poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 22:25, Phelela napisał:

No to gratuluje , a ja 2 dni temu ku mojemu zdziwieniu awansowałem na Brygadziste , mam nadzieje
że teraz juz bez zadnych wpadek będę pnoł sie wyżej i wyżej :]



Hmm awanse rzadko są oczekiwane:) A ze zdziwieniem raczej zawsze sie awansuje:P tym bardziej z przodownika na brygadzistę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:41, Yamamoto napisał:

Nawet nie zobaczyłem kiedy napisałem swojego 1800 posta :D Jeszcze trochę i będę miał drugie
tyle!


Widać jesteś stałym bywalcem forum, hę ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 11:13, Silveren napisał:

Widać jesteś stałym bywalcem forum, hę ??? :D


W porównaniu do innych to mało tu piszę, ale na tym forum jest od początku i byłem jeszcze na starym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktos mi powie,co z tym Styczen 2070?Znowu to jest od kilku dni?I czego akurat IMPERATOR1990 tam jest?Chyba z jego postem to się dzieje?Ma jakiś hack na statsy,czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 14:02, pan m. napisał:

Może ktos mi powie,co z tym Styczen 2070?Znowu to jest od kilku dni?I czego akurat IMPERATOR1990
tam jest?Chyba z jego postem to się dzieje?Ma jakiś hack na statsy,czy co?


Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale to pewnie chwilowe problemy... Vilmar na pewno to opanuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 14:02, pan m. napisał:

Może ktos mi powie,co z tym Styczen 2070?Znowu to jest od kilku dni?I czego akurat IMPERATOR1990
tam jest?Chyba z jego postem to się dzieje?Ma jakiś hack na statsy,czy co?

Jej, po co się tym tak rajcować? Ot, zwykły błąd w statystykach, który za jakiś czas zostanie usunięty vilmarowską ręką ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was pytanie. Czy to naprawdę wam tak przeszkadza, że musi to być natychmiast poprawione? Po co w ogóle wchodzić w zakładkę styczeń 2070?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link jest na czerwiec,ale ja mam Styczeń 2070...Dziwne.Ja to w maju widziałem kilka razy,jak usunął to na następny dzień sie pojawiło,itp.Tak samo w kwietniu i marcu.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 13:54, Yamamoto napisał:

> Widać jesteś stałym bywalcem forum, hę ??? :D

W porównaniu do innych to mało tu piszę, ale na tym forum jest od początku i byłem jeszcze
na starym :D


A ja nie byłem :( Szkoda, no ale trudno się mówi.

Życzę awansu na brygadzistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 14:11, rick90 napisał:

A ja mam do was pytanie. Czy to naprawdę wam tak przeszkadza, że musi to być natychmiast poprawione?
Po co w ogóle wchodzić w zakładkę styczeń 2070?


Gdyby pan m. nie poruszył tej sprawy nie wiedziałbym, że taki błąd systemu znów ma miejsce... Cóż, mnie to niewiele obchodzi, bo ze statystyk korzystam tylko wpisując do wyszukiwarki nick forumowicza. Co prawda do statystyk miesięcznych też zaglądam, ale zazwyczaj interesuje mnie bieżący miesiąc. Na moje, to Vilmar nie musi tego poprawiać na złamanie karku, gdyż jest to zbędne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę tutaj zamieścić treści o pewnym problemie. W moim temacie w pewnym poście znalazłam tekst: "Przodownik nie korzysta z wyszukiwarki" czy coś takiego. Trochę to głupie, że wszyscy uważają osoby, które są na wyższych forumowych szczeblach za nie wiadomo co. Przecież to też normalni ludzie, tacy sami jak obywatel czy robotnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 14:36, VictoriaKinger napisał:

Chcę tutaj zamieścić treści o pewnym problemie. W moim temacie w pewnym poście znalazłam tekst:
"Przodownik nie korzysta z wyszukiwarki" czy coś takiego. Trochę to głupie, że wszyscy uważają
osoby, które są na wyższych forumowych szczeblach za nie wiadomo co. Przecież to też normalni
ludzie, tacy sami jak obywatel czy robotnik.


I mogą popełnić błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo niby im "lepszy" status tym więcej czasu spędził na forum i powinien znać już jakieś zasady itp. Ale głównie takimi tekstami szafują dzieciaki co dorwały się właśnie do Brygadzisty bądź Delegata, moderatorzy coś takiego mówią tylko jak gramowicz zachowuje się jak cham :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 14:18, igorinho napisał:

Gdyby pan m. nie poruszył tej sprawy nie wiedziałbym, że taki błąd systemu znów ma miejsce...


Gdyby ta sprawa nie została ponownie poruszona, w ogóle nie wiedziałbym, że kiedykolwiek ją naprawiono. Zawsze jak zaglądam w miesięczne statystyki, to słynny Styczeń 2070 mi się rzuca w oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 14:15, Silveren napisał:

Życzę awansu na brygadzistę


Eee? Brygadzistą to ja byłem rok temu! Jestem przewodniczący, nie przodownik, więc czekam na Sekretarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to trochę czekam na Brygadzistę i mi sie wydaje ze trochę poczekam :D Na marginesie: Życzę wam bardzo szybkich awansów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się