poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Powinien byc jasny system punktowania, bo jak narazie są tylko domysły i teorie forumowiczów, i nikt nie wie ile jeszcze do next levelu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 16:49, Marcin-91 napisał:

Powinien byc jasny system punktowania, bo jak narazie są tylko domysły i teorie forumowiczów,


Wszystko jest tajne po to, aby nikt nie siedział na forum i pisał tylko po to aby sobie status nabić.

Dnia 18.05.2006 o 16:49, Marcin-91 napisał:

i nikt nie wie ile jeszcze do next levelu. :P


I bardzo dobrze, że nie wie, bo po co. Awansuje, będzie miał radość z niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 16:49, Marcin-91 napisał:

Powinien byc jasny system punktowania, bo jak narazie są tylko domysły i teorie forumowiczów,
i nikt nie wie ile jeszcze do next levelu. :P


Plus Radość z odkrywania:) Ta Ciekawość i uzależnienie:) I to też pcha innych by pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 17:02, Stwór napisał:

Plus Radość z odkrywania:) Ta Ciekawość i uzależnienie:) I to też pcha innych by pisać:)

teksty masz jak z reklamy ;D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 16:55, Daimon_Frey napisał:

Wszystko jest tajne po to, aby nikt nie siedział na forum i pisał tylko po to aby sobie status
nabić.


Co jest bardzo dobre bo spamerów jest coraz mniej. Wkońcu dojdzie do tego przodownika, brygadzisty i skończy spamować bo stwierdzi, że tak długo na następny poziom nie będzie czekał :)

Dnia 18.05.2006 o 16:55, Daimon_Frey napisał:

I bardzo dobrze, że nie wie, bo po co. Awansuje, będzie miał radość z niespodzianki :)


Tylko czasem to niektórych irytuje, ale tak przyjmijmy, że to jest niespodzianka (poza paroma przypadkami, które wiedzą od początku kiedy awans będą miały :P) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 01:26, Stwór napisał:

Miocen <------ Jesli nie chcesz do niego dołączyć to lepiej więcej nie kopiuj statystyk
z stronki Vilmara;)


W sumie mogłem napisać -> Zobaczcie statystyki siepusa. :)
Poza tym to i tak mocno spamerski temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 19:02, Miocen napisał:

W sumie mogłem napisać -> Zobaczcie statystyki siepusa. :)
Poza tym to i tak mocno spamerski temat. ;)

Jeżeli uważasz, że ten temat jest spamerski,a mimo to w nim się wypowiadasz, to ty też spamujesz ;) Jeżeli się pisze nie na temat, parę słów na post, kilka postów pod rząd, które można zastąpić jednym dłuższym - wtedy w każdym temacie można spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 21:26, paweusz napisał:

> W sumie mogłem napisać -> Zobaczcie statystyki siepusa. :)
> Poza tym to i tak mocno spamerski temat. ;)
Jeżeli uważasz, że ten temat jest spamerski,a mimo to w nim się wypowiadasz, to ty też spamujesz
;) Jeżeli się pisze nie na temat, parę słów na post, kilka postów pod rząd, które można zastąpić
jednym dłuższym - wtedy w każdym temacie można spamować.

z tymi kilkoma postami pod rzad to niestty wina systemu :D czyli brak mozliwosci edytowania postu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 21:28, morthi napisał:

> > z tymi kilkoma postami pod rzad to niestty wina systemu :D czyli brak mozliwosci edytowania
postu :(

Więc mając świadomość, że nie można dokonywać edycji postu należy się pilnować. Wiadomo, że czasem przez przypadek robimy błąd i konieczne jest napisanie drugiego postu pod rząd w celu korekty. Zdażały mi się takie sytuacje, choć rzadko. Jeżeli błąd nie jest rażący, to często pozostawiam, to bez "interwencji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zdarza sie ze najpierw piszemy jedno zdanie wysylamy :) a po chwili dostajemy oslnienia :) i koniecznie musimy napisac drugie :)

wtedy mozliwosc edycji bylaby bardzo na reke - ew posty jednego uzytkownika ktoreby byly napisane neden za drugim zlewalyby sie w jeden dluzszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 21:44, morthi napisał:

wtedy mozliwosc edycji bylaby bardzo na reke - ew posty jednego uzytkownika ktoreby byly napisane
neden za drugim zlewalyby sie w jeden dluzszy :)


Szczerze mówiąc dziwi mnie brak możliwości edycji postów, ale w pewnym wątku o gram.pl obiło mi się o uszy, że tego tak czy rasiak :) nie wprowadzą. A szkoda, wytrącili by z ręki poważny argument spamerom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 22:08, Miocen napisał:

A szkoda, wytrącili by z ręki poważny argument spamerom.


Ten argument i tak jest pozbawiony zasadności w myśl zasady: zastanów się co chcesz napisać, albo nie pisz tego w ogóle. A edycja postów niejako zwalnia z odpowiedzialności za swoje słowa ("czy ja coś takiego napisałem? gdzieeee tam..."), co jest o wiele gorsze. Nie mówiąc już o tym że wielu głąbów korzystałoby z tego tylko i wyłącznie do siania zamętu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 22:08, Miocen napisał:

Szczerze mówiąc dziwi mnie brak możliwości edycji postów, ale w pewnym wątku o gram.pl obiło
mi się o uszy, że tego tak czy rasiak :) nie wprowadzą. A szkoda, wytrącili by z ręki poważny
argument spamerom.


Szczerze? W mnie to dobrze, że tego nie wprowadzają. Zrobiłby się wówczas jeszcze większy zamęt. Sam na początku byłem za tym, ale po przemyśleniu sprawy doszedłem do paru wniosków.
Przykładowo spamera nie ukarzesz bo zmieni posta i mu nic nie udowodnisz, a przecież nie będziesz screenował całego forum. W niektórych grach forumowych typu FM możnaby zmieniać swoje wypowiedzi co byłoby bardzo nie na rękę dla wszystkich. Takich przykładów można sporo namnożyć i wniosek? Jest dobrze jak jest i nie nażekajmy bo może być gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja, edycja... Czemu Wy myślicie wszyscy o edycji, w kontekście zmieniania treści? Jest jeszcze taka możliwa edycja postu gdzieniegdzie, gdzie dopisuje się tylko coś. Nie ma się możliwości usunięcia lub zmienienia oryginalnej wiadomości. I jest to też odpowiednio zaznaczane, że tu i tu, zostało dopisane pod oryginalną treścią postu to i to. Takie rozwiązanie mogłoby się tutaj sprawdzić. Nie mam racji? To też zależałoby od tego wykorzystania. Jakby się rzeczywiście czegoś zapomniało, wcisnęłoby sie przycisk Edytuj albo Dopisz obok swojego postu, i byłoby dobrze. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 22:16, PolishWerewolf napisał:

Edycja, edycja... Czemu Wy myślicie wszyscy o edycji, w kontekście zmieniania treści? Jest
jeszcze taka możliwa edycja postu gdzieniegdzie, gdzie dopisuje się tylko coś. Nie ma się możliwości
usunięcia lub zmienienia oryginalnej wiadomości. I jest to też odpowiednio zaznaczane, że tu
i tu, zostało dopisane pod oryginalną treścią postu to i to. Takie rozwiązanie mogłoby się
tutaj sprawdzić. Nie mam racji? To też zależałoby od tego wykorzystania. Jakby się rzeczywiście
czegoś zapomniało, wcisnęłoby sie przycisk Edytuj albo Dopisz obok swojego postu, i byłoby
dobrze. Prawda?



Ale jest coś takiego jak na Golu czyli edycja przez 5 minut - w tym czasie możnaby błędy ewentualne poprawić i nie szkodziłoby to chyba nikomu , ja poza tym w kontekście edycji myśle tylko o kolejnej edycji Forumowej Mafii , wiec nie wszyscy myslą o niej w kontekście edytowania posta . A tak w ogóle to edytowanie posta to w jezyku FM pisanie tekstu fabularnego o treści zachecającej graczy do wzięcia udziału w edycjii lubprowadzenie edycjii , patrz - > edycja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 22:16, PolishWerewolf napisał:

Prawda?


Łączenie (w pełni automatyczne) dwóch sąsiednich postów to coś, co w pełni popieram i powinno być wprowadzone na forum. Zwłaszcza, że to nic skomplikowanego.

Każdej innej formie edycji mówię jednak ni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 22:38, Vilmar napisał:

Łączenie (w pełni automatyczne) dwóch sąsiednich postów to coś, co w pełni popieram i powinno
być wprowadzone na forum. Zwłaszcza, że to nic skomplikowanego.

Każdej innej formie edycji mówię jednak ni ;)


Jeżeli to miałoby tak wyglądać to jestem na tak ;) Wówczas uniknęło by się spamowania w postaci jednego posta, zaraz potem drugiego i jeszcze trzeciego bo "aha! zapomniałem dopisać, że...". Posty ładnie skleiłyby się w całość i taki spamer nie miałby gdzie spamić :D Chyba, że już ktoś inny zdąrzyłby przedzielić te posty, ale to ekstremalne przypadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) przycisk dodaj rowniez jest dobrym pomyslem :) by uzupelnic post poprzedni :) ale tylko w przypadku kiedy nikt nie napisal postu pod naszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 08:52, morthi napisał:

:) przycisk dodaj rowniez jest dobrym pomyslem :) by uzupelnic post poprzedni :)


No właśnie w przykładowo grach takich jak FM może to całkowicie zmienić znaczenie danej wypowiedzi, a przez to pominięcie jakiegoś szczegółu itp. itd. etc. Jeśli już coś wprowadzać to, że dodawany post po swoim włącza się do tego poprzedniego i to tyle. Reszta jest dobrze tak jak jest. Wierz mi, że jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się