poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ha ha ha . Degradzika załapiesz :P Nie znam sie na żartach. Ale serio już mi delegat tak się znudził , że już nie mogę na niego patrzeć. Trzeba trochę świeżości wprowadzić :) A co robi KDCNA , pociesza innych ?

Ponury Żniwiarz - Prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 18:18, olki77 napisał:

Ha ha ha . Degradzika załapiesz :P Nie znam sie na żartach. Ale serio już mi delegat tak się
znudził , że już nie mogę na niego patrzeć. Trzeba trochę świeżości wprowadzić :)

No to mówię, degrad będzie idealnym rozwiązaniem :D Najlepiej o kilka stopni, wtedy będziesz w miarę szybko awansował :P

Dnia 24.05.2007 o 18:18, olki77 napisał:

A co robi
KDCNA , pociesza innych ?

Yyy, sama nazwa o tym mówi, w KDCNA czeka się na awans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 16:41, buraczek18 napisał:

Ja się wypowiadam w słownej zabawie dlatego że inne tematy mnie poprostu często nie interesują
pozatym piszę tylko przemyślane posty i nie powtarzam się.

Tak, naprawdę to są tak przemyślane posty, że szczęka opada........
Słowna Zabawa jest naprawdę tak interesująca, tak ciekawa, że..... No po prostu brak słów na inteligentną dyskusję w tym temacie, długość postów itd. Po prostu powala......

Dnia 24.05.2007 o 16:41, buraczek18 napisał:

Jak można napisać ponad półtora
tysiąca postów w zaledwie sto dni to ja nawet jak bym spamował to bym rady nie dał.

Tutaj wysiadłem.....

Dnia 24.05.2007 o 16:41, buraczek18 napisał:


w odróżnieniu od ciebie jestem przyzwoity i nie grzebie nikomu w historii.Pozatym nie tylko
tobie to zarzucam bo są tacy co napisali więcej niż ty.


Ale to Ty nie wiesz, że za grzebanie w statystykach to do więzienia można iść?! ;p

Dnia 24.05.2007 o 16:41, buraczek18 napisał:

>Nigdy nie dodałem wpisu, który zawierał treść opartą na zasadzie "co mi ślina na język
przyniosła"
Tego nie zarzucam bo nie wiem ale inni użytkownicy piszą posty typu "cześć" i na tym kończą.


A Słowna Zabawa Ci w tym pomogła.... A zresztą na forum nie na nosisz tego co Ci ślina na język przyniosła, ( fuj!) tylko to co Ci palce na klawiaturę naniosły.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 18:38, Graszczur napisał:

Wiadomo już, za co Word Up dostał potrójnego degrada? :)

Nie, nie wiadomo. Te 8359583 linków z podanym degradem przecież nie wystarczy :P Potrzeba solidniejszych dowodów...
Bajuj- Gratuluje i życze szybkiego WT ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 18:43, Graszczur napisał:

Trzeba by chyba osobiście spytać Olamagato :)

Nie rozśmieszaj mnie. Będzie udawał że cie ignoruje żeby sie nie zbłaźnić ;) imo swoim żałosnym przedstawianiem i tak sie juz zbłaźnił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 24.05.2007 o 18:22, legenda27 napisał:

Tak, naprawdę to są tak przemyślane posty, że szczęka opada........
Słowna Zabawa jest naprawdę tak interesująca, tak ciekawa, że..... No po prostu brak słów na
inteligentną dyskusję w tym temacie, długość postów itd. Po prostu powala......

Pozwól że przytoczę przykład "antropomorfizacja czy animizacja" jeżeli dla ciebie jest to nieinteligentna dyskusja to wytłumacz te pojęcia nie używając googli:) ja umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tam nie masz tłumaczyć tych pojęć, tylko wybrać jedno z dwóch słów. A z tego co zauważyłem, to niektórzy ,,uzasadniają" swój wybór stwierdzeniem ,,Bo tak!" albo ,,Bo lepiej brzmi/ma więcej liter". Gdzie tam widać inteligentną dyskusję, albo jakiekolwiek ślady myślenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowna Zabawa nice ;P Spamerski śmietnik, dla niewyżytych przedszkolaków praktykujących trolling ;P Jak znajdziesz w tym temacie chociaż jednego posta którego nie potrafiłby napisac pięciolatek- daj mi znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 18:07, igorinho napisał:

Tak, Słowna Zabawa jest naprawdę interesująca...

Może Ty patrzysz na to inaczej, ale jest wielu ludzi dla których jest to dobra zabawa. Co prawda teraz ni widze nic interesującego w tym temacie to kiedyś tam pisałem. Co do ilości postów,to powiedz co sądzisz o Nulince (Przewodniczący, a raczej Przewodnicząca ;) ) kóra napisała tam ponad 1 tyś postów? A dorobiła się jakiego statusu. Tak więc pisanie w tych tematach nie jest całkiem złe. Może on też zrozumie że czasami jest to spam ;)

Dnia 24.05.2007 o 18:07, igorinho napisał:

W takim temacie pisanie przemyślanych postów, to wyczyn godny Orderu Orła Białego...

W takim razie połowa forum dostała by go bez problemu :P >

Dnia 24.05.2007 o 18:07, igorinho napisał:

Zaglądasz tu tylko kilka razy na dzień, więc nie miej do nikogo pretensji. Niecałe półtora
tysiąca postów w 120 dni to nie jest wielki rekord, można powiedzieć nawet, że jest to wynik
bliski przeciętnej... Jak wiadomo w przeszłości pisało się więcej, ale teraz wypowiadam się
tylko kilka razy w ciągu dnia. Quizy to już przeszłość i za kilka miesięcy znikną z moich statystyk
raz na zawsze. Pamiętaj, że pisanie wielu postów, wcale nie musi oznaczać spamu - spójrz na
KrzysztofaMarka, który ma ponad 10000, a któremu pisania nie na temat nie zarzucisz...

Hmmm.... wiesz nie wiem co według Ciebie jest przeciętną ale niech będzie, tylko po co pisać więcej niż 4 posty skoro i tak szybciej nie awansujemy? Niekórzy tego nie rozumieją i myślą że mając w połowie miesiąca ponad tysiąc postów super szybko awansują. Quizy nie są czymś złym bo zazwyczaj musisz się wykazać wiedzą na dany temat, więc nie można tego nazywać spamem. Co do KrzysztofaMarka, jak zapewne zauważyłeś jest to osoba będąca od początku na tym forum, znająca zasady tu panujące. A co do ilości jego postów? Są lepsi pod tym względem (HumanGhost , Budo ), ale jego posty prawie nigdy nie można nazwać spamem to jest dopiero sztuka.

Dnia 24.05.2007 o 18:07, igorinho napisał:

Ja jestem nieprzyzwoity? To chyba Ty prezentujesz niezbyt prawidłową postawę, która polega
na "A co tam, napiszę jakieś bzdury na temat tego kolesia, chociaż nie mam pojęcia czy to
w ogóle prawda...
". Potwierdziłeś moje domniemania na temat tego, że przed napisaniem oskarżającego
mnie posta, nie sprawdziłeś z kim masz do czynienia. Zapamiętaj sobie raz na zawsze, że Statystyki
są od tego, aby z nich korzystać - Ty też tak rób...Co do Twojego drugiego zdania, to jest
wielu gorszych ode mnie statusem, ale "lepszych" pod względem liczby postów.

A ja powiem że oboje prezentujecie swoje zachowanie przez niepotrzebną rozmowę , z kórej może wyniknąć jakaś kłutnia. Pytanie po co? Nie zaczynajcie konwersacji na temat ''''swojego domniemania'''' bo to nie ma sensu. Co do statystyk masz całkowitą rację, nike nie może Ci zabronić wejść na swoje staty. Co do lepszych i gorszych, nie będę się wypowiadał ;)

Dnia 24.05.2007 o 18:07, igorinho napisał:

To, że postępują tak inni, to nie znaczy, że każdy tak robi.

Masz rację, ale czasami zapamiętujemy to co złe,a o tym dobrym zapominamy ;(

Dnia 24.05.2007 o 18:07, igorinho napisał:

Z tym będzie ciężko, bo dosyć niedawno awansowałem, a przede mną długa droga do Przewodniczącego...
:)

Z tym nigdy nie jest ciężko ;) Wystarczy trochę się przyłożyć ;)

Dnia 24.05.2007 o 18:07, igorinho napisał:

PS: Pamiętaj, że nie potępiam Cię za to, że pisujesz w Słownej Zabawie, ponieważ jak powiedział
Sephirath, to Twój wolny wybór, poza tym znam wielu fajnych osobników, którzy pisują w tym
wątku ;)

Np? :P Decyzja kto będzie potępiony a kto nie nie należy do Ciebie ;- )
A Twojego posta można odebrać w trochę złośliwy sposób. Nie że Cię nie popieram ,ale taka kłutnia nie ma sansu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 19:49, hito_kun napisał:

Heh, łudzisz się, że ktoś przeczyta coś poza dwoma kolejnymi wyrazami na dole?:)


No to już ma. Ja zacząłem od góry. Potem dopiero wchodziłem drugi raz aby sprawdzić co jest na dole;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młehehehehe spryciarz ;)) Słowna Zabawa to gra dla żenujących przedszkolaków topiących sie w spamie. =P Nie zmienie zdania :P Mimo tego "fascynującego" posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 19:49, hito_kun napisał:

Heh, łudzisz się, że ktoś przeczyta coś poza dwoma kolejnymi wyrazami na dole?:)

Nie, ale czy to takie ważne:P.
Chciałem pokazać Zgłębiczartowi, że jest taki jeden post;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 19:17, boduczek napisał:

Może Ty patrzysz na to inaczej, ale jest wielu ludzi dla których jest to dobra zabawa. Co prawda teraz ni
widze nic interesującego w tym temacie to kiedyś tam pisałem. Co do ilości postów,to powiedz co sądzisz o
Nulince (Przewodniczący, a raczej Przewodnicząca ;) ) kóra napisała tam ponad 1 tyś postów? A dorobiła
się jakiego statusu. Tak więc pisanie w tych tematach nie jest całkiem złe. Może on też zrozumie że czasami
jest to spam ;)


Dobra zabawa? I tego właśnie nie mogę pojąć - jak może podniecać podanie słowa i uzasadnienie dlaczego akurat je się wybrało... Co do Nulinki, to status nie jest najważniejszy, a sposób w jaki go zdobyła nie powinien być powodem do dumy ( bez urazy bo podałem tylko przykład )... Mógłbym założyć konto i jako nowy użytkownik bawić się w "Słownej Zabawie" i pisząc tylko w niej osiągnąć Własny Tytuł - też bym dorobił się wysokiego statusu. Pisanie w tego typu wątkach nie jest złe, ale po prostu nieco dziwne :P

Dnia 24.05.2007 o 19:17, boduczek napisał:

W takim razie połowa forum dostała by go bez problemu :P


Już ja to widzę: "Pomidor czy ogórek? Ogórek, bo jest zielony"... :)

Dnia 24.05.2007 o 19:17, boduczek napisał:

Quizy nie są czymś złym bo zazwyczaj musisz się wykazac wiedzą na dany temat, więc nie można tego
nazywać spamem.


Cóż, dla jednych jest to spam, ponieważ i tak większość odpowiedzi na zadane pytania to wynik "geniuszu" Wikipedii. Inni odpowiadają w zakresie własnej wiedzy i to oni zasługują tu na pochwały.

Dnia 24.05.2007 o 19:17, boduczek napisał:

Co do KrzysztofaMarka, jak zapewne zauważyłeś jest to osoba będąca od początku na tym forum, znająca
zasady tu panujące. A co do ilości jego postów? Są lepsi pod tym względem (HumanGhost , Budo), ale jego
posty prawie nigdy nie można nazwać spamem to jest dopiero sztuka.


Źle mnie zrozumiałeś - chodziło mi o to, że KrzysztofMarek ma bardzo dużo postów, ale które zawierają jakąś myśl, a nie są tylko bezmyślną gadką.

Dnia 24.05.2007 o 19:17, boduczek napisał:

A ja powiem że oboje prezentujecie swoje zachowanie przez niepotrzebną rozmowę , z kórej może wyniknąć
jakaś kłutnia. Pytanie po co? Nie zaczynajcie konwersacji na temat ''''swojego domniemania'''' bo to nie ma
sensu.


Rzeczywiście nie ma to sensu, ale zostałem zaatakowany i oskarżony o to czego nie robiłem, tak więc nie mogłem zostawić tego ot tak. Ja oczywiście się nie kłócę tylko kulturalnie wygłaszam swoje poglądy i prowadzę normalną konwersację.

Dnia 24.05.2007 o 19:17, boduczek napisał:

Co do lepszych i gorszych, nie będę się wypowiadał ;)


I po raz kolejny źle mnie zrozumiałeś. Gorszy statusem, znaczy niższy w hierarchii, a "lepszy" ( specjalnie objęty cudzysłowem ) pod względem liczby postów, znaczy, że ma ich więcej :P

Dnia 24.05.2007 o 19:17, boduczek napisał:

Z tym nigdy nie jest ciężko ;) Wystarczy trochę się przyłożyć ;)


Wolę awansować później, ale popisać sobie spokojnie na forum, gdzie panuje miła i przyjemna atmosfera :)

Dnia 24.05.2007 o 19:17, boduczek napisał:

Np? :P


Powiedzmy, że chodziło na przykład o Prince''a07, a jakbyś tam jeszcze pisywał to wymieniłbym i Ciebie ;)

Dnia 24.05.2007 o 19:17, boduczek napisał:

Decyzja kto będzie potępiony a kto nie nie należy do Ciebie ;-)


Decyzja kto według mnie jest potępiony, najprawdopodobniej należy do mnie, czyż nie? :P

Dnia 24.05.2007 o 19:17, boduczek napisał:

A Twojego posta można odebrać w trochę złośliwy sposób. Nie że Cię nie popieram ,ale taka kłutnia nie ma
sansu.


Rzeczywiście był to ciut złośliwy post, ale argumenty w nim zawarte - dobitne. O kłótnie nie musisz się martwić, bo mam głowę na karku i wiem, czym to grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 19:55, Word up napisał:

Chciałem pokazać Zgłębiczartowi, że jest taki jeden post;D.

Wszyscy macie racje. Słowna Zabawa to inteligentny temat tylko dla wszechwiedzących gramowiczów :P Szczególnie inteligentne są pytania typu "dywan czy rower", po prostu rewelacja :PPPP
MŁEHEHEHE Dalej jestem wywrotowcem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no prawda, ze to spamerski śmietnik:P Ja przeszedłem na jasną stronę mocy i przestałem tam pisać(kiedyś pisałem w tych spamerskich watkach;/) :). Wiecie nie chce nim mówić, ale interesuje mnie czemu modki nie zamkną tych tematów?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się