poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2006 o 19:10, Ponury Żniwiarz napisał:

Ale wiara czyni cuda prawda??:P


Czyni masz rację ale to nie znaczy , że dzisiaj albo jutro awansujesz :P. Fajnie by tak z jakiejś uroczystości dostawać awanse np. Twoje urodziny przecież są raz na rok , no nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:12, deih napisał:


> Ale wiara czyni cuda prawda??:P

Czyni masz rację ale to nie znaczy , że dzisiaj albo jutro awansujesz :P. Fajnie by tak z
jakiejś uroczystości dostawać awanse np. Twoje urodziny przecież są raz na rok , no nie?!


Tak z pewnościa na kazde świeta urodziny czy premiere nowej gry awans;] Hehe niemożliwe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avanse z okazji świąt? Ta, jasne, na wigilię każdemu forumowiczowi +1 od szanownego CDP. Fajnie, jasne, ale skąd mieliby się dowiedzieć, kiedy masz urodziny? A 3 maja, czy 11 lipca też jest tylko raz do roku... :P . Bałaganem by było pilnowanie, kto kiedy ma święto, mamy kilka tysięcy forumowiczów, tak więc każdego dnia po kilku świętowałoby. Poza tym trochę mało uczciwe to by było, np. chcę już teraz prezent/avans, więc podam ,ze mam urodziny 29.11, nawet, jeśli miałbym choćby 25.5 . Już był taki jeden temat, w którym coś takiego proponowano - kącik życzeń - napisałem tam posta w tej sprawie http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9134&pid=25 . Różne pomysły bywają, ale ten mało udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego , że to jest niewykonalne bo z tego co wiem chyba nikt jeszcze nie dostał w taki sposób awansu no chyba , że miał znajomości ;). Oczywiście nie bież mojej wypowiedzi na serio bo widzę iż się bardzo tym przejołeś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wiele rzeczy można się dowiedzieć przeglądają i czytają to i owo. Ja dowiedziałem się o "ustawieniach" po paru tygodniach przesiadywania na forum.

P.S Pisze się TYHE anie TYCHE ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:24, michu96 napisał:

Jaa ale się uśmiałem nie myślałem że kedyś HumanGhoust i Walgierz byli obywatelami

Tja, ja na ten przykład urodziłem się z brodą i dyplomem wyższej uczelni w garści ;>
Każdy zaczynał na forum od obywatela. Oczywiście z wyjątkiem modków i pracowników CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:23, deih napisał:

Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego , że to jest niewykonalne bo z tego co wiem chyba nikt
jeszcze nie dostał w taki sposób awansu no chyba , że miał znajomości ;).

To można dostać avans po znajomości? Coś tam gadają o niejakim Kerothu, ale już sam nie wiem, co o tym myśleć. Znajomości... , tak znałbym jedną z osób czcigodnego grona moderatorsiego/pracowników CDP i już "Hej, wy tam z obsługi forum, wpukać +1 temuatemu" :P. Nie, to raczej głupi pomysł, masz rację :)

Dnia 28.11.2006 o 19:23, deih napisał:

mojej wypowiedzi na serio bo widzę iż się bardzo tym przejołeś :).

Joł! :) :/ :P
Oczywiście, że nie biorę tego na poważnie, za to trakuję ten temat z należną mu rezerwą. Bo to nieco mało sensowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:29, walgierz napisał:

> Jaa ale się uśmiałem nie myślałem że kedyś HumanGhoust i Walgierz byli obywatelami
Tja, ja na ten przykład urodziłem się z brodą i dyplomem wyższej uczelni w garści ;>
Każdy zaczynał na forum od obywatela. Oczywiście z wyjątkiem modków i pracowników CDP.


Ale Walgierz jak ci się tak szybko udało awansować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP

Dnia 28.11.2006 o 19:33, Liqid napisał:

Joł! :) :/ :P
Oczywiście, że nie biorę tego na poważnie, za to trakuję ten temat z należną mu rezerwą. Bo
to nieco mało sensowne...

Sorki ale ja dzisiaj jakiś taki nieobecny w szkole tak samo :). Mam nadzieję , żę wybaczasz mi ten jakże śmieszny błąd :P ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:33, Liqid napisał:

Coś tam gadają o niejakim Kerothu, ale już sam nie wiem, co o tym myśleć.

Ano, coś, gdzieś tam gadają :P
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2664&pid=74

Dnia 28.11.2006 o 19:33, Liqid napisał:

michu96
Ale Walgierz jak ci się tak szybko udało awansować ??

walgierz został wybrany przez CDP na stanowisko moderatora, więc nie piął się po kolei po wszystkich szczebelkach. Poza tym, ostatni tytuł to "Własny tytuł", więc nikt jak dostanie XX punktów nie zostanie w prezencie moderatorem. :) A "zatrzymał się" na przewodniczącym.
Oto jego kartoteka ;) http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=480

PS. walgierz: Jutro równo trzy miesiące moderowania. ;)
PPS. Gratulacje dla lurynowicza oraz Vormulaca i życzenia dalszych awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:12, deih napisał:


> Ale wiara czyni cuda prawda??:P

Czyni masz rację ale to nie znaczy , że dzisiaj albo jutro awansujesz :P.


deih, wszystko jest możliwe ;) Choć jest to mało prawdopodobne, ale jest szansa, że już jutro będzie dwóch Własno Tytułowców :D Ciekawi mnie ile mi brakuje do Przewodniczącego :D? I tak się rozglądam, i widzę, że całkiem mało mamy Delegatów. Myślę, że jedni nie chcą wracać z "ciepłych krajów", inni poszli piętro wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh może niedługo do Was dołącze ( czyli za jakieś 2 miesiące :)) ). I wpadłem na pomysł , że awansować mogłoby się tylko 2 do jednego raza na rok. Jeden za urodziny a drugi własnoręcznie napisany ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:57, michu96 napisał:

co to /rach ciach!/

To jest odnośnik do tematu na starym forum. :)
Nie wiem, co się stało z Twoim linkiem, więc zamieszczę go w dwóch częściach.

http://web.archive.org/web/20041011021355/
www.cdprojekt.info/forum_post.asp?sid=2084&page=last

[Należy połączyć te dwie części :P]

Dnia 28.11.2006 o 19:57, michu96 napisał:

A po za tym jakie na starym forum były tytuły awansowania??

Wystarczyło popatrzeć na pierwszy post w temacie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=1896
Po lewej "stare" statusy, czyli: Banita, Upadły, Splamiony, Paź, Giermek, Rycerz, Lord, Baron, Hrabia, Książe i Własny tytuł.

Dnia 28.11.2006 o 19:57, michu96 napisał:

Wasizi
I tak się rozglądam, i widzę, że całkiem mało mamy Delegatów.

Tak Ci śpieszno, żeby nas opuszczać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:05, fanfilmu.pl napisał:

> Wasizi
> I tak się rozglądam, i widzę, że całkiem mało mamy Delegatów.
Tak Ci śpieszno, żeby nas opuszczać? :P

Dnia 28.11.2006 o 20:05, fanfilmu.pl napisał:

> Wasizi
> I tak się rozglądam, i widzę, że całkiem mało mamy Delegatów.
Tak Ci śpieszno, żeby nas opuszczać? :P


Jakbym śmiał. Jeżeli awansować to w parach! No to ja złoże propozycję razem z Tobą ;). Możemy zaczynać od zaraz.
A teraz przejdźmy do różnych typów awansu:
Rozróżniamy różny powody awansowania. Ale ja chciałbym poruszyć nowy. Otóż, otwieramy Worda, i bierzemy się za pisanie. W tekście podajemy powód dlaczego to my mamy być przeniesieni na wyższe stanowisko pracy. Podajemy różne powody, mogą być zmyślane, typu: Piętro wyżej są nowsze komputery i lepszy widok na pustynię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

{Na górze wystąpił mały błąd, a teraz ciąg dalszy.} Jeden akapit musimy poświęcić dla Sądu Najwyższego, gdzie musimy podać wszystkie ustawy, za których mocą piszemy tenże dokument, artykuły też wchodzą w rachubę. Ten akapit to tak zwane "podanie prawne", jeżeli będzie on zgodny z Konstytucją. Sąd Najwyższy będzie to sprawdzał. Mamy szansę, że dokument przejdzie dalej, czyli prosto do kogoś, kto będzie czytał resztę. Będzie on stawiał pieczątki dla najlepszych "plików". Autorzy tych podań zostaną nagrodzeni kluczem, dzięki któremu możemy pójść wyżej. Ot, nowy sposób awansu. Jeżeli się nie podobało proszę o przebaczenie, coś mnie naszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:36, michu96 napisał:

Ale Walgierz jak ci się tak szybko udało awansować ??

Nie przejmowałem się nigdy statusem. Awanse były miłe, nie powiem, ale zawracałem sobie tym głowy.
Zakończyłem na przewodniczącym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej skąd wy to macie np. walgierz ma Miód dobry na wszystko :] ''I am a mężczyzn on the run'' / gg: 9221454 / walgierz@o2.pl jak to się ustawia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towarzysz przodownik i jeszcze nie odkrył tych tajnych opcji?
Przy pisaniu posta luknij w dół między obrazki a treści a_A, o_O
To tylko sześć słów i kropka.
Widzisz jakie to proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się