poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2006 o 19:52, Stwór napisał:

(...) Ja nie napisałem że napisanie 50 postów na godzine jest spamem:) .. Tylko że jeśli ktoś właśnie
napisze te 50 postów czyli prawie 1 na minute to raczej one mogą nie być przemyślane i nie
związane z tematem


W tym przypadku do riposty wystarczą dwa słowa: gry forumowe. Proszę tylko mnie nie linczować, Forumowej Mafii nie zaliczam do tej kategori. Ta gra to jest coś więcej, to styl życia:P Ostatnio sporo ją czytałem, na pisanie postów w formacie FM nie mam jednak czasu;)

baton086-> Witaj na pokładzie. Za pisanie o czymś, co już było nikt tu Tobie krzywdy nie zrobi. Sam nie pamiętam, jakie dokładnie sprawy były poruszone na tych 192 stronach z tematami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 20:18, Moras1990 napisał:

stopień* mój błąd :p


Naprawdę nie trzeba dodawac dwóch postów pod sobą. 1 poziom każdy by zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Ile razy nam Przodowniką, Brygadzistą i Delegata zdarzy tak zrobic i niec sie nie dzieje :). Facet jest nowy więc podarujmy mu te uwagi.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:46, fanfilmu.pl napisał:

To w końcu na jakiej zasadzie działają te punkty? Wszystko mi się pomieszało.


Przeczytaj punkt 3a stąd: http://www.cdprojekt.info/pomoc/!_forum.html . Destro powiedział, że poza kilkoma usprawnieniami system jest analogiczny do tego który podaję (odpowiedni cytat jest w poście na górze strony) i na tej podstawie powstały wszystkie nasze spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 20:39, graczomaniak napisał:

Nie przesadzaj. Ile razy nam Przodowniką, Brygadzistą i Delegata zdarzy tak zrobic i niec sie
nie dzieje :). Facet jest nowy więc podarujmy mu te uwagi.:))


Ja nie mam do niego żadnych pretensji tylko mu mówię na przyszłośc, aby potem nie miał nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 22:23, Kamil.i.Maciek napisał:

Ja chyba w przyszłośc wybiore sobie tytuł Zbawiciel ;P
Kamil.i.Maciek
Zbawiciel
Hyhyhy :P Ale by to było zabawne x]


a kogo bedziesz zbawiac i od czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 22:23, Kamil.i.Maciek napisał:

Ja chyba w przyszłośc wybiore sobie tytuł Zbawiciel ;P
Kamil.i.Maciek
Zbawiciel


Ty tam marzeniami nie wybiegaj tak daleko w przyszłość, najpierw to się delegata dorób xD potem zaczniemy myśleć o przodowniku, nieodkrytym tytule i dopiero potem swoim. Nie to żeby Cię zniechęcał (:P), ale to może potrwać jeszcze z pół roku albo lepiej :P

btw. Wiem, wiem wcale nie jestem wredny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 22:25, Ninja Seba napisał:

Ty tam marzeniami nie wybiegaj tak daleko w przyszłość, najpierw to się delegata dorób xD potem
zaczniemy myśleć o przodowniku, nieodkrytym tytule i dopiero potem swoim. Nie to żeby Cię zniechęcał
(:P), ale to może potrwać jeszcze z pół roku albo lepiej :P

Przede wszystkim przodownikiem już był :-P chyba ze mu jakiś Mod zapakuje degrada i będzie musiał od nowa Delegata zdobywać. Poza tym nie niszcz chłopakowi marzeń to nieładnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 22:23, Kamil.i.Maciek napisał:

Kamil.i.Maciek
Zbawiciel
Hyhyhy :P Ale by to było zabawne x]


Nie wiem czy będziesz się tak śmiał jak Ci degradem - 3 zapakują i z Własnego spadniesz na Delegata. Nie mile widziani są tu Allahy, Jezusy, Mahomety i inne tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odnoszę ciagłe wrażenie , że ilość dyskusji na forum spada - naprawdę jest coraz mniej rzeczy , które można omówić, októrych można pogadać . Czy odczuwacie to samo? Ostatnio gdy spoglądam na tematy podczepione przeze mnie widzę może z dwa trzy nowe posty , nic wiecej ? Masowy letarg forumowy czy może skutki wiosny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 11:03, upiordliwy napisał:

Ostatnio odnoszę ciagłe wrażenie , że ilość dyskusji na forum spada - naprawdę jest coraz mniej
rzeczy , które można omówić, októrych można pogadać . Czy odczuwacie to samo? Ostatnio gdy
spoglądam na tematy podczepione przeze mnie widzę może z dwa trzy nowe posty , nic wiecej ?
Masowy letarg forumowy czy może skutki wiosny ?

Ja z tego powodu "odhaczyłem" nawet kilka tematów.
Jedynym tematem którego nie dotyczy ten marazm to chyba Heroes, chociaż jakość prowadzonych w nim "dyskusji" jest conajmniej wątpliwa (swoją drogą przed premierą dojedzie chyba do 11k;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że zauwazyłem to samo... Bardzo mało nowych postów w wątkach przypiętych (17 wątków). Ludzie chyba za bardzo zajęci, bo tu słoneczko grzeje, rowery, spacery, piwko pod parasolem i na forum nie wystarcza już czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 11:08, Abi Dalzim napisał:

/.../, piwko pod parasolem
i na forum nie wystarcza już czasu :)

Jak by Ci komputer coś nawalał (a mnie właśnie nawala, nie mogę dojść co konkretnie, chyba kontroler USB, o ile taki jest) to też byś siedział i grzebał w kompie, popijał piwo dla wytchnienia a nie pisał posty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się