poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 17:59, deih napisał:

No gratki gratki ;)...Widać , że razem z awansem zmieniłeś i avatara. Niepotrzebnie. Tamten
był o wiele lepszy ;).


Eee tam :P Ten awatar ma się ze mną kojarzyć następnemu pokoleniu, a zresztą niedługo konkurs na najlepszy awatar i go zmienię :)
A tak w sprawie awansu, to aż podniosłem ręce do góry, gdy ujrzałem pod swoim nickiem słowo "Delegat". Przez cały ostatni tydzień jak jakieś wygłodzone zwierzę patrzałem na swój nick, że "cały czas ten brygadzista". Teraz jestem wypełniony jakimś takim stoickim spokojem ;)
Za wszystkie gratulacje z góry dziękuję - nie będę się przecież powtarzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:51, edeń napisał:

Teraz, razem z awansem, czeka mnie przekazanie klątwy przez Magwisienkę. Ale hardy jestem i
się nie boję :P


Gratki, widzę, że opuściłeś mnie w statusie ;)
Teraz czekać na awans, ale on chyba dłuuuuugo jeszcze nie nastąpi, z 50 postami na Delegata pfff ;P
Chyba do wakacji nim nie zostanę, postanowiłem od miesiąca nie pisać dużo przez duże d, nie spamować, nie pisać bez sensu, a statut niech będzie ze mną ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje.Standardowo życzę też wytrwania do WT (bo z tego co się dowiedziałem nie będzie nowego forum).BTW coś ostatnio przybywa nam bardzo dużo delegatów.Ja sobie jeszcze trochę poczekam:)O..dobrze że sobie przypomniałem...Gdzie wybierasz się na delegacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:51, edeń napisał:

Teraz, razem z awansem, czeka mnie przekazanie klątwy przez Magwisienkę. Ale hardy jestem i się nie boję :P


O man! Jak miło! Szczere gratulacje z okazji awansu, życzę Ci szybko zdobytego Przewodniczącego i satysfakcji z postowania. Spodziewałem się, że niedługo skoczysz wyżej w hierarchii, ale nie przypuszczałem, aby to się stało w tym tygodniu... Właśnie wsiadłeś do naszego autobusu, kierującego się na Afganistan. Jeszcze raz wielkie gratki!

mefiperes ===> Taaak, znam to uczucie... Szczere gratulacje również dla Ciebie!

Master J, piotrek-heroes & Bartek Dudek ===> Śpieszcie się chłopcy, nie będziemy czekać z autobusem w nieskończoność :P Niedługo wasza kolej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:51, edeń napisał:

Teraz, razem z awansem, czeka mnie przekazanie klątwy przez Magwisienkę. Ale hardy jestem i
się nie boję :P


Congratulations! Wygrałeś 4 poziom gry gram.pl
Teraz czeka Cię długi, lecz dający dużo satysfakcji poziom 5.
Gratki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę kilku nowych delegatów nam się pojawiło w bardzo krótkim czasie:) I z tego co widzę szykują się kolejni:)
Panowie szczere gratulacje;) i dalszych awansów życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie ale słyszałem od innych userów że na starym forum było około 100 WT (może mniej).Na tym forum do takiego wyniku jeszcze nam "trochę" brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na starym forum było ich około 150 :P. Więc ciut się pomyliłeś...A jak ja się pomyliłem to poprawić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:51, edeń napisał:

Teraz, razem z awansem, czeka mnie przekazanie klątwy przez Magwisienkę. Ale hardy jestem i
się nie boję :P

No, edeń awansował, klątwa została przekazana. Teraz Ty się męcz na delegacie a ja idę na Przewodniczącą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 18:59, Master J napisał:

Nie wiem dokładnie ale słyszałem od innych userów że na starym forum było około 100 WT (może
mniej).Na tym forum do takiego wyniku jeszcze nam "trochę" brakuje:)


Jedynie 95 WT i zrównamy się ze starym forum... Eeeto tylko "kilka" dni.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ja też nie będę tutaj czekał! Tak jak mówiłem postaram się awansować razem z Tobą a jak nie to obawiam się , że skończę tak jak Stwór :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:03, pawlo131 napisał:

Jedynie 95 WT i zrównamy się ze starym forum... Eeeto tylko "kilka" dni.. :D

Zaznaczmy jednak - stare forum odeszło w niepamięć dopiero po ok. 1000 dniach ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:51, edeń napisał:

Teraz, razem z awansem, czeka mnie przekazanie klątwy przez Magwisienkę. Ale hardy jestem i
się nie boję :P

Gratulację,życzę Ci kolejnego awansu. A gdzie się wybierasz na delegację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:53, Deejay napisał:

TYHE nie była modkiem na starym forum, dopiero tutaj :)


Tak myślałem, ale pewien do końca nie byłem. To w takim razie Ziarenko musiała mieć modka na starym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:03, Magwisienka napisał:

Teraz Ty się męcz na delegacie a ja idę na Przewodniczącą :D

Dżentelmeństwo dżentelmeństwem, ale na to Ci nie pozwolę, o nie ;P Ustąp wpierw starszym magwisienko. Nie wypada, by założyciel KDCNA czekał najdłużej. A na klątwy mamy specjalistyczne artefakty ;)
edeń -> congrats. Wychodzi na to, że epoka przodowników i brygadzistów się kończy, teraz delegaci rządzą na forum :D
patrYX93-> Tobie też, bo nie zdążyłem Ci jeszcze pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Ziarenko (a.k.a. Fioletowa Smoczyca :)) miala modka juz na starym forum. Jednak niemoznosc przeprowadzenia pewnych zmian forumowych sprawila, ze odeszla. Nie potrafie jednak powiedziec czy przed mordkiem byla tez zwyklym userem. Ani moja pamiec tak daleko nie siega, ani moja aktywnosc nie byla w poczatkach mojego istnienia na forum zbyt duza :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się