poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 09:24, siepu napisał:

> Noo, będziesz musiał trochę poczekać :) Ja dajmy na to, aby móc avansować z Przodownika
na
> Brygadzistę czekałem dokładnie 21 dni. Według moich obliczeń Brygadzistą zostaniesz 14
grudnia
> :) ( Życzę szybkiego avansu ;))

No, ja na brygadzistę czekam już 2 miesiące, więc to na prawdę różnie bywa, w każdym razie
przyłączam się do życzeń :P


Siepu tobie też życze żebyś została Brygadzistą!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:29, michu96 napisał:

Ale czy moderatorzy nie przesadzają kary są za surowe !! ;( Tego najbardziej nie lubie ! :/


Chodzi o to, aby wyższe statusy było trudno nie tylko zdobyć, ale i utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nurtowało mnie to pytanie od dłuższego czasu: zastanawia mnie czy "system" naliczania punktów za posty jest automatyczny, czy ktoś siedzi cały dzień na forum i czyta wszystkie posty gramowiczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:34, tomas92 napisał:

Nurtowało mnie to pytanie od dłuższego czasu: zastanawia mnie czy "system" naliczania punktów
za posty jest automatyczny, czy ktoś siedzi cały dzień na forum i czyta wszystkie posty gramowiczów?


Automatyczny, ale bardzo skomplikowany i nie nam, zwykłym forumowiczom, go rozgryźć. Liczy się nie tylko liczba postów, ale i ich odległość w czasie, a może i wielkość, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:34, tomas92 napisał:

Nurtowało mnie to pytanie od dłuższego czasu: zastanawia mnie czy "system" naliczania punktów
za posty jest automatyczny, czy ktoś siedzi cały dzień na forum i czyta wszystkie posty gramowiczów?


Heh to akurat wiadomo napewno. System sam nalicza punkty, Twoje rozwiązanie jest prawie nierealne. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:31, Barklu napisał:

Chodzi o to, aby wyższe statusy było trudno nie tylko zdobyć, ale i utrzymać.

Nie zupełnie o to chyba chodzi, bo np. , jak ktoś zostanie sekretarzem [przykładowo wybrałem ten stopień], to już wtedy powinien być wystarczająco doświadczony i obyty z forum, by wiedzieć, co może, a czego nie. I właściwie to nie jest takim problemem utrzymać status, wystarczy pisać mądrze, z sensem, nie spamować oraz nie pisać nie na temat.
Kary nie są za surowe, trzeba umieć pisać tak, by kar uniknąć. Są granice i nich lepiej ich nie przekraczać [emigracja?].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:34, tomas92 napisał:

Nurtowało mnie to pytanie od dłuższego czasu: zastanawia mnie czy "system" naliczania punktów
za posty jest automatyczny, czy ktoś siedzi cały dzień na forum i czyta wszystkie posty gramowiczów?


Według mnie to automatycznie bo gdyby to był gościu to by go nieżle palce bolały !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś policzył to pewnie średnia degradów jest najwyższa w przodowników;D na obywateli i robotników przymyka się oko bo są świeżakami, brygadzista i wyżej jest tak długo na forum, że wie już o co biega i oriętuje się na co może sobie pozwolić;). A taki przodownik ciągle testuje wyrozumiałość moderatorów ;DD
(oczywiście od każdej zasady są wyjątki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,chciałem zajrzeć w moje statystyki zestawienia miesięczne ale pisze mi,że nie można znaleźć serwera.Może coś Vilmar przerabia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:25, michu96 napisał:

Ej czy to jest normalne że wole siedzieć na tym forum niż grać?? :/


Tak, to normalna choroba w tym przypadku. Przez to forum gram znacznie mniej niż mógłbym. A już nie mówię ile zabiera czasu w ciągu całego dnia. Lepiej się nie przynawać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:26, HumanGhost napisał:

> Ej czy to jest normalne że wole siedzieć na tym forum niż grać?? :/

Tak, to normalna choroba w tym przypadku. Przez to forum gram znacznie mniej niż mógłbym. A
już nie mówię ile zabiera czasu w ciągu całego dnia. Lepiej się nie przynawać. ;-)


Nic nie mów ja gram coraz to mniej, za to na forum jestem jak tylko siedzę przed kompem, przy okazji robiąc coś innego. Problem w tym, że to coś innego często spada na dalszy plan, a ja piszę, piszę i jeszcze raz piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:25, michu96 napisał:

Ej czy to jest normalne że wole siedzieć na tym forum niż grać?? :/



Lepiej uważaj bo to nałóg. Kiedyś chcialem zerwać z nim ale przez DevilFischa dalej sie zaciągam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:34, Sephirath napisał:

Zaciągasz i podajesz dalej ;)

To tak jak ja :P Cokolwiek robię na tym kompie mam w rogu gram.pl otwarte :)

Dokładnie! Identycznie jak ja. Pierwszą stroną na którą wchodzę to gram.pl, a jak się nie ładuje (a pare razy się tak stało) to jakoś mi się już nie chce po necie łazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też otwieram gram.pl potem ine stronki,przyciągają mnie również statusy bo myślę sobie:pewnie dzisiaj dostane awas (ciekawe ile mnie zajmie na Brygadzistę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się