poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2006 o 17:45, venom92 napisał:

HA! a jak to sie liczy? od ilosci postow?


Awans zależy bardziej od częstotliwości dodawania postów. Czyli chodzi o to, że nie ma różnicy, czy napiszesz w ciągu godziny 1 post, czy 456889 postów. I tak dostaniesz jeden punkt. Kilka razy była już podawana dokładna punktacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>1 post, czy 456889 postów.
Lekka przesada ;) Pewnie ilość postów JAKOŚ się liczy... np. 1 punkt za każde 100 postów :)
Ja skisnę czekając na brygadzistę.
Ale mi przecież na tym nie zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:01, fanfilmu.pl napisał:

>1 post, czy 456889 postów.
Lekka przesada ;) Pewnie ilość postów JAKOŚ się liczy... np. 1 punkt za każde 100 postów :)
Ja skisnę czekając na brygadzistę.
Ale mi przecież na tym nie zależy :)


dasz rade :D z moich obserwacji wynika ze na brygadziste czeka sie okolo 3 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:01, fanfilmu.pl napisał:

Lekka przesada ;) Pewnie ilość postów JAKOŚ się liczy... np. 1 punkt za każde 100 postów :)

Nie. Dodasz w ciągu jednej godziny, a NAWET dwóch 100000 postów to i tak masz 1 pkt. :)

Dnia 23.05.2006 o 19:01, fanfilmu.pl napisał:

Ja skisnę czekając na brygadzistę.

Już się nie cierpliwisz ?

Dnia 23.05.2006 o 19:01, fanfilmu.pl napisał:

Ale mi przecież na tym nie zależy :)

Jasne ! Jak wszystkim w tym wątku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:01, fanfilmu.pl napisał:

Lekka przesada ;) Pewnie ilość postów JAKOŚ się liczy... np. 1 punkt za każde 100 postów :)
Ja skisnę czekając na brygadzistę.
Ale mi przecież na tym nie zależy :)


Tak jakoś tak:) ale nie tak jak to przedstawiłeś:) ja mam troche ponad 1500 postów:) A jestem delegatem i wyglądam powoli przodownika;) 1 punkt jest za jeden post jeśli piszesz pierwszy ran w danym dniu:) ale jeśli w ciągu godziny od napisania posta napiszesz kolejne 50 postów to prawdopodobnie nic ci to nie da;) tak jak na starym forum:0 czyli spamowanie nic nie daje;) po prostu trzeba ładnie pisać:) A status sam przyjdzie z czasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba Przewodniczącego, a nie Przodownika ?
Przypominam, że nawet 12 postów w ciągu doby, NIE daje 12 pkt, ale około 4. Nie ma tak łatwo i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:21, Vaxinar napisał:

Chyba Przewodniczącego, a nie Przodownika ?
Przypominam, że nawet 12 postów w ciągu doby, NIE daje 12 pkt, ale około 4. Nie ma tak łatwo
i dobrze.


Uch pomyliło mi się...:) :P Wiesz to przez zmęczenie i uzależnienie od statusów i forum gram.pl:) Już sam nie wiem co jest co:) hehe;) musze odpocząć;)
Jasne że nie ma tak łatwo i dobrze;) Zresztą nie patrze kiedy pisze i ile.. Pisze gdy mam coś do napisania;) bo lubię pisać na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej drodzy administratorzy stron z adresem http://Tytuł_gry.gram.pl
Może powinniśmy mieć swój własny status na forum
Tak np Nick a pod nickiem napisane Administrator pięknym pomarańczowym kolorem :]
Co wy na to ? :)

PS: Przyszłość jest jasna przyszłość to pomarańcze! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:31, Kamil.i.Maciek napisał:

Co wy na to ? :)


Będziesz miał własny jak dojdziesz i na tym chyba koniec tematu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:35, Vaxinar napisał:

Będziesz miał własny jak dojdziesz i na tym chyba koniec tematu. :D


W jakim sensie dojdziesz ? :)
Moim zdanie to by nam ułatwiło pracę np w tematach ogólnych gdzie nowi potrzebują pomocy! :)
Taki Obywatel jak zobaczy pomarańczowy napis Administrator napewno przeczyta jego posty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:39, Kamil.i.Maciek napisał:

W jakim sensie dojdziesz ? :)

To ma być żart ?
Piszesz posty i awansujesz - proste. Ja mam Przewodniczącego, później zdobędę jakiś tam status, a później będę miał własny tytuł, czyli będę miał pod nickiem co sobie zażyczę, rozumiesz ? Tutaj musisz na to zasłużyć.

Dnia 23.05.2006 o 19:39, Kamil.i.Maciek napisał:

Moim zdanie to by nam ułatwiło pracę np w tematach ogólnych gdzie nowi potrzebują pomocy! :)
Taki Obywatel jak zobaczy pomarańczowy napis Administrator napewno przeczyta jego posty :D

Posty Adminów są na niebiesko - CAŁE, a nie tylko jakiś pomarańczowy napis "Administrator". To nie phpbb, na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morthi & Vaxinar & Stwór
>dasz rade :D
Pójdę w ślady Boba ;]
>z moich obserwacji wynika ze na brygadziste czeka sie okolo 3 miesiecy :)
Zobacz sobie na moje statystyki.
>tak jak na starym forum
Ehh, na "starym forum" napisałem 2 posty :)

>Przypominam, że nawet 12 postów w ciągu doby, NIE daje 12 pkt, ale około 4.
To w końcu na jakiej zasadzie działają te punkty? Wszystko mi się pomieszało. Post na jedną godzinę = 1 punkt? To czemu pisanie 12 postów daje 4 punkty? :)

>Pisze gdy mam coś do napisania
Ja też, ale widoczne nie ma dla mnie tematów :) A te 39 postów w grze w skojarzenia to są z czasów jak byłem obywatelem.

PS. Pierwszy raz się spotykam ze stwierdzeniem, że spamowaniem jest pisanie kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu postów na godzinę. Zawsze wydawało mi się, że to pisanie postów niezwiązanych z tematem, pisanie kilku postów pod rząd lub umieszczanie kilku takich samych wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:39, Kamil.i.Maciek napisał:

Moim zdanie to by nam ułatwiło pracę np w tematach ogólnych gdzie nowi potrzebują pomocy! :)
Taki Obywatel jak zobaczy pomarańczowy napis Administrator napewno przeczyta jego posty :D

Uważasz, że forumerzy, którzy nie są administratorami strony tematycznej danej gry wiedzą mniej, czy jak ? :/ Każdy ma prawo do wypowiedzi na tych samych zasadach. Wg mnie jest to zbędne, miałem propozycję pomocy przy administracji jednej ze stron, ale odmówiłem, więc nie przemawia przeze mnie zazdrość :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Tak na prawde to nie wiadomo ile punktów za ile postów w jakich odstępach czasowych sie dostaje.. Bo nie znamy systemy na jakim się opiera to obliczanie.. Prawdopodobnie do awansów dochodzi też czas spędzony na forum:)

Ja nie napisałem że napisanie 50 postów na godzine jest spamem:) .. Tylko że jeśli ktoś właśnie napisze te 50 postów czyli prawie 1 na minute to raczej one mogą nie być przemyślane i nie związane z tematem.. Ale Mi ogólnie chodziło o to że jesli ktoś będzie spamował to mu to nić nie da.. A te tam 50 czy 100 postów na godzine to miał być tylko taki przykład:) Możesz pisać ile chcesz byle z sensem i związane z tematem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem nowy na tym forum więc proszę o wyrozumiałość :P jeżeli w jakimś temacie napisałbym o omówionej już sprawie. Czytałem pare stron ale na forum jest już tyle postów że na pierwszy żut oka przeraziłeeeeem się :P.

Narazie jestem Obywatel - Paź, może kiedyś awansuje na następny poziom xD!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 20:05, baton086 napisał:

Narazie jestem Obywatel - Paź, może kiedyś awansuje na następny poziom xD!!


Jak będziesz pisał regularnie to bardzo szybko awansujesz na robotnika;) przodownik też nie jest jakimś wielkim wyzwaniem.. Ale od brygadzisty zaczynają się schody:) Tak czy inaczej trzymaj się regulaminu a zajdziesz wysoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się