poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2008 o 10:40, Ponury Żniwiarz napisał:

Co ci daje to ze jest właczone?


Tyle że włączone jest :D a i jeszcze

". Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż ilość postów :)." to też się liczy

Ale nie chodziło mi o to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jednak żeby forum było bez statusów.. Jednak mam coś takiego że czasami staram się napisać jakiegoś posta (ale nie spam!!:P) żeby jeszcze jeden punk dziś zdobyć...uzależniające;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 10:05, olki77 napisał:

Ja tam lepszy jestem , forum włączone mam cały czas , teraz to jeszcze coś napisze ,
ale był okres że tylko włączone było i nic więcej :D Ja też muszę awansować bo już zbliża
mi się rok na Przewodniczącym :D W te wakacje będzie marudzenie :D


Haha, ja już od października 2007 męczę się z Przewodniczącym. Cóż, na pewno jest w tym moja wina. Pisałem bardzo mało, teraz staram się nadrobić zaległości :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:03, kedzior141 napisał:

Wolałbym jednak żeby forum było bez statusów.. Jednak mam coś takiego że czasami staram
się napisać jakiegoś posta (ale nie spam!!:P) żeby jeszcze jeden punk dziś zdobyć...uzależniające;]

Oooo widać jeszcze Ci zależy na statusie ;p to złeee ;] ale przejdzie ;] hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2008 o 11:13, Adamzzz napisał:

Haha, ja już od października 2007 męczę się z Przewodniczącym. Cóż, na pewno jest w tym
moja wina. Pisałem bardzo mało, teraz staram się nadrobić zaległości :D.

Wiesz, możemy założyć jakiś klub, bo nasza trójka czeka na ten awans już tak długo, że Ci, którzy byli za nami zdołali nas wyprzedzić xP Ja powoli w ogóle zaczynam tracić wiarę w to, że istnieje ranga Sekretarza ;D A mimo to pisze nadal tak jak pisałem - czyli bardzo,bardzo mało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, pragnę przypomnieć, że na forum gram.pl mamy już zarejestrowane dwa oficjalne kluby "czekania na status".

Mogę się mylić, niech mnie ktoś wówczas poprawi, ale Magi jes bodaj szefową czekania na przewodniczącą, ja zaś szefem czekania na sekretarza. Oczywiście umownie rzecz biorąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dowiedziałem się że jak piszesz posty masz jakieś punkty i dostajesz później rangę wyższą . Kto by mógł mi powiedzieć ile tak około trzeba pisać postów na każdą rangę ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:26, Sephirath napisał:

Ekhm, pragnę przypomnieć, że na forum gram.pl mamy już zarejestrowane dwa oficjalne kluby
"czekania na status".

Samo czekanie nic nie daje (np w moim przypadku xP ) żeby coś osiągnąć trzeba pisać, bądź spamować. Dlatego też ów klub powinien być raczej z rodzaju ''''spamowania na status'''' ;P Wszelkie inne rodzaje klubów bądź też organizacji nie dadzą nam oczekiwanego efektu ;D

Dnia 14.06.2008 o 11:26, Sephirath napisał:

Mogę się mylić, niech mnie ktoś wówczas poprawi, ale Magi jes bodaj szefową czekania
na przewodniczącą, ja zaś szefem czekania na sekretarza. Oczywiście umownie rzecz biorąc
:P

Pamiętam te czasy... KDCNA... ehh... aż łezka się w oku zakręciła... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:05, Sephirath napisał:

Do września/zimy dasz radę? :]

Biorąc pod uwagę tempo w jakim odpowiedziałem na tego posta...wniosek wysnuj sam ;P

Ponury Żniwiarz
Oł mein got, anbeliwibul i kanapka z keczupem! Sekretarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:26, sparktark napisał:

Cześć,

Dowiedziałem się że jak piszesz posty masz jakieś punkty i dostajesz później rangę wyższą
. Kto by mógł mi powiedzieć ile tak około trzeba pisać postów na każdą rangę ??????????????


Chyba chodzi Ci o punkty ?
Nikt nie wie ile trzeba zdobyć punktów na daną rangę , gdyż jest to wielka tajemnica , którą skrzętnie ukrywa konsul. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:26, sparktark napisał:

Dowiedziałem się że jak piszesz posty masz jakieś punkty i dostajesz później rangę wyższą
. Kto by mógł mi powiedzieć ile tak około trzeba pisać postów na każdą rangę ??????????????

To zależy jak często piszesz, bo według niepotwierdzonych informacji to jest tak że posty które napiszesz w ciągu jednej godziny i tak liczone są jako jeden. Pomiędzy jednym a drugim napisanym postem powinna być godzina przerwy jeśli chcesz aby jak to się mówi nic się nie zmarnowało z tego co napiszesz ;) Warto też dodać że na początku o awanse będzie Ci bardzo łatwo, bo dopiero później zaczynają się schody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:26, sparktark napisał:

Cześć,

Dowiedziałem się że jak piszesz posty masz jakieś punkty i dostajesz później rangę wyższą
. Kto by mógł mi powiedzieć ile tak około trzeba pisać postów na każdą rangę ??????????????


Zależy jaka to jest ranga i zależy również od czasu.Pierwszą rangę Robotnika można dostać po 2,3 dniach pisania później sie czeka na kolejną około 10 dni i więcej postów trzeba pisać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:26, Sephirath napisał:

Mogę się mylić, niech mnie ktoś wówczas poprawi, ale Magi jes bodaj szefową czekania
na przewodniczącą, ja zaś szefem czekania na sekretarza. Oczywiście umownie rzecz biorąc
:P


Można się przyłączyć? :P Do końca czerwca powinienem mieć Sekretarza, ale mimo to wciąż czekam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 16:47, Chaotizz napisał:

Czy można w jakiś sposób obejrzeć/przeczytać wszystkie swoje posty? Jak tak to w jaki?
Przez statystyki czy coś?

Wchodzisz na swój GS i tam jak masz dział "moje statystyki" to kliasz na liczbę przy "Napisanych postów i komentarzy", powinna się właczyc wyszukiwarka i wszystkie tematy w jakich sie wypowiedzialeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 16:47, Chaotizz napisał:

Czy można w jakiś sposób obejrzeć/przeczytać wszystkie swoje posty?


Na gramsajcie, w zakładce Moje statystyki. Musisz znaleźć linijkę "Napisanych postów i komentarzy", tam będzie liczba postów, klikasz na nią i pojawiają się wszystkie Twoje posty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 18:33, Baluk25 napisał:

Na gramsajcie masz posty, klikasz tam i masz...Ale jak chcesz posty z komentarzy to chyba
takiej opcji nie ma :P


1. Gratulacje napisania odpowiedzi dwie godziny po tym, jak pytający dostał wyjaśnienie. A ja gdzieś czytałem, że niby nie spamujesz/chcesz się poprawić. Buehehe, dobry żart.
2. Nie można znaleźć postów - komentarzy? To czemu tam jest "Napisanych postów i komentarzy"? >.< Sprawdziłeś chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Sorry, nie patrzyłem na godzinę, moja wina.
2. Ta ostatnio przeglądałem, i żadnych komentarzy tam znaleźć nie mogłem, a teraz się znajdują. Zawsze można się czegoś nauczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się