poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie


E, już jakiś czas temu pisałem, że lata mi czy awansuję i kiedy, przyzwyczaiłem sie i w ogóle, także akurat teraz TYHE ma racje ^^
walgierz---> gratki i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia
ps już mówiłem kiedyś że ten system docenia spamerów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 16:10, Budo napisał:

ps już mówiłem kiedyś że ten system docenia spamerów :>


Haha;) nie no ja padłem ze śmiechu jak to przeczytałem:) hehe;) I kto to pisze;) nic nie sugeruję:) :P no może troche żarcikiem:) Nie sądziłem że ktoś zdoła awansować przed tobą na Przewodniczącego;) No to ja będe następny w kolejce;) hihi:) zobaczysz w top 100 na pewno będziesz;) żarcik znów;) (lepiej już nie żartuje bo jeszcze mnie swoim psem poszczuje:P ):)

walgierz <---- Gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No walgierz - moje gratulacje!! Ale się na to dziesiąte miejsce wślizgnąłeś. :]

Vilmar
Myślę, że Vaxinar''owi chodziło o to, że Bóg to Bóg. Każdy to może interpretować, jak sobie chce. Ale "Jezus Chrystus", bądź "Allah" to inna sprawa, ponieważ "godzi" bezpośrednio w wyznawców konkretnej religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale tylko bóg to bóg. Bóg (pisany wielką literą) już nie jest jakimś anonimem. Zwłaszcza, że w podanym przykładzie stoi jak byk: "Bóg Wszechmogący", a to określenie według mnie równie dobrze "godzi" bezpośrednio w wyznawców konkretnej religii co "Allah", który, jak napisałem, jest po prostu arabskim odpowiednikiem słowa "Bóg".

Podsumowując - dla mnie osobiście "Bóg Wszechmogący" jest określeniem bardziej obrazoburczym niż "Zbawiciel", "Allah" czy "Mahomet", a na równi z "Jezusem Chrystusem" i stąd nie rozumiem tej wybiórczej tolerancji. A podstawowa kwestia jest taka, że chociaż tytuł Darnoka na tamtym forum mi osobiście się nie podobał, to z żadnymi konsekwencjami się to nie wiązało, co prowadzi do wniosku, że można sobie umieścić dowolnego "Mahometa" czy innego "Buddę". Nie mówiąc już o czymś tak ogólnym jak "Zbawiciel".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 15:55, walgierz napisał:

> Nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ale jest 10 przewodniczący!walgierz! Gratki.
Dziękuję.
Jeszcze kilka tysięcy postów i kolejny awans przede mną ;)



Walgierz w końcu zamknął listę 10 pierwszych. Moje serdeczne gratulacje - niby nic , cicha woda a poderwała brzeg spod stóp Buda, który pewnie teraz jest kompletnie załamany . Keroth , poprosimy o wciągnięcie go do wątku pocieszalskiego ;p Budo nie smuć się - będziesz jeszcze gdzieś pierwszy ;p W sumie ostatni będą pierwszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 16:39, upiordliwy napisał:

Walgierz w końcu zamknął listę 10 pierwszych. Moje serdeczne gratulacje - niby nic , cicha
woda a poderwała brzeg spod stóp Buda, który pewnie teraz jest kompletnie załamany . Keroth
, poprosimy o wciągnięcie go do wątku pocieszalskiego ;p Budo nie smuć się - będziesz jeszcze
gdzieś pierwszy ;p W sumie ostatni będą pierwszymi.


Ludzie, dajcie se na luz. Budo pięć razy dziennie powtarza, że nie jest załamany i że wisi mu to kiedy awansuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2006 o 16:40, Sarafan_Knight napisał:

Ludzie, dajcie se na luz. Budo pięć razy dziennie powtarza, że nie jest załamany i że wisi
mu to kiedy awansuje. :)



Spoko , przecież to tylko takie droczenie sie. Mimo wszystko jednak napewno trochę żalu pozostaje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 16:44, spider88 napisał:

Na miejscu Budo olałbym te wszystkie docinki na jego temat i już.


Myślę, że raczej są to dociekania nie docinki. A każdy z nas kiedyś doczeka się i własnego statusu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze (chyba?) nie wiadomo czy będą własne tytuły. Ale pewnie tak :-P

Vilmar - świetna ta stronka ze statystykami! Jesteś wielki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 17:30, Mumin napisał:

Jeszcze (chyba?) nie wiadomo czy będą własne tytuły. Ale pewnie tak :-P


Chyba jednak wiadomo. :D W przypiętym poście jest napisane:
"Stopień 7 -------------- Własny tytuł - Własny tytuł :)".
Czyli siódmy i zarazem ostatni stopień pozostanie Właśnym Tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 16:48, gloody napisał:

A każdy z nas kiedyś doczeka się i własnego
statusu ;)


Nie każdy:0 ba nawet śmiem stwierdzić że to zdecydowana mniejszość:) tak jak na starym forum tak i tu:) zobaczysz:) własnotytułowców nie będzie wcale na peczki:) to właśnie jest jego zaleta:) ta "elitarnosć":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w rej chwili mały kącik gratulacyjny...

walgierz- Ty skromny człowieku co zawsze pragnął by go nie wywyższać i pisać jego ksywę z małej litery, Gratulacje! ;)
Upiordliwy vel. Upiór- No powoli do przodu. :) Jeszcze troszeczkę to odzyskasz swój dawny tytuł, czego Ci bardzo życzę. :)
Budo- No cóż zawsze musi się trafić ktoś pokrzywdzony przez system i na tym forum padło na Ciebie. :)

Po tych słowach Kukowky wręczył wszystkim osobnikom o których wspomniał wielkie bukiety kwiatów, gdyż "mało co nie co" z powodu przyjazdu papieża jest zabronione. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 17:43, glizda101 napisał:

Chyba jednak wiadomo. :D W przypiętym poście jest napisane:
"Stopień 7 -------------- Własny tytuł - Własny tytuł :)".
Czyli siódmy i zarazem ostatni stopień pozostanie Właśnym Tytułem.


Ale chodziło mi o to, że to jest przypuszczenie (na zasadzie analogii do starego systemu), a nie potwierdzona przez CDP/moderatorów informacja. To, że tak jest napisane to widziałem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 17:47, Mumin napisał:

Ale chodziło mi o to, że to jest przypuszczenie (na zasadzie analogii do starego systemu),
a nie potwierdzona przez CDP/moderatorów informacja. To, że tak jest napisane to widziałem
:-P


Sprawa własnego tytułu jest potwierdzona przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 24.05.2006 o 16:40, Sarafan_Knight napisał:

Ludzie, dajcie se na luz. Budo pięć razy dziennie powtarza, że nie jest załamany i że wisi
mu to kiedy awansuje. :)


O, dzięki, bo już myślałem że nikt nie czyta co piszę, tu jaka niespodzianka- jeden czyta xD
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosh... Aż trzy osoby mówią mi to samo :-D Spokojnie, jak mi się powie raz to wystarczy :-D Po prostu nie śledzę tego wątku i nie wiedziałem więc chciałem się dopytać... Kto pyta nie błądzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się