenia po tym co piszą a nie po tym jaki mają status :P.
To chyba logiczne i nikt chociaż odrobinę inteligenty nie będzie brał rangi jako wskaźnik uznania...
Nawet jeśli ktoś tak robi to po prostu proponuję przemilczeć jego ...ekhem... infantylność...
PS. Ja czekam na delegata już 1 miesiąc z kawałkiem, wprost skandal ^_*...


No wiesz ja sporo ludzi takich widziałem :P. Nicków nie będę wymieniał :}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreście powróciłem do dawnego statusu. muszę przyznać bardzo mnie to cieszy ponieważ wcześniejsze awanse były prawdę mówiąc wyspamione w wszelkiego rodzaju spamerskich tematach, a za sprawą degradzików i po części niektórych userów postanowiłem z tym skąńczyć, no może nie dosłownie bo w historyjce nadal się udzielam za sprawą nowego regulaminu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 08:56, PolishWerewolf napisał:

Są to ludzie odpowiedzialni za Wiedźmina. WiedźminTeam tak zwany.


Czyli np. Funky Monk jest odpowiedzialny za Wiedźmina??? Jest on WT, ale zarazem nie ma żadnego awansu na niego. Screeny poniżej... No i może zmieniać podpis pod nickiem...

20070603090535

20070603090557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał awans, ale nie napisał jeszcze żadnego posta. I obstawiam, że raczej nie ma możliwości zmiany, tylko ma na stałe dany opis z odpowiedzialnością za Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 09:10, PolishWerewolf napisał:

Dostał awans, ale nie napisał jeszcze żadnego posta. I obstawiam, że raczej nie ma możliwości
zmiany, tylko ma na stałe dany opis z odpowiedzialnością za Wiedźmina.

Trochę dziwne, że Statystyki uznają takie osoby za własnotytułowców... Powinno to być traktowane jako dopisek do statusu, tak jak to mają naczelni stron kolektywu, a nie nowy tytuł. Problemów byłoby wtedy mniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bumb, gdyby to był dopisek, to posiadaliby oni status, na jaki zasłużyli (czyli w tym przypadku Obywatel). Te dopiski są tylko u osób od kolektywu i u członków ekipy.gram.pl (która notabene też się wyróżnia, bo jest niebieska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:25, Bumber napisał:

Trochę dziwne, że Statystyki uznają takie osoby za własnotytułowców...

Nie tylko statystyki, ale i osoby sprawujące opiekę nad nimi, skoro takie coś ustawiły.

Dnia 03.06.2007 o 11:25, Bumber napisał:

Powinno to być traktowane jako dopisek do statusu, tak jak to mają naczelni stron kolektywu, a nie nowy tytuł.

Ale jednak widać Wiedźmin Team stoi wyżej od naczelnych kolektywu, więc dostali własny tytuł, a nie dopisek. Mnie natomiast dziwi, że taki awans dostały tylko 3 osoby, z czego tylko jedna zrobiła coś w tym kierunku.

Dnia 03.06.2007 o 11:25, Bumber napisał:

Problemów byłoby wtedy mniej. :)

Poza małym zamieszaniem w tym temacie, nie ma żadnych problemów, a na pewno nie mają ich oni. Cóż, kontrowersyje będą zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:25, Bumber napisał:

Trochę dziwne, że Statystyki uznają takie osoby za własnotytułowców...

Czemu dziwne? Technicznie rzecz biorąc to tych trzech forumowiczów są własnotytułowcami, więc jak inaczej staty miałyby to uznać? Teoretycznie Vilmar mogłby zrobić tak, że staty uznałyby status "Wiedźmin Team" jako oddzielny status, jednak nie wiem czy to jest na tyle istotne aby to zrobić, trzeba by wtedy zmienić nieco hierarchię statusów. Poza tym z naszej strony oni wyglądają jak najzwyklejsi w świecie własnotytułowcy ;)

Dnia 03.06.2007 o 11:25, Bumber napisał:

Powinno to być traktowane jako dopisek do statusu, tak jak to mają naczelni stron kolektywu, a nie nowy tytuł.

Byłoby tak traktowane gdyby to rzeczywiście był dopisek, ale to nie jest dopisek, więc nie jest to traktowane jako dopisek, proste :P

Dnia 03.06.2007 o 11:25, Bumber napisał:

Problemów byłoby wtedy mniej. :)

A czy są jakieś problemy? Jak dla mnie to nie ma :) No może jedyny problem aczkolwiek mało istotny stwarzają niektórzy forumowicze którzy zachowują się jakby zazdrościli ekipie od wiedźmina, że tak szybko zdobyli WT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:27, PolishWerewolf napisał:

Bumb, gdyby to był dopisek, to posiadaliby oni status, na jaki zasłużyli (czyli w tym przypadku
Obywatel). Te dopiski są tylko u osób od kolektywu i u członków ekipy.gram.pl (która notabene
też się wyróżnia, bo jest niebieska).

Więc mogli im dać konta CDP i dodać dopisek "Wiedźmin Team" i po kłopocie. :P Mi to osobiście nie przeszkadza, sądzę jednak, że mogą się znaleźć głosy oburzenia mówiące, że te osoby na wejściu otrzymały WT, a inni muszą pościć przez półtora roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2007 o 21:41, igorinho napisał:

Serio? Chyba aż tak często o tym nie mówiłem... :) Muszę chyba odpocząć, bo źle ze mną :P

Często? Ty co ze sobą rozmawiamy do tego nawiązujesz ;P Dlaczego źle, moźe jesteś co najwyżej przemęczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty też odpocznij,przewodniczący przyjdzie.Ja znów czekam na brygadę,a pewnie kilka dni przed tym awansem robola się dorobię.Trochę nudne.I pomyśleć,ze szliśmy na tym samym wózku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się