poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2006 o 18:14, WorldWar3PL napisał:

A ja w top .... nie powiem ile, ale mała jest liczba obok top : P Radzę nie pisać o statystykach,
bo moderatorzy nie pozwalają.... Kurcze, wciąż nie jest wyjaśniona sprawa kto będzie 10 przewodniczącym
!


No a że tak to określę robi się powoli ciasno bo mi już ponad 3 miesiące śmigają jak jestem Delegatem.. I w końcu ja też dostąpię tego zaszczytu:) Ale sądzę że to "nasz" Budo zaczyna tracić cierpliwość.. I najśmieszniejsz będzie to jak nie będzie w pierwszej 10:) Hehe to byłby dopiero numer;) no ale sądzę że jednak on dostąpi tego zaszczytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 18:19, Stwór napisał:

[..] I najśmieszniejsz będzie to jak nie będzie w pierwszej 10:) Hehe to byłby dopiero numer;)


Zaraz Budo tu wpadnie i napisze: "Naśmieszniejsze... Jak dla kogo..." Hłe, hłe, hłe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie tyle cierpliwosci tylko ale trzeba spełnic pare warunków
Pisac z sensem
Nie spamować
Duzo pisac ale z sensem
i długo siedziec na forum
I nie zostac zdegradowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 19:13, olki77 napisał:

Co nie tyle cierpliwosci tylko ale trzeba spełnic pare warunków
Pisac z sensem
Nie spamować
Duzo pisac ale z sensem
i długo siedziec na forum
I nie zostac zdegradowanym

jak na razie zauwazylem ze z przodownika na brygadziste awansuje sie po 3 miesiacach pobytu na forum :) (srednio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 20:26, olki77 napisał:

Ale morthi nie jestes w temacie chodzi mi o Przewodniczącego


obstawiam ze podobne zasady obowiazuja przy awansie na wyzszy poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 19:13, olki77 napisał:

Co nie tyle cierpliwosci tylko ale trzeba spełnic pare warunków
Pisac z sensem
Nie spamować
Duzo pisac ale z sensem
i długo siedziec na forum

> I nie zostac zdegradowanym


blad :) Modest byl zdegradowany a byl przewodniczacym o wieeele szybciej niz ja:) Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 17:34, Dziki Marczak napisał:

Dawno nie byłem na forum, wiec teraz chciałem komuś pogratulaować. Należało Ci się, Wasizi!



Też tak myśle :). Che, che...
Miałem dwie przerwy od forum, czyli nie zagladałem tu przez dłuższy okres. Ale mam nadzieję, że nie będzie już takich długich przerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A że tak zapytam an marginesie.
Od ile czasu jest te nowe forum tzn. że jak ja byłem jeszcze an starym forum, i jestem an nowym ileś tam dni, to znaczy że to jest największa liczba, i cała resz tak ma? Albo coś mi się pomyliło, i jestem na tym forum od zarejestrowania Morrowinda. Powiedzcie mi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum wystartowalo 6.10.2005. Choć według statystyk Vilmara jesteś na forum od 23.10.05 bo obecność na forum naliczana jest od pierwszego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz inne pytanie i dzięki za odpowiedź :)

Jestem na forum od 200dni i napisałem maks. 1 posta. Zaczynam po tych 200 dniach pisać posty, to czy będe musiał nadrabiać te puste zaległe 200 dni, czy tak jakbym pisał normalnie. Pewnie normalnie, ale pytać można, i od czego jest forum i ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 21:47, Wasizi napisał:

A teraz inne pytanie i dzięki za odpowiedź :)

Jestem na forum od 200dni i napisałem maks. 1 posta. Zaczynam po tych 200 dniach pisać posty,
to czy będe musiał nadrabiać te puste zaległe 200 dni, czy tak jakbym pisał normalnie. Pewnie
normalnie, ale pytać można, i od czego jest forum i ten temat.


im wiecej piszesz tym masz wiecej postow :) a to ze nic nie pisales przez 200 dni znaczy ze bedziesz musial napisac 200 postow zanim Ci sie pojawi srednia 1 post na dzien ;) dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 21:41, morthi napisał:

myslisz ze degradacja pomaga w szybszym awansowaniu ?


hmm nie pomaga, tylko mozna się z niej otrzasnac i isc dalej , ja tylko skontrowalem wypowiedz olkiego:) Bo powiedzial ze nie mozna byc degradowanym zeby byc przewodniczącym , a modest jest przeciwienstwem tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 22:36, Kamil.i.Maciek napisał:

Hehe dzisiaj morthi szaleje już 87 postów napisał x]

pisze prace ;) wiec sie to rozumie samo przez sie ze gdzies szukam odskoczni od rzeczywistosci :D a to forum sie jak najbardziej do tego nadaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 21:47, Wasizi napisał:

Jestem na forum od 200dni i napisałem maks. 1 posta. Zaczynam po tych 200 dniach pisać posty,
to czy będe musiał nadrabiać te puste zaległe 200 dni, czy tak jakbym pisał normalnie. Pewnie
normalnie, ale pytać można, i od czego jest forum i ten temat.


Troche nie rozumiem problemu, bo nie dokońca pojmuje co oznacza "pisać normalnie". Z kontekstu wypowiedzi wynika, że chodzi Ci o średnią postów na dzień. Ona jest obliczna na zasadzie zwykłej średniej arytmetycznej ilość postów dzielona przez liczbe dni, jeśli masz 1 posta i 200 dni na forum to aby 201 dnia mieć średnio 1post na dzień musiał byś przez ten jeden dzień napisać 200 postow.
Zreszto to średnia postów na dzień na dobro sprawe o niczym nie świadczy bo nie pokazuje prawdziwej aktywności danego użytkownika, wiem to po sobie, mam cos koło 2 postów na dzień a bylo naprawde wiele dni gdy nie skrobnełem nawet jednego tyciego posta. Na tym forum łatwiej jest mieć sporo postów niż na tym starym, gdyż tematy spamogenne nie są tutaj zamykane( czego najlepszym przykładem jest ten oto wątek) jak również jest masa "idiotycznych" w moim mniemaniu tematów typu dopisz wyraz czy coś takiego.
Reasumując to jako masz średnią o niczym nie świadczy, a każdy możne zostać własnotytułowcem, tylko potrzebne są do tego dwie rzeczy czas i pisanie postów nawet jeden dziennie(Pisząc jednego posta dziennie potrzeba by 750 dni jeśli nie zmienili widełek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pisząc jednego posta dziennie potrzeba by 750 dni jeśli nie zmienili widełek

to znaczy ze majac 750 punktow dostaje sie wlasny tytul ? bo 1 post dziennie daje 1 punkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 22:36, Kamil.i.Maciek napisał:

Hehe dzisiaj morthi szaleje już 87 postów napisał x]


Na tą pore (23.49) już napisał 93 posty!!!
Się chłopak rozkręcił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się