poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Zdaje mi się, że kolega wyżej ma rację, nie każdy musi się podniecać rangą. Kiedyś może i mnie trochę jarały te rangi, teraz to jak wpadnie to fajnie, jak nie to nie, jak degrad, to degrad i co z tego ? Fajnie, mniej fajnie, ale i tak co z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 18:27, Cha0tizz napisał:

Sorry, że się wtrącę, ale moim zdaniem to była ironia...

Bez komentarza.

Dnia 03.12.2009 o 18:27, Cha0tizz napisał:

Nie każdy musi podniecać się rangą.

85% forumowiczów podnieca się rangą, ale do tego się nie przyznaje.

Dnia 03.12.2009 o 18:27, Cha0tizz napisał:

Stwierdzam, iż Twoje poglądy miejscami są bezsensowne.

A ja stwierdzam, że niepotrzebnie pisałeś tego posta. Nie wiem co miał znaczyć ten post?

Dnia 03.12.2009 o 18:27, Cha0tizz napisał:

Pozdro & poćwicz.

Ty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 18:27, Black-Hawk napisał:

Słowa są puste.

Grunt, żeby kieliszki były pełne.

Są ludzie dla których ranga to dodatek. Niestety, jak widać na przykładzie postów wyżej, nie każdy to rozumie. Ja zleciałem, zaslużenie. I co z tego? Nic. Życie nadal ma sens, ale może to dlatego, że liczy się nie jaką rangę się posiada, ale kim się jest. Dlatego takim wnioskiem, spamer, nadal z np. Przewodniczącym, spamerem pozostanie, nawet kiedy jest 3 rangi wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niektórzy czerpią niewyobrażalny fun i czują się na forum cool a jedyne co ich w tym niby "utwierdza" to "a ja mam wyrzszom range od cjebie!!!111" i stąd tu tyle jadu i zawiści. Ot i cała zagadka rozwiązana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 18:33, Black-Hawk napisał:

Bez komentarza.

Yhm... ok.

Dnia 03.12.2009 o 18:33, Black-Hawk napisał:

85% forumowiczów podnieca się rangą, ale do tego się nie przyznaje.

No to w takim razie, ja współczuję tym 85% z całego serca.

Dnia 03.12.2009 o 18:33, Black-Hawk napisał:

A ja stwierdzam, że niepotrzebnie pisałeś tego posta. Nie wiem co miał znaczyć ten post?

No jak to co?! Przecież gdzieś muszę nabijać te posty, żeby w końcu mieć te wymarzone +1, które śni mi się po nocach. O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 18:35, Tyler_D napisał:

Po prostu niektórzy czerpią niewyobrażalny fun i czują się na forum cool a jedyne co
ich w tym niby "utwierdza" to "a ja mam wyrzszom range od cjebie!!!111" i stąd tu tyle
jadu i zawiści. Ot i cała zagadka rozwiązana ...

No to pżeż to, rze mam sekretasza, i te pospulstwo mnie nie rosómie!!!111oneoneone

Często widuję, przodowników, którzy piszą mądrzej niż sekretarze, czy inni, ranga nic nie znaczy, jak to było wcześniej powiedziane, liczy się użytkownik. Jak przesypiemy, mąkę z worka, do puszki, to będzie nadal mąka... ach te moje porównania. ^^

Black-Hawk@ Jak Cię to pocieszy, to kiedyś, dawno temu jarałem się rangą. Zadowolony ? ;> Jak tak, to możemy zakończyć ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 18:33, Black-Hawk napisał:

85% forumowiczów podnieca się rangą, ale do tego się nie przyznaje.

Nie mierz innych swoją miarą, pls.

Dnia 03.12.2009 o 18:33, Black-Hawk napisał:

A ja stwierdzam, że niepotrzebnie pisałeś tego posta. Nie wiem co miał znaczyć ten post?

A który twój jest tu potrzebny/sensowny? A, nie musisz odpowiadać, to było pytanie retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 16:28, nwn9 napisał:

Cóż, pewna rzecz, lub jej brak, pomiędzy nogami sygnalizuje ludziom, jak mają do ciebie
podchodzić:)



Wyrażam podziw do ludzi, którzy na widok nicka ''''szerszeń'''' skojarzą mnie z płcią piękną. A moje lenistwo pozostanie bez zmian. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 18:27, Black-Hawk napisał:

Słowa są puste.


Jest to dość radosna autoironia, zważywszy na to jaki głodny kawałek Ci wyszedł. Podziwiam, Llosa i Proust godzinami by siedzieli, aby wymyśleć równie dowcipny dialog.

Besides, nie uważasz że z takim a nie innym opisem na dole swoich postów, niemalże automatycznie zostajesz pozbawiony pozycji sensownego partnera do rozmowy...?


nwn9 --->

Dnia 03.12.2009 o 18:27, Black-Hawk napisał:

Cóż, pewna rzecz, lub jej brak, pomiędzy nogami sygnalizuje ludziom, jak mają do ciebie
podchodzić:)


Uuu stary... ciesz się, że nie wpadła tutaj pewna osoba, bo by tak pięknie cię rozsmarowała po ścianach za powyższy text, że aż bym sobie popcorn przyniósł aby się radośniej rozkoszować spektaklem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 17:29, Baluk25 napisał:

Pytanko - można sobie wstawić jako WT nazwę strony internetowej?


A regulamin czytales, a szczegolnie ten fragment dotyczacy kwesti reklam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, że nie można umieszczać na forum żadnych reklam. Ale jakoś w podpisie można mieć reklamę...To dlaczego nie można byłoby mieć w statusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 23:20, szerszen-45 napisał:

Wyrażam podziw do ludzi, którzy na widok nicka ''''szerszeń'''' skojarzą mnie z płcią
piękną. A moje lenistwo pozostanie bez zmian. ^^

Gdybyś miał nick Osa było by gorzej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, nareszcie pozbyłem się tego brzydkiego statusu;p

Paradoks, tu się chwalę, ale jednak powiem, spamerom którzy chcą mi gratulować i takie tam, zapraszam na mój gs^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 21:40, Tyler_D napisał:

To i tak nic nie da bo większość z nich i tak odpisze ci tutaj "gratki" lub coś równie
cool po to by nabić +1. ;-P

Haha zwłaszcza Ty KŁEJKU po ostatnim degradzie;]
A ja gratulacji nie napisze bo na status zarabia bezsensownymi postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba ... po tych wszystkich rangach włącznie z WT na pewno jestem przeokrutnym spamerem który musi sobie nabić +1 by mieć inny napis koło nicka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 22:38, Tyler_D napisał:

No ba ... po tych wszystkich rangach włącznie z WT na pewno jestem przeokrutnym spamerem
który musi sobie nabić +1 by mieć inny napis koło nicka ...

Ehh gdybym pamiętał gdzie szukać takiego fajnego posta odnośnie emotek w stylu ;] ;) oznaczającej ironie a co za tym idzie nie do końca poważne zdanie, które należy traktować z dużą rezerwą. Zwłaszcza jeśli pisze to znajomy, który chyba trochę Cię zna na tym forum i ircu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 23:07, mlynar911 napisał:

Omg a Ty zamiast rangi w górę to zbierasz te w dół? ;>

Szczerze to jakieś takie fajniejsze są. Mi się np. o wiele bardziej ''Obywatel'' od reszty rang podoba. Jakbym miał WT to bym sobie właśnie obywatela strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się