poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 11:26, Deejay napisał:

ehh.. obawiam się, że to raczej nie mozliwe... ;) Popatrz w staty własnotytułowców. Delegatem
byli ok. 3 miesiecy ;]


Dosyć krótko. A ja jużsiedze na brygadziście 2 miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to posiedzę góra tyle czasu na nim :) To wersja optymistyczna, zakładając, że będę pisał codziennie. Póki co nie mam żadnej klątwy, więc przewodniczącym powinienem zostać... już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Dostałem degrada a nikt mnie no tym nie poinformował, dostałem tylko informacje że mam ostrzeżenie ale nie oto pytam.

Czy po degradzie dostaje się awans w ten sam sposub?


Z góry dzienks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:47, piokub napisał:

Mam pytanie:
Dostałem degrada a nikt mnie no tym nie poinformował, dostałem tylko informacje że mam ostrzeżenie
ale nie oto pytam.

Czy po degradzie dostaje się awans w ten sam sposub?


Z góry dzienks.


Zastanów się nad tym co napisałeś. Przecież po degradzie dalej się awansuję, w ten sam sposób, a jak myślałeś, że już nie awansujesz ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:54, patrYX93 napisał:

No, to posiedzę góra tyle czasu na nim :) To wersja optymistyczna, zakładając, że będę pisał codziennie. Póki co
nie mam żadnej klątwy, więc przewodniczącym powinienem zostać... już niedługo :)


Najważniejsze, że masz ambicję to zrobić :D Za trzy miesiące powinniśmy być już Przewodniczącymi... To dostateczna ilość czasu - zdaję sobie sprawę, że to drugie tyle naszego pobytu na gram.pl :) Twoja wersja jest aż nadto optymistyczna, ale nie ma co się zastanawiać - trzeba spróbować. Mam nadzieję, że po drodze nie złapiemy jakiejś klątwy... Zawsze może ona przejść ze Stwora na nas... :P Trzy miesiące... - już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:50, igorinho napisał:

Mam nadzieję, że po drodze nie złapiemy jakiejś klątwy... Zawsze może ona przejść ze Stwora
na nas... :P Trzy miesiące... - już niedługo :)


Zabawa zaczyna się dopiero po klątwie;) Ale w waszym celu życzę szczerze powodzenia jak wam się uda będę gratulować:) kto wie.. Może i mnie prześcigniecie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:50, igorinho napisał:

Najważniejsze, że masz ambicję to zrobić :D Za trzy miesiące powinniśmy być już Przewodniczącymi...
To dostateczna ilość czasu - zdaję sobie sprawę, że to drugie tyle naszego pobytu na gram.pl
:) Twoja wersja jest aż nadto optymistyczna, ale nie ma co się zastanawiać - trzeba spróbować.
Mam nadzieję, że po drodze nie złapiemy jakiejś klątwy... Zawsze może ona przejść ze Stwora
na nas... :P Trzy miesiące... - już niedługo :)

Ty nie bądź taki pewien tych trzech miesięcy. Ja na delegacji jestem od 24.11.06 i jakoś się na awansik nie zanosi, a przecież już ponad 5 miesięcy minęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:56, Magwisienka napisał:

Ty nie bądź taki pewien tych trzech miesięcy. Ja na delegacji jestem od 24.11.06 i jakoś się
na awansik nie zanosi, a przecież już ponad 5 miesięcy minęło ;)


Poczekaj jeszcze z miesiąc a awans sam przyjdzie. :)

Igorinho ---> Uważaj na klątwę.

Stwór ---> Wtedy to nie jest zabawa tylko piekło :)

Wy też tam pójdziecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:28, Carl92 napisał:

Już pół roku siedzę na Delegatce a Przewodniczący nie przychodzi:) Bo Delegat mi się już znudził:P

A delegat siedzie ,bo system się popsuł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 12:56, Magwisienka napisał:

Ty nie bądź taki pewien tych trzech miesięcy. Ja na delegacji jestem od 24.11.06 i jakoś się
na awansik nie zanosi, a przecież już ponad 5 miesięcy minęło ;)


Stwór cię dorwał :) Dostałaś "pocałunek" i klątwa przekazana... albo pomnożona. Mówiłem przecież xD
Tak na serio, to musisz częściej bywać na forum, mniej na IRCu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:56, Magwisienka napisał:

Ty nie bądź taki pewien tych trzech miesięcy. Ja na delegacji jestem od 24.11.06 i jakoś się na awansik nie
zanosi, a przecież już ponad 5 miesięcy minęło ;)


Nie bój się Magwisienko, razem z partYX93 mamy tajną broń... :D Nie wyjawimy naszej tajemnicy przynajmniej przez jakiś czas - chociaż sekret ten jest znany praktycznie każdemu... Jestem w 100% pewien, że awansujemy ok. trzeciego miesiąca od osiągnięcia Delegata... Złota zasada - regularność w pisaniu postów ;) Mam nadzieję, że już niedługo awansujesz, bo już mam chęć złożyć Ci gratulacje :D

Stwór ===> Czekanie na Sekretarza i rwanie włosów z głowy, to dla Ciebie zabawa? :P

Bartek Dudek ===> Uważam, uważam... Nakładam specjalne kombinezony ochronne i zaglądam za każde drzewo - patrzę czy tam się Stwór nie czai...

patrYX93 ===> Taaak, Stwór nie zna litości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:47, patrYX93 napisał:

Stwór cię dorwał :) Dostałaś "pocałunek" i klątwa przekazana... albo pomnożona. Mówiłem przecież xD


Trzeba teraz Magwisienkę dać do kwarantanny, żeby nie pozaraziła innych forumowiczów... może tylko Sephiratha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwór- tuż za rogiem :)
Nie będę mówił, że nawiązuje do jakiejś reklamy, bo wszyscy to dobrze wiedzą.

@Igorinho
Ja tam nie mam żadnej tajnej broni, jedyne w co mnie obdarzyli widnieje na awatarze (szpony i kapelusz :P)
A twarz?No więc... igorinho ty masz nie lepszą xD

Ja z igorinho jestem pewien awansu, pewnie jak zawsze będzie, ja awansuje pierwszy, a kolega ufolud zaraz po mnie :D
W ten sposób zdobędę WT szybciej niż Stwór sekretarza :) Oto nasz tajny plan, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:07, edeń napisał:

Trzeba teraz Magwisienkę dać do kwarantanny, żeby nie pozaraziła innych forumowiczów... może
tylko Sephiratha :P

Ej, ej, ja Ci sam kwarantannę! :D Patrzcie, co się porobiło. Człowiek ma kłopoty z awansem a już go do izolatki chcą wrzucić. Teraz mi, edeń, podpadłeś, jak już będziesz na delegacji to Ciebie też zarażę, a co! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:13, Magwisienka napisał:

Ej, ej, ja Ci sam kwarantannę! :D Patrzcie, co się porobiło. Człowiek ma kłopoty z awansem
a już go do izolatki chcą wrzucić. Teraz mi, edeń, podpadłeś, jak już będziesz na delegacji
to Ciebie też zarażę, a co! :P


Nie zarazisz mnie, bo sam specjalnie nie będę pisał, żeby Tobie zrobić na złość. A jak! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:09, patrYX93 napisał:

Ja tam nie mam żadnej tajnej broni, jedyne w co mnie obdarzyli widnieje na awatarze (szpony i kapelusz :P)
A twarz?No więc... igorinho ty masz nie lepszą xD


W końcu przybyłem z kosmosu, co nie? Szpony i kapelusz to dostateczna tajna broń...

Dnia 28.04.2007 o 14:09, patrYX93 napisał:

Ja z igorinho jestem pewien awansu, pewnie jak zawsze będzie, ja awansuje pierwszy, a kolega ufolud zaraz po
mnie :D W ten sposób zdobędę WT szybciej niż Stwór sekretarza :) Oto nasz tajny plan, prawda?


O nie mój przyjacielu, nie jak zawsze - kto awansował szybciej na przodownika :P ? Mogę awansować zaraz po Tobie, byle stało się to szybko! Taaak, musimy pojechać skrótem, bo na głównej drodze czeka Stwór z puszką Pandory... Cieszmy się, bo tym skrótem jest autostrada Delegat - Przewodniczący...

Magwisienka ===> Nie żałuj sobie!

edeń ===> Oczywiście żartuję :P

qrczak90 ===> Gratulacje z okazji awansu na Brygadzistę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:24, edeń napisał:

Nie zarazisz mnie, bo sam specjalnie nie będę pisał, żeby Tobie zrobić na złość. A jak! :P

A proszę bardzo, nie pisz :P Przynajmniej nie wyczerpię moich zapasów many. To nawet dobrze bo w warzywniaku się eliksiry skończyły. Swoją drogą, skoro w warzywniaku mają eliksiry to może w jakimś markecie będzie antidotum na klątwę Stworka? Muszę poszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się