poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 14:11, Word up napisał:

Nie wpływa na avans:P, ale na następny degrad jak najbardziej.

O tym już się przekonałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 13:55, kolektor napisał:

Ja niedawno awansowałem na Przodownika po degradzie do Robotnika. Mam pytanie. Czy ostrzeżenie
które niedawno dostałem wpływa na te punkty dotyczące awansu ???


Nie wpływa w najmniejszym stopniu na awans, bo punkty są zliczane przez system a ostrzeżenia są dla informacji moderatorów, że danego użytkownika muszą mieć na uwadze. Mając ostrzeżenie na koncie łatwiej Ci będzie załapać kolejnego degrada. W momencie gdy przeskrobiesz coś po raz kolejny, moderatorzy zamiast dać Ci ostrzeżenie wlepią degrada. Wszystko zawsze zależy od sytuacji. Nie mniej jednak, mając ostrzeżenie na koncie nie będzie taiej sytuacji, że z tego powodu awansujesz wolniej lub wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moderatorzy mają gdzieś zapisane ostrzeżenia ? Tzn. czy gdybym dostał nastęone np. za pół roku to ma gdzie sprawdzić (postów mu się chyba nie będzie chciało przeglądać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 11:56, boduczek napisał:


> Musisz z nimi pogadać albo dasz mi pół litra...coca coli oczywiście i ja za wami mogę
się wstawić
> ;P
Hehe, Ty to masz zawsze dobry tekst :P To patrz, Ty się za nami wstawisz a ja im kupie nawet
po 1 litrze Coca Coli :D


Skoro kupisz zamiast pół litra aż litr coli to znaczy, że ja się składać nie muszę? Poza tym mieszkam na pewno dalej od ciebie, koszty przesyłki więcej by kosztowały. Ty już kupisz:)
PS: To będzie zaszczyt być w tak pożądnej sekcie:) Ostatni z nas, który zostanie przewodniczącym, rzuci klątwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 14:17, kolektor napisał:

A moderatorzy mają gdzieś zapisane ostrzeżenia ? Tzn. czy gdybym dostał nastęone np. za pół roku to ma gdzie sprawdzić


Wszystko jest odnotowywane w specjalnej kartotece ;)
Także po bardzo długim czasie z łatwością możemy szybko sprawdzić czy ktoś na koncie miał już degrady bądź ostrzeżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że muszę uważać ;)
To że degrady możecie spr. to wiem (statystyki.gram.pl) ale ostrzeżeń tam nie ma i chciałem się upewnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:10, Maestro1992 napisał:

Jaaaaaaa ale suer nareszcie dołączyłemdo grona delegatów :):):) Jak długo na to czekałem ^^
Jestem wniebowziety xD :):)


Kurka kolejny:) Mnożycie się jak króliki;) Gratulacje!:) No i ciekawe jak wam wszystkim pójdzie awans na przewodniczącego, czy też razem? Czy jednak rozdzieli was troche czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 15:12, Stwór napisał:

Kurka kolejny:) Mnożycie się jak króliki;) Gratulacje!:) No i ciekawe jak wam wszystkim pójdzie
awans na przewodniczącego, czy też razem? Czy jednak rozdzieli was troche czas:)


Jak dobrze pamiętam to wczoraj awanoswał M-Pac. Myslę, że szanowny kolega awansuje szybciej ode mnie :) gdyż ja powiedzmy pisze mało postów :P I faktycznie Delegatów jest coraz więcej :D A awansowałem w moim ulubionym temacie ;) A i dzieki za gratki :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:12, Stwór napisał:

Kurka kolejny:) Mnożycie się jak króliki;) Gratulacje!:) No i ciekawe jak wam wszystkim pójdzie
awans na przewodniczącego, czy też razem? Czy jednak rozdzieli was troche czas:)

Mnie napewno rozdzieli bo coraz mniej się udzielam, nawet w ''Nocnych...'' A inne tematy za dnia to już odpadają. Kończy mi się 1 rok studiów, trzeba nadrabiać noi zaczynam zaraz pracę. Im mniej czasu tym rzadziej będę na forum
= mniej postów tzn. późniejszy awans ;P
Ale cóż trzeba żyć dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 15:25, vazon napisał:

Ale cóż trzeba żyć dalej...


Głupoty gadasz:P Zobaczysz, że i tak codziennie przesiedzisz zapewne chociażby pół godzinki na forum. Przynajmniej ja tak mam. Muszę chociaż trzy posty dziennie napisać:)
To forum uzależnia i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:43, mroczny mrok napisał:

Głupoty gadasz:P Zobaczysz, że i tak codziennie przesiedzisz zapewne chociażby pół godzinki
na forum. Przynajmniej ja tak mam. Muszę chociaż trzy posty dziennie napisać:)
To forum uzależnia i to bardzo.

Na forum jestem codziennie ale nie zawsze zostawię posta bo nie chce też zaśmiecać forum. Będąc w Polsce nie napisałem ani jednego przez dwa tygodnie ;P Piszę kiedy muszę i mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:12, Stwór napisał:

Kurka kolejny:) Mnożycie się jak króliki;) Gratulacje!:) No i ciekawe jak wam wszystkim pójdzie
awans na przewodniczącego, czy też razem? Czy jednak rozdzieli was troche czas:)


Już prędzej Ty awansujesz na sekretarza, nim my prawie równocześnie awansujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:57, edeń napisał:

Już prędzej Ty awansujesz na sekretarza, nim my prawie równocześnie awansujemy :)


A wiesz ze mną nigdy nic nie wiadomo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A temat już dawno przebił Słowną Zabawę... ;D
Ciekawie to wygląda. 3 osoby założą dla żartów jeden Klub i już po jakimś czasie [wystarczy odrobina reklamy :P] pojawiają się koncepcje stworzenia kolejnych, dla pozostałych rang ;) Już się zaraz jakiś nowy front na gramie zrobi i będzie. A jak już chcecie zakładać, to proponuję, by człon "xCNA" [x-ranga] pozostał taki sam, ale pierwsze słowo było inne, np. Stowarzyszenie, Bractwo, Federacja, etc.
A jak do tego dodać te klątwy [choć rzeczywiście ta jedna, prawdziwa należy do Buda, ale się rozprzestrzenia i mutuje], to dopiero jest ciekawie.
A w czołówce okrągło się nam zrobiło - 5 WT, 12 Sekretarzy, 80 Przewodniczących oraz 260 Delegatów. Łał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 11:56, boduczek napisał:

Hehe, Ty to masz zawsze dobry tekst :P

No ba ;P Nieskromnie powiem, że ja to wiem :D

Dnia 29.04.2007 o 11:56, boduczek napisał:

To patrz, Ty się za nami wstawisz a ja im kupie nawet po 1 litrze Coca Coli :D

Ale oczywiście wiesz, że "nie samym pół litra człowiek żyje, ale też czymś na zagrychę"...w jakiejś książce coś takiego przeczytałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się