poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2009 o 16:40, PsyhoSpider napisał:

Może ustanowisz jakiś rekord. Musisz się tylko pilnować co by nie za nisko zlecieć ;)

Hmm w sumie to gram.pl nie stawia nam zbyt dużych wymagań co do awansu ;d bo gdy przychodzimy na forum mamy już +3 do statusu ;d przecież pierwszym tytułem jest Wróg Ludu ;p a potem stopniowo wedle spisu zjednujemy sobie ludzi i awansujemy społecznie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 16:31, kotolew napisał:

Właśnie nie mogę się doliczyć, po raz który zostałem "zostanięty" obywatelem. Pewnie
znów za trochę będę mieć alternatywę: "co wyżej?" lub "co znowu?". :D

Pewnie będziesz miał wyższy stopień, jeżeli przestaniesz kłócić się z Wojmanem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 09:02, Black-Hawk napisał:

Pewnie będziesz miał wyższy stopień, jeżeli przestaniesz kłócić się z Wojmanem.:D

Ale to nie znaczy ,że moderator może dawać bany czy degrady przez to ,że ktoś się z nim nie zgadza ... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ja na gram.pl jestem już długo bo zakładałem konto na stronie cdprojekt więc dobre kilka lat jestem może kiedyś nie udzielałem się na forum, ale konto było więc jeżeli nie udzielałem się na forum to i tak liczy się ilość moich postów żebym miał lepszą rangę nie żeby mi jakoś zależało na niej, ale tak się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 17:59, Xjumpaytech napisał:

Mam takie pytanie ja na gram.pl jestem już długo bo zakładałem konto na stronie cdprojekt więc dobre kilka lat jestem może kiedyś nie udzielałem się na forum, ale konto było więc jeżeli nie udzielałem się na forum to i tak liczy się ilość moich postów żebym miał lepszą rangę nie żeby mi jakoś zależało na niej, ale tak się pytam.


Nie.
W sumie widoczne jest, że długo się nie udzielałeś, bo zapomniało się o przecinkach, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 18:45, RyderxDD napisał:

pYTANKO czy można zostać na gram.pl modelatorem ?

Zapraszam do najbliższego klubu modelarskiego. Możesz być modelatorem [ właściwie to modelarzem ] nie tylko na gram.pl ;-DDD.

A tak serio to ... patrząc na to w jakim kierunku idzie gram i na twoje poczynania tutaj masz całkiem spore szanse. Staraj się o posadę za parę lat jak urośniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 18:50, Tyler_D napisał:

> pYTANKO czy można zostać na gram.pl modelatorem ?
Zapraszam do najbliższego klubu modelarskiego. Możesz być modelatorem [ właściwie to
modelarzem ] nie tylko na gram.pl ;-DDD.

A tak serio to ... patrząc na to w jakim kierunku idzie gram i na twoje poczynania tutaj
masz całkiem spore szanse. Staraj się o posadę za parę lat jak urośniesz.

oo dzięki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 18:20, Merovingian napisał:

> Mam takie pytanie ja na gram.pl jestem już długo bo zakładałem konto na stronie
cdprojekt więc dobre kilka lat jestem może kiedyś nie udzielałem się na forum, ale konto
było więc jeżeli nie udzielałem się na forum to i tak liczy się ilość moich postów żebym
miał lepszą rangę nie żeby mi jakoś zależało na niej, ale tak się pytam.

Nie.
W sumie widoczne jest, że długo się nie udzielałeś, bo zapomniało się o przecinkach,
hm?


Przecinki to inna sprawa mianowicie taka, że jestem dysortografem przeglądarka poprawia niektóre błędy ortograficzne, ale już nie zwraca uwagi na przecinki, czy inne błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 17:13, kotolew napisał:

Właśnie moje szanse wzrosły i znów muszę "pracować" na obywatela, więc wszystko jest
możlwie. :-)


Kotolew ja Cię prawie zawsze widze z inną rangą
Jak ty to robisz ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 17:13, kotolew napisał:

Właśnie moje szanse wzrosły i znów muszę "pracować" na obywatela, więc wszystko jest
możlwie. :-)

Heh degrad za dyskutowanie z Wojmianem? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 09:39, mlynar911 napisał:

> Pewnie będziesz miał wyższy stopień, jeżeli przestaniesz kłócić się z Wojmanem.:D

Ale to nie znaczy ,że moderator może dawać bany czy degrady przez to ,że ktoś się z nim
nie zgadza ... ;>

No, ale czasami Wojman tak robi. Widziałem kilka degradów danych przez Wojmana dla temu, że ktoś miał inne zdanie. Np. degrad roba006 z WT do sekretarza za co był? Za to, że dyskutował z Wojmanem i miał inne zdanie.
PS
kotolew mówiłem ci żebyś nie dyskutował z Wojmanem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 19:31, Black-Hawk napisał:

No, ale czasami Wojman tak robi. Widziałem kilka degradów danych przez Wojmana dla temu,
że ktoś miał inne zdanie. Np. degrad roba006 z WT do sekretarza za co był? Za to, że
dyskutował z Wojmanem i miał inne zdanie.

To mi przypomina zachowanie nadpobudliwego dziecka które własnie dostało admina na servie cs''a i za byle słowo wywala z serva i banuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo z wojamnem to tak jest, ze jak mu sie argumenty skoczna to siega po degrady za rzekomy spam... jakby nie p[atrzec on tez kilka takowych powinien dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 16:19, mlynar911 napisał:

Heh awansowałem ;d mam teraz +1 do statów xD możecie już zacząć mi gratulować tylko się
nie pchajcie ;d


Ledwie się dopchałem z gratulacjami ;)
Jeszcze jeden schodek Ci został. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się