poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

/.../

Ten temat ma luźniejszy charakter i degrady za spam na tych stronach można policzyć na palcach jednej reki pewnie.
Jeśli rozmowa jest chociaż luźno związana ze statusami przeważnie nie wyciągamy konsekwencji (np jakieś rozmowy o kdcna, czy o delegacjach- nikomu to niepotrzebne, ale nie jest karane). Gorzej sie robi, jak już ktos wybitnie zboczy z tematu i offtop ciągnie sie przez kilka postów- np tamte teksty o drugim koncie Zgłębiczarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 11:30, Sługa Galleana napisał:

Wczoraj właśnie awansowałem na Robotnika wiem że nie ma się czym podniecać ale zawsze to coś.

Gratki :) Na długiej drodze do WT życzę mądrego pisania i niespamowania, i dobrego życia z moderatorami :P Stopień pod nickiem nie jest najważniejszy, ale jest jakąś motywacją.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 11:48, Jane95 napisał:

Jak to? Twoja wina? Ale go wrobiłeś.


Nie za bardzo rozumiem co masz na myśli? Że niby kogo wrobiłem? Przeczytaj jeszcze raz mojego posta, a napewno zrozumiesz o co mi chodziło ;p
A propos statusów, aż coś mnie ściska jak sobie pomyślę że mam Przodownika ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 11:30, Sługa Galleana napisał:

Wczoraj właśnie awansowałem na Robotnika wiem że nie ma się czym podniecać ale zawsze to coś.

Dsotałeś bana na poprzednie konto, mam nadzieję, że teraz zmądrzejesz i nie będziesz zaśmiecał forum. Byłoby wręcz idealnie gdybyś porzucił takie tematy jak historyjka, bo [nie ma co ukrywać] nabijasz punkty w tego typu wątkach głównie... To nie jest powód do chwały, ale na takim etapie można jeszcze spokojnie takie praktyki porzucić, nie jest za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2007 o 11:45, Budo napisał:

Ten temat ma luźniejszy charakter i degrady za spam na tych stronach można policzyć na palcach
jednej reki pewnie.

No tak za często nie ma tutaj magicznego słowa ''''degrad'''' ;)

Dnia 25.05.2007 o 11:45, Budo napisał:

Jeśli rozmowa jest chociaż luźno związana ze statusami przeważnie nie wyciągamy konsekwencji
(np jakieś rozmowy o kdcna, czy o delegacjach- nikomu to niepotrzebne, ale nie jest karane).

Dobrze skoro są niepotrzebne to po co jest forum? Przecież taka rozmowa to najczęsciej zwykła rozmowa bez używanie brzydkich słów,kłutni. Gdyby w każdym temacie były tak surowe zasady ( za jedego posta niezgodnego z tematem -degrad, ban, to sens istnienia forum by zanikł. W tym temacie rzeczywiście można prowadzić bardziej luźną gadkę, choć i w innych można ;)

Dnia 25.05.2007 o 11:45, Budo napisał:

Gorzej sie robi, jak już ktos wybitnie zboczy z tematu i offtop ciągnie sie przez kilka postów-
np tamte teksty o drugim koncie Zgłębiczarta.

Faktycznie, jest to offtop i powinno się mu jakoś zaradzić. Gdyby moderatorzy widząc iż ktoś spamuje od kilku postów napisali że jeżeli dana osoba nie skończy spamować źle się to dla niej skończy może by przestała,a modek nie musiał by karać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 07:06, Magwisienka napisał:

Spokojnie, Stworek niedługo zacznie marudzić o Własny Tytuł :D
Ale Ty już jesteś przecież długo Przewodniczącym, też możesz zacząć narzekać na powolny awans
:P


Myślisz, że stworek będzie narzekał?? ;]
A co do mnie to chyba czas zacząć ale widzę, że mnie w tym popierasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 07:06, Magwisienka napisał:

Ale Ty już jesteś przecież długo Przewodniczącym, też możesz zacząć narzekać na powolny awans
:P


Przewodniczący -> Sekretarz trwa minimum 5,5 miecha. Więc wdowiakm jeszcze nie ma podstaw do narzekania na zbyt wolny awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 12:31, Mistic napisał:

Przewodniczący -> Sekretarz trwa minimum 5,5 miecha. Więc wdowiakm jeszcze nie ma podstaw
do narzekania na zbyt wolny awans.

Ale ja nawet narzekać nie zacząłem ;) na razie jest dobrze jak jest ;))
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja nie potrafię zroumiec niktórych ludzi... Dawno nie widziałem tak dziwnych tematów ;/
Jednak moderator ma ciężko pracę ;(
wdowiakm
Niedawno awansowałeś a Ty już narzekasz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 12:54, boduczek napisał:

Nie no, ja nie potrafię zroumiec niktórych ludzi... Dawno nie widziałem tak dziwnych tematów
;/
Jednak moderator ma ciężko pracę ;(


No niestety taka już dola moderatora, ale dobrze pracują ;)

Dnia 25.05.2007 o 12:54, boduczek napisał:

wdowiakm
Niedawno awansowałeś a Ty już narzekasz ;P


ktoś musi Stwora zastąpić ;)) A tak poważnie to nie narzekam jeszcze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów na forum trafił się człowiek, który ma problemy ze swoją osobowością, moze niedojrzały emocjonalnie, a może chciał żeby go zauważono:P Trzy kłódki, trzy totalnie durne tematy. Ciekawi mnie, i powiem szczerze że bardzo, co oni chcą przez to osiągnąć. Chyba, że jakić nieszczęśliwy gramowicz próbował się wyżyć i odreagować degrada.... smutne i załosne. Coć z treści założonych tematów można coś wywnioskować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 12:54, boduczek napisał:

Nie no, ja nie potrafię zroumiec niktórych ludzi... Dawno nie widziałem tak dziwnych tematów
;/


Szkoda, że są ludzie którzy dopisują się do takich "dziwnych" tematów skoro wiadomo, że i tak zostaną zamknięte.

Gdzie te stare mordki, które potrafiły przy zamykaniu topicu wlepić po żółtej kartce każdemu wpisującemu się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2007 o 12:58, wdowiakm napisał:

No niestety taka już dola moderatora, ale dobrze pracują ;)

Masz rację, tylko szkoda mi takich ludzi, nasiłe robią z siebie dziwnych ludzi.

Dnia 25.05.2007 o 12:58, wdowiakm napisał:

ktoś musi Stwora zastąpić ;)) A tak poważnie to nie narzekam jeszcze ;P

Hmm... no ja jestem już Delegatem od 3 miesięcy i trzech dni :) a Ty jesteś Przewodniczącym od 4 miesiecy (równo ;D ) więc Ty masz większe prawo do narzekania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 13:00, Mistic napisał:

Gdzie te stare mordki, które potrafiły przy zamykaniu topicu wlepić po żółtej kartce każdemu
wpisującemu się ;/


Nowe modki są za szybkie, nikt sie nie wpisał przed modem w tych wątkach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 13:03, Budo napisał:

> Gdzie te stare mordki, które potrafiły przy zamykaniu topicu wlepić po żółtej kartce każdemu
> wpisującemu się ;/
Nowe modki są za szybkie, nikt sie nie wpisał przed modem w tych wątkach ;P

Czytałem te tematy, kłódki nie było, tylko po co się wpisywać, skoro Mod myśłi albo napisze z dużym prawdopodobieństwem co ja ( nie licząc tego, co sam tylko może napisać :)), w pseudomoderatorkę nie ma sensu się bawić. Fakt faktem, kłódeczka szybko się pojawiła, Modki są czujne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 13:02, boduczek napisał:

Hmm... no ja jestem już Delegatem od 3 miesięcy i trzech dni :) a Ty jesteś Przewodniczącym
od 4 miesiecy (równo ;D ) więc Ty masz większe prawo do narzekania :P

Wiesz, że nawet nie zauważyłem, że mijają dzisiaj już cztery miesiące od awansu ;)
Dzięki, że dajesz mi takie prawo ale nie skorzystam, pomarudzę sobie za miesiąc lub dwa wtedy będzie efektowniej ;)) A na razie to na awans nie czekam bo wiem, że do awansu mam daleko ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 08:14, boduczek napisał:

Tak, dla niektórych. Ale to ich sprawa że ich inteligencja wystarcza tylko na takie spamerskie, do niczgo nie
dąrzące tematy a nie na coś więcej. Co do bawienia się w SZ, to nie ma szans, żeby awansować do WT bo
po pierwsze trzeba na to przynajmniej 1,5 roku i po paru miesiącach intensywnego spamowania było by
to poprostu nudne.


Nie ma szans? Sam sobie zaprzeczyłeś :) Jest to jak najbardziej możliwe i realne do wykonania wystarczy tylko chcieć ;)

Dnia 25.05.2007 o 08:14, boduczek napisał:

Nie za bardzo rozumię co przez to chcesz powiedzieć :D


Mniejsza z tym...

Dnia 25.05.2007 o 08:14, boduczek napisał:

Faktycznie, ale dlaczego moderator miałby zamknąć taki temat? Założe się że część ludzi odpowiada tak tylko
ze swojej wiedzy a nie z ''''geniuszu'''' Wikipedii.


W co Ty wierzysz... Najlepsze jest to, że zadający także zadają pytania np: z Wikipedii. Najbardziej mnie rozśmieszyło pytanie i odpowiedź w takim jednym Quizie: Ile wynosi spłaszczenie ziemi? A odpowiedź brzmiała: Chyba 0,003352861?. Dość szeroki zakres wiedzy...

Dnia 25.05.2007 o 08:14, boduczek napisał:

Nie, to Ty mnie źle zrozumiałeś ;) Chodziło mi dokłądnie o to samo, że jego posty prawie nigdy nie można
nazwać spamem, zawsze w sobie coś zawierają a nie są tylko postem na odczep się.


Cieszę się, że to sobie wyjaśniliśmy.

Dnia 25.05.2007 o 08:14, boduczek napisał:

Hmmm... i tu się z Tobą nie zgodzę. Bardzo łatwo jest rozróżnić przyjemną wymianę zdań od wzajemnego
oskarżania sie o coś. To powiedz o co zostałeś oskarżony? Czy gdybyś zostawił to bez odpowiedzi spadła
by Ci korona z głowy ? ;)


Zostałem oskarżony o pisanie, co mi ślina na język przyniesie i spamowanie gdzie się da... Ciekaw jestem jakbyś Ty zareagował na takie bzdury... A wymiana zdań nie zawsze musi być przyjemna, ważne aby była kulturalna. Jeśli mi ktoś odpisuje to ja robię to samo, to naturalne - tak tworzy się rozmowa.

Dnia 25.05.2007 o 08:14, boduczek napisał:

No nie, to Ty źle mnie rozumiesz. Przecież doskonale wiem o co Ci chodziło, tyle że postanowiłem się nie
wypowiadać na ten temat, rozumiesz ?


Ja Cię nie rozumiem, Ty mnie nie rozumiesz, dlatego pewne rzeczy trzeba sobie wyjaśnić ;)

Dnia 25.05.2007 o 08:14, boduczek napisał:

Ale powiedz dlaczego byś mnie wymienił? Dlatego iż tam pisałe? Czy dlatego że Ty tam nie pisałeś?


Przeczytaj dokładnie moją wypowiedź. Wymieniłbym Ciebie jako tego fajnego użytkownika, z którym można porozmawiać na każdy temat :)

Dnia 25.05.2007 o 08:14, boduczek napisał:

Według Ciebie może to być każdy, ale prawdziwych potępionych to nie Ty wybierzesz ;)


Prawdziwych potępionych? Co masz na myśli? Potępionym jest dla każdego kto inny.

Dnia 25.05.2007 o 08:14, boduczek napisał:

Dobitne jest tylko słowo moderatora ;) Nasz mogą mieć tylko większy lub mniejszy sens :)


Słowo moderatora powiadasz? Słowo każdego mieszkającego w tym pięknym, demokratycznym kraju, może być dobitne...

Dnia 25.05.2007 o 08:14, boduczek napisał:

Tak, a czym to grozi :P ?


Hmm... Raczej na pewno nie awansem +1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2007 o 13:13, wdowiakm napisał:

Wiesz, że nawet nie zauważyłem, że mijają dzisiaj już cztery miesiące od awansu ;)

Hehe, to coś Ci uświadomiłem :)

Dnia 25.05.2007 o 13:13, wdowiakm napisał:

Dzięki, że dajesz mi takie prawo ale nie skorzystam, pomarudzę sobie za miesiąc lub dwa wtedy
będzie efektowniej ;)) A na razie to na awans nie czekam bo wiem, że do awansu mam daleko ;))

Daleko? Do awansu zawsze jest daleko ;P Ale za 2 miesiące możesz obudzić się Sekretarzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 14:54, boduczek napisał:

Hehe, to coś Ci uświadomiłem :)


Widzisz do czegoś sie przydałeś ;))))

Dnia 25.05.2007 o 14:54, boduczek napisał:

Daleko? Do awansu zawsze jest daleko ;P Ale za 2 miesiące możesz obudzić się Sekretarzem :D


Zgadzam się z tym, że do awansu jest daleko ale co to by było gdybyśmy awansowali szybko?? ;)
Jeśli by tak było, że za dwa miesiące bym awansował na Sekretarza to kto by marudził?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się