poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Heh....przeszkadza Ci to , że jakiś forumowicz raz na jakiś czas nacieszy się statusem? Np. Modest....jeśli dostałby awans to nie zdziwiłbym się jeśli nawet by to oblał ;P. Ponad pół roku czekania to trochę dużo nie sądzisz? Tak samo jest z innymi przypadkami ( czyt. awanse forumowiczów ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:51, deih napisał:

Heh....przeszkadza Ci to , że jakiś forumowicz raz na jakiś czas nacieszy się statusem? Np.
Modest....jeśli dostałby awans to nie zdziwiłbym się jeśli nawet by to oblał ;P. Ponad pół
roku czekania to trochę dużo nie sądzisz? Tak samo jest z innymi przypadkami ( czyt. awanse
forumowiczów ;) ).

Każdy (chyba) cieszy się z awansu mimo, że powinien (z nie przez wszystkich jest) być traktowany jako dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 15.03.2007 o 16:46, vazon napisał:

A ty naucz się pisać poprawnie przez '' ó ''.

Moja wina że akurat w tamtym momencie przestało mi działać ó i zamiast tego pisało : ?

Dnia 15.03.2007 o 16:46, vazon napisał:

patrYX93>>>nie rób z siebie wielkiego forumowicza, bo jeszcze daleko Ci do tego.
Jak ktoś się chce cieszyć to nie się cieszy nawet jeśli dla Ciebie to nic nie znaczy...

Popieram, myśle że on też się cieszy jak dostaje awans, tylko tego nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2007 o 17:01, grand10pelu napisał:

Każdy (chyba) cieszy się z awansu mimo, że powinien (z nie przez wszystkich jest) być traktowany
jako dodatek.

No i właśnie o to dokładnie mi chodzi. Nawet jeśli sądzi , że statusy są niepotrzebne to gdzieś tam w głębi serca cieszy się jeśli dostanie awans....czasami nawet tak przez niego upragniony ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2007 o 19:00, KrzychW napisał:

Akurat w tamtych tematach nie uczestniczę i chociaż wiadomo jakie są , to nie można ich przekreślać.Punkty
daje dyskusja na każdy temat , nawet najmniej poważny i trzeba się z tym pogodzić.Jedni piszą
o polityce , a inni w historyjce. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Tak tylko powiedz czy taka sytuacja nie jest dziwna: Na forum spotykaja się dwaj Sekretarze jeden bardzo mądry piszący w ciekawych,mądrych i pożytecznych tematach a drugi spamujący w Historyjce i Słownej Zabawie.I co ich różni? Tylko reputacja na jaką sobie zasłużyli,bo status nie zawsze jest odzwierciedleniem prawdy-co nie wszyscy wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2007 o 19:14, Sonic1575 napisał:

Powiedz to systemowi.

Wybacz,ale nie potrafię rozmawiać z systemami :P Jak Ty umiesz to bądz tak miły i mnie naucz ;)

Dnia 14.03.2007 o 19:14, Sonic1575 napisał:

PS. Wątpie żeby cię wysłuchał

Ja też,chociaż może jak byśmy się zbuntowali i wysyłali prośby do moderatorów o zamknięcie tych tematów,to może by coś z tego wyszło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:51, deih napisał:

Np. Modest....jeśli dostałby awans to nie zdziwiłbym się jeśli nawet by to oblał ;P. Ponad pół
roku czekania to trochę dużo nie sądzisz? Tak samo jest z innymi przypadkami ( czyt. awanse
forumowiczów ;) ).


Eee? Wszak każda okazja jest dobra do oblewania :) ale z mojej strony raczej to się odbędzie bez żadnych rewelacji. Bo ja przestałem czekać tutaj na cokolwiek, czas płynie ja i tak mam teraz dużo na głowie. Gdybym był ewentualnie pierwszym WT to po prostu bym się uśmiechnął do siebie i tyle, bardziej czekam na nowe skórki do forum i nowe ciekawe opcje no ale nie wykraczajmy ponad temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale czy znasz lub widziałeś jakiegoś sekretarza który udziela się w zabawach forumowych lub spamuje*? Bo jak tak to prosze o jakiegoś linka z taką treścią ;). Przecież przez ten co najmniej rok nauczyli się dobrze korzystać z tego forum. A co do zabaw to jeśli sprawia im to przyjemność ( a zabawy po to są ) to niech piszą tam te swoje posty .... Zresztą jak już je piszą to z umiarem a nie jak pierwszo-dniowy forumowicz ;).

* Spamować to spamuje każdy ...nawet sekretarz . Czasami jest tego nieświadomy ale jednak tak prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ach... :/ czepiasz się szczegółów ;) No dałem przykład,jak może za niedługo być (czytaj 1-2 lata ^_^ ) Masz rację że najwięcej tam piszą ,,nowi'''' ale i weterani forum chętnie tam zaglądają,tylko pytanie po co? Aż taka fajna zabawa to nie jest,przecież jak ktoś chce się pobawić może kupić sobie samochodzik i pojeździć po podłodze oraz wspomnieć stare dobre czasy :p a nie pisać po 50 postów dziennie w tych tematach.

Dnia 15.03.2007 o 18:26, deih napisał:

* Spamować to spamuje każdy ...nawet sekretarz . Czasami jest tego nieświadomy ale jednak tak
prawda.

Zależy co masz na myśli mówiąc spam?Czy o przeoczenie jakiegoś posta w którym ktoś udzielił nam odpowiedzi,a my nieświadomi tego piszemy dwa posty pod rząd,czy zwykłe zaśmiecanie forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2007 o 18:26, deih napisał:

* Spamować to spamuje każdy ...nawet sekretarz . Czasami jest tego nieświadomy ale jednak tak
prawda.


Nie zgodzę się z tym. Daj mi konkretny przykład spamu powstałego w wyniku "niepowściągliwości" jakiegoś sekretarza (najlepiej KrzysztofaMarka - tutaj nie masz szans :)), a dopiero uwierzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi. Czeka się baardzo długo a kiedy wreszcie się awansuje to nawet jeśli już sekretarzowi lub innemu stażem forumowiczowi nie zależy na awansie to gdzieś tam się jednak będzie cieszył ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2007 o 18:36, Luke Shadow napisał:

Nie zgodzę się z tym. Daj mi konkretny przykład spamu powstałego w wyniku "niepowściągliwości"
jakiegoś sekretarza (najlepiej KrzysztofaMarka - tutaj nie masz szans :)), a dopiero uwierzę.

Ta racja a KrzysztofaMarka może się tego złego nawyku nie znajdzie ale....Spamowanie to też po części pisanie nie na temat co pan KrzysztofMarek zapewne robił , nawet jeśli nie teraz to gdzieś na początku swojej kariery na forum. Można powiedzieć , iż już z tego wydoroślał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:41, deih napisał:

Spamowanie to też
po części pisanie nie na temat co pan KrzysztofMarek zapewne robił , nawet jeśli nie teraz
to gdzieś na początku swojej kariery na forum.


Jeśli dyskusja wymaga pewnego odchylenia od standardowego tematu (ale nawiązując do niego) nie sądzę aby to był spam. A tak na marginesie to w ciągu mojej całej forumowej kariery nie spotkałem się jeszcze z tym, że sekretarz pisze nie na temat.

PS. Nasz obecna rozmowa jest właśnie takim odchyleniem od standardowego tematu. Piszemy o spamie, ale nawiązując do działalności sekretarzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekretarze już dawno wyrośli ze spamu.Ale na pewno kiedyś zdarzyło im się zaspamić.Główną przyczyną tego że sekretarze nie spamujom jest to że są to ludzie dorośli (po dwudziestce) którzy mają już dojrzały rozum itp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:52, Master J napisał:

Sekretarze już dawno wyrośli ze spamu.


Nie sądzę. A przynajmniej nie w odniesieniu do wszystkich. Wspomniany już wyżej KrzysztofMarek (mogę posłużyć się jego autorytetem, prawda? :)) nie wyrósł ze spamu, bo nigdy nie spamował. Żeby zostać sekretarzem trzeba coś sobą reprezentować. Zwykły spamer dostanie degrada i znudzi mu się pisanie na forum. Nie jest tak, że forumowicze pod wpływem rangi, stają się "lepsi", ale wysoką rangę zdobywają jedyni ci, którzy od początku coś sobą reprezentują. Przynajmniej w większości. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bardzo mądzre powiedziane,chocią niektóży nawet po degradzie robią to samo i tylko czekają żeby się zemścić (czyt. najwięcej spamować) ;) .Ale z tego co wiem to większosć Sekretarzy ma co najmniej 18 lat,więc są to już ludzie dojrzali i mądrzy,oraz potrafią isę stosować do regulaminu bo są tu nie od dziś.
PS. Czemu napisałeś w większość ? :) Czy wedlug Ciebie któryś z Sekretarzy spamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2007 o 19:06, boduczek napisał:

Bardzo mądzre powiedziane,chocią niektóży nawet po degradzie robią to samo i tylko czekają
żeby się zemścić (czyt. najwięcej spamować)


Z doświadczenia wiem, że takie osoby kończą z banem na koncie. (np sławny już Pro Evo)

Dnia 15.03.2007 o 19:06, boduczek napisał:

PS. Czemu napisałeś w większość ? :) Czy wedlug Ciebie któryś z Sekretarzy spamuje?


Nie, a dokładniej nie wiem. Niedawno przybyło nam trochę sekretarzy (a należało by jeszcze rzec o przewodniczących, to też wysoka ranga) i kilku z nich tylko lekko kojarzę, więc nie jestem w stanie powiedzieć jak sprawa wygląda w stosunku do nich. "W większości" powiedziałem dla bezpieczeństwa i żeby nikt mi nie zarzucił propagandy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:11, Luke Shadow napisał:

Z doświadczenia wiem, że takie osoby kończą z banem na koncie. (np sławny już Pro Evo)


Ale nie wiesz,że sławny Pro Evo to dzisiejszy przodownik Domon...i jak narazie zachowuje sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:08, pan m. napisał:

To,że ma 18 lat,to nie znaczy,ze mądry:)

Nie,ale w większości wypadków jest.Bo porównaj sobie posty Delegatów (tych z górnej pólki) czy Sekretarzy do tych które piszą nowi userzy (któży w większości są w 10- 15 latkami).
PS.A za co dostałeś degrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się