poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 23:33, Jakub Wędrowycz napisał:

Cóż, może ma jakąś obsesję na punkcie swojej ksywy i wpisuje ją gdzie tylko się da i tak często
jak tylko można :-)

Ja tam przy swojej teorii pozostaje :] Dobra kończmy offtop bo sie przyczepi ktoś zaraz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:19, patrYX93 napisał:

Dziękuje Wiśniowa koleżanko, dobrze myślisz... Ja próbuje jak wszem i wobec wiadomo ustanowić
rekord A-cisa (może nawet go pobić? Chociaż to raczej niemożliwe... po prostu po 90 dniach
na forum mam delegata, następny stopień tak za góra do 150 dni na forum :)


Hehe, plany nadzwyczaj ambitne! Jeśli chcesz pobić rekord A-cisa pamiętaj jednak, że on to zrobił przy małej ilości postów... Czyli ogólnie do rekordu A-cisa bliżej mam ja, bo uległem Ci tylko o jeden dzień a tym samym napisałem 500 postów mniej i tak samo awansowałem na Delegata :P Nie martw się jednak przyjacielu, pomyślałem, że Ty spróbujesz zaatakować Jego rekord w prędkości awansów, a ja w przybliżonej ilości postów, co Ty na to? Wtedy Ty i ja będziemy mieć satysfakcję :D Jednak tej prędkości nie ustanawiaj zbyt dużej, pamiętaj, że mam awansować kilka godzin po Tobie! Wyrobimy się w 150 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż...każdy z nas był kiedyś robotnikiem.Nawet HumanGhost:)Gratulacje bo każdy awans się liczy:)Życzę wytrwania do delegata...może przewodniczącego.W takim razie musisz się pośpieszyć bo zrobią nowe forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 08:49, Master J napisał:

bo zrobią nowe forum:)

No na to chwile poczekamy - nie sądze by chcieli zmieniać to co narazie stworzyli :) więc do przewodniczącego może spokojnie dojść.
Maz''e gratulacje z awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 08:55, Master J napisał:

Można powiedzieć że tak strzeliłem ale słyszałem coś nie
coś od innych userów:)


Przestań siać panikę, nie będzie żadnego nowego forum. Kilka osób pisało tak dla żartu a tu zaraz się rozsieje jakaś panika na całe forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 08:45, Maz'e napisał:

Chłopaki, awansowałem :) Może to dla was nie zbyt dobry status (robotnik) Ale mnie cieszy :)

Pierwsze awanse na robotnika i przodownika są szybkie ;) Potem zaczynają się dopiero schody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:30, Stwór napisał:

Przestań siać panikę, nie będzie żadnego nowego forum. Kilka osób pisało tak dla żartu a tu zaraz się rozsieje
jakaś panika na całe forum:P

Zwykle brzmiało to tak: "Prędzej zrobią nowe forum niż Stwór awansuje na Sekretarza" ;P
A tak serio to nie będzie żadnego nowego forum jeszcze przez baaaardzo długi czas, a więc się nie stresujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:49, Bartek Dudek napisał:

Pierwsze awanse na robotnika i przodownika są szybkie ;)

Degrady na przodownika i robotnika są jeszcze szybsze (patrz. ja).
Potem zaczynają się dopiero schody.
Na Brygadziste długo "pracowałem" na forum.
Teraz nie przywiązuje już takiej uwagi na statusy (aż do ponownego zdobycia brygadzisty) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak ,dlatego trzbe uważać co się pisze i gdzie się pisze. Za 1 głupawy post typu "Temat do zamknięcia" można dostać już degrada. Więc nie radzę tam się dopisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:09, Bartek Dudek napisał:

Chyba tak ,dlatego trzbe uważać co się pisze i gdzie się pisze. Za 1 głupawy post typu "Temat
do zamknięcia" można dostać już degrada. Więc nie radzę tam się dopisywać.


No cóż, jednego degrada dostałem za założenie tematu o Linkin Park, a drugi za "rysunek" mojego brata.
W sumie dwa degrady w tydzień. [oba według mnie niesprawiedliwe].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przeczytaj to co sam masz w sygnaturze...

Ja się z moderacją nie spieram, kwestia tego kto akurat Twoje przewinienie zobaczył, to za co ja dostałem swego czasu ostrzeżenie mogłoby zostać przez kogoś innego odebrane stricte degradowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 08:44, patrYX93 napisał:

Hmm, raczej w 150-90 czyli 60 dni :) 2 miesiące na przewodnictwo, to by była dopiero sztuka :P


Tak, byłaby to nie lada sztuka... Sądzę jednak, że 2 miesiące to za szybko i takiego wyniku nie da się nam osiągnąć... Spróbować można, ale nie zamierzam całą dobę spędzać przy komputerze :D Poza tym, czy nie lepiej pisać i czekać, aż status sam ulegnie zmianie? To by było wygodniejsze i prostsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 08:44, patrYX93 napisał:

Hmm, raczej w 150-90 czyli 60 dni :) 2 miesiące na przewodnictwo, to by była dopiero sztuka

ehh.. obawiam się, że to raczej nie mozliwe... ;) Popatrz w staty własnotytułowców. Delegatem byli ok. 3 miesiecy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się