poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 19:12, Mc Verti napisał:

Nie będę spamował w "Forumowej Szubienicy" aby tylko mieć szybszy awans... Takie spamowanie
jest bez sensu...

Chyba, że spamujesz w loży;) O, przepraszam, tam nie ma spamu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 21:39, donard napisał:

ze dwa tygodnie temu dostałem range przodownik i mam pytanie czy to jakaś nowa czy dostałem
degardzika ponieważ widziałem u sephirata że z przodownika stał się sekretarzem????

Seph Przodownikiem? Chyba w 2005 roku :) na Sekretarza awansował chyba niedawno - jeszcze parę dni temu był Przewodniczącym(chyba :P)... patrz na przypiętego posta: Przodownika od Sekretarza dzielą trzy rangi :P musiałeś patrzyć na jego stare posty - wyświetlana jest na nich ranga, jaką użytkownik miał w chwili pisania posta.

EDIT: Chyba że pomyliłeś Przodownika z Przewodniczącym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:49, Azreix napisał:

Kwestia techniczna. Niejaki Lucas the Great, ma delegata i podpis Redakcja gram.pl. A czym
to się różni od Ekipa gram.pl?

Nie zajmuje się on samą stroną, tzn serwisem gram.pl (konkursami itp itd oraz stroną techniczną) a jedynie pisze newsy, i ogólnie działa w redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę, dziś na swój sajt, patrze na wpisy, a tu znajomi mi gratulują awansu...patrze i widze:"Delegat", jak do tej pory to była największa niespodzianka i zaskoczenie:) Witam więc grono Delegatów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:57, rogoz94 napisał:


> Nie będę spamował w "Forumowej Szubienicy" aby tylko mieć szybszy awans... Takie spamowanie

> jest bez sensu...
Chyba, że spamujesz w loży;) O, przepraszam, tam nie ma spamu... :)


Patrzę na tą waszą rozmowę i doszedłem do wniosku, że to jest trochę, trochę nieuczciwie. Mała16 napisała, że ktoś od razu jest brygadzistą. To raczej po znajomości, nieuczciwej znajomości, bo wątpię aby to był błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:57, Fleming08 napisał:

A Ty gdzie byłeś na delegacji?


W wyniku zbyt długiego namysłu zostałem w domu ^^
Ale teraz jak jest tak zimno za oknem proponuję jakieś Tropiki czy coś w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 12:50, Dominik000 napisał:

Mała16 napisała, że ktoś od razu jest brygadzistą. To raczej po znajomości, nieuczciwej znajomości,
bo wątpię aby to był błąd.

Gdzie napisałam, że ktoś jest od razu Brygadzistą? No, dajesz zacytuj :D
Ja napisałam tylko, że niektórzy mają ten status po krótkim czasie (z opowiadań innych wywnioskowałam, że do Delegata jest dość szybko, potem sie zaczynają schody) a niektórzy są od początku forum i mają Brygadę np.
Nigdzie więc nie pisałam, że ma się od razu Brygadę.

@@@Fleming08
Gratki! Teraz ja XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 14:24, mała16 napisał:

(z opowiadań innych wywnioskowałam,
że do Delegata jest dość szybko, potem sie zaczynają schody)


Oj, bym się tu mógł sprzeczać:P Ja bym powiedział, że łatwo jest do przodownika, a już od niego zaczynają się schody. Każdy zresztą przyzna, że Brygadzista to pierwszy tytuł na jaki trzeba dłużej czekać.

Prince07 : Tropiki, powiadasz...hm...ostatnio gram w Ił-2 Sturmovik kampanie na Pacyfiku więc tropikalnych klimatów ostatnio troche mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:00, Fleming08 napisał:

Oj, bym się tu mógł sprzeczać:P Ja bym powiedział, że łatwo jest do przodownika, a już od niego
zaczynają się schody. Każdy zresztą przyzna, że Brygadzista to pierwszy tytuł na jaki trzeba
dłużej czekać.

No to zależy kto jaki czas postrzega jako "długi". Dla mnie do Brygady poszło bym powiedziała szybko. Teraz na Delegata już troszke czekam ale mi sie nie spieszy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, od Delegata do Przewodiczącego zajęło mi równe 7 miesięcy. Żeby tylko tak samo było od Przewodniczącego do Sekretarza... Marzenia ściętej głowy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


TWÓJ POST:
Konkretnie to miałam na myśli to co napisałam dalej w tamtym poście. Czyli można w rok dorobić się Brygady a można tego samego Brygadę mieć będąc na forum od początku...
Ale to rzecz jasna zależy od danego Użytkownika... niektórzy sobie przechlapali początek i teraz dopiero dojrzali XD

''jako tako''? Co masz na myśli? ;]

Tak myślałem, że jednak nie można mieć brygadzisty od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z brygadzisty na delegata dość łatwo awansować, praktycznie to żaden problem. Jakieś 3 miesiące i nowy status. Przynajmniej ja w tyle awansowałem (szpan):D. A teraz właśnie na przewodniczącego jakoś wskoczyć nie mogę. Na delegacji jestem już szmat czasu (spójrz w moje statystyki, ja już rachubę straciłem...), ale ten status mi pasuje. Jakoś przypadł mi do gustu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:16, mroczny mrok napisał:

Z brygadzisty na delegata dość łatwo awansować, praktycznie to żaden problem. Jakieś 3 miesiące
i nowy status. Przynajmniej ja w tyle awansowałem (szpan):D. A teraz właśnie na przewodniczącego
jakoś wskoczyć nie mogę. Na delegacji jestem już szmat czasu (spójrz w moje statystyki, ja
już rachubę straciłem...), ale ten status mi pasuje. Jakoś przypadł mi do gustu.:D

To prawda, na delegacji to trzeba czasu spędzić bardzo dużo. A potem na przewodniczącym jeszcze dużo dłużej, tak więc jeszcze długa droga przed nami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:05, mała16 napisał:


No owszem, można taki awans sobie przyśpieszyć pisząc posty na akord. Mi jednak najbardziej imponują użytkownicy, którzy dostali jakiś tytuł jaknajmniejszą ilością postów, bo to nie sztuka napisać np. 1000 postów i odstać Delegata, ale napisać 100-200 i go dostać to jest coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. wiesz, ja już sobie zasłużyłęm na awans. W ciągu 6 miesięcy (chyba) spędzonych na mojej jeszcze trwającej delegacji wbiłem tylko niecałe 600 postów, a to znaczy, że przez ten czas byłem mało aktywnym forumowiczem. Więc widzisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się