poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2006 o 21:31, Ryan Kam napisał:

az sie dziwie ze tyle postow dzis napisąłem 32 a miało byc 15 :D Na delagata zasuwam :D


A pisz nawet 50 byle z sensem i na temat ;) Awans przyjdzie sam prędzej niż się spodziewasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi wrócił z delegacji i myśli, że jest czego gratulowac. Myli się, bo delegackie życie jest świetne ;) E no tak gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:36, gloody napisał:

Phi wrócił z delegacji i myśli, że jest czego gratulowac. Myli się, bo delegackie życie jest
świetne ;) E no tak gratulacje :)


Powiem Ci, że mi też podoba się bycie Delegatem. Te wyjazdy, zwiedzanie wszystkich zakamarków tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 22:10, Wasizi napisał:

Powiem Ci, że mi też podoba się bycie Delegatem. Te wyjazdy, zwiedzanie wszystkich zakamarków
tego świata.

Ale jednak to nie jest to o czym ty zdążyłeś zapomnieć - bycie brygadzistą, bycie szefem... To jest dopiero to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj. Lurynowicz: mam nadzieję, żeś nie odebrał mojego stwierdzenia (o spamie) jako jakąś aluzję do siebie...?! To nie było do nikogo skierowane: ot, takie "radosne" stwierdzenie :) .

PS Właśnie odnotowałem, że taki Furr także się "zprzewodniczył". Buu ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od kilku dni zajrzałem do statystyki zobaczyłem, że właśnie stuknęło mi 1000 postów! Trochę mnie to zaskoczyło , ale to fajnietak nagle zobaczyć taki wysoki wynik ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:53, ko?nik napisał:

Pierwszy raz od kilku dni zajrzałem do statystyki zobaczyłem, że właśnie stuknęło mi 1000 postów!
Trochę mnie to zaskoczyło , ale to fajnietak nagle zobaczyć taki wysoki wynik ;P


Mnie niedawno stukneło równo 2000 postów ale to sie zbytnio dla mnie nie liczy . liczy sie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:53, ko?nik napisał:

Pierwszy raz od kilku dni zajrzałem do statystyki zobaczyłem, że właśnie stuknęło mi 1000 postów!
Trochę mnie to zaskoczyło , ale to fajnietak nagle zobaczyć taki wysoki wynik ;P


Nie pozostaje nic innego jak życzyć Tobie kolejnego tysiąca mądrych, interesujących i ciekawych postów. ;) Ja osiągnięcia tysiaka jestem blisko - bodajże 955 postów.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:47, MonkOfWar napisał:

/.../ PS Właśnie odnotowałem, że taki Furr także się "zprzewodniczył". Buu ;) .

Teraz się smucisz, ale jaka radość będzie, jak już awansujesz! Chyba warto trochę pocierpieć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:56, Cossack777 napisał:

Nie pozostaje nic innego jak życzyć Tobie kolejnego tysiąca mądrych, interesujących i ciekawych
postów. ;) Ja osiągnięcia tysiaka jestem blisko - bodajże 955 postów.
Pozdrawiam.


Dzięki! Postaram się być jak najlepszym forumowiczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 17:30, Outlander-pro napisał:

A jeszcze trochę i HumanGhost będzie miał 10 000 postów i awansuje na "Własny tytuł" :P

Ilość postów jeszcze o niczym nie świadczy :)
Mimo, że lubię Humana i życzę mu jak najlepiej, to jestem przekonany, że to nie on będzie pierwszym własnotytułowcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 17:35, Abi Dalzim napisał:

/.../ Mimo, że lubię Humana i życzę mu jak najlepiej, to jestem przekonany, że to nie on będzie pierwszym
własnotytułowcem :)

Nie Ty jeden... Chyba większość forumowych "hazardzistów" obstawia jedną osobę... Za nią świadczą fakty. On pierwszy został Przewodniczącym, Sekretarzem i zapwne Własnotytułowcem. Chyba nie muszę wymieniać nicka tego jegomościa, wszyscy powinni wiedzieć o kogo chodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 17:40, Bumber napisał:

Nie Ty jeden... Chyba większość forumowych "hazardzistów" obstawia jedną osobę... Za nią świadczą
fakty. On pierwszy został Przewodniczącym, Sekretarzem i zapwne Własnotytułowcem. Chyba nie
muszę wymieniać nicka tego jegomościa, wszyscy powinni wiedzieć o kogo chodzi. ;)

Dużo zależy od aktywności , ale chyba masz rację wytypować tak naprwdę można tylko jednego własno-tytułowaca choć na tym forum już nie jedna była niespodzianka a dodatkowo do tego awansu jest jeszcze bardzo daleko i wiele może się zmienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:49, Deejay napisał:

Heh... Gratuluję wczorajszego awansu... :)

Dzięki, spam został zauważony i nagrodzony. :D
Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tego awansu. Mysłałem, że tak z 5 miesięcy trzeba działać na delegacie. Ale co tam, dali to jest.

el-coyote -----> również dzięki za gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 17:43, spider88 napisał:

Dużo zależy od aktywności , ale chyba masz rację wytypować tak naprwdę można tylko jednego
własno-tytułowaca

Wytpować można wielu. Pewniak jest jeden. :P

Dnia 28.11.2006 o 17:43, spider88 napisał:

choć na tym forum już nie jedna była niespodzianka

I zapewne będzie ich znacznie więcej... :)

Dnia 28.11.2006 o 17:43, spider88 napisał:

a dodatkowo do tego awansu
jest jeszcze bardzo daleko i wiele może się zmienić .

Oczywiście. Jednak pospekulować można, przy okazji kilka postów się nabije... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się